Najnowsze treści autorstwa Stachu1983

1. Samouczek - "złote" misje

S.G-1 Dzięki za odpowiedź. Masz rację z tym 50gld. Pewnie coś pomyliłem. Jestem za to na 100% pewny że na świecie 'Lato' dostałem bonus za apkę mimo to że na pewno już kiedyś taką misję wykonałem.
  2. Samouczek - "złote" misje

Nie chce tutaj uchodzić za eksperta ani brnąć dalej w dyskusję, która zupełnie zboczyła z tematu wątku, ale sam numer konta nie zalicza się wg mnie do danych wrażliwych. Być może w połączeniu z imieniem i nazwiskiem tak, ale też mam spore wątpliwości. Zresztą nieważne. To jak z tą listą misji za...
  3. Samouczek - "złote" misje

K0SA Na pewno są tu osoby bardziej kompetentne ode mnie, ale dziękuję za miłe spostrzeżenie. Według mnie ujawnienie WLASNEGO konta NIE łamie regulaminu. Niestety interpretacja tego samego regulaminu przez graczy, a osoby związane z szeroko pojętym supportem potrafi być skrajnie różna co już nie...
  4. Samouczek - "złote" misje

Wydaje mi się że 200 gld można było dostać za uruchomienie gry na aplikacji. Może to było 100 ale na pewno nie mniej.
  5. Samouczek - "złote" misje

alphahydranoid Zdaję sobie sprawę że nie jest to jakaś oszałamiająca i ilość, pytam bardziej z ciekawości. Zastanawiam się również jak szybko można zdobyć wszystkie złote monety z misji samouczka. Tydzień? Dwa? Gdyby ktoś był wytrwały to angażując się w kilka światów na raz mógłby teoretycznie...
  6. Samouczek - "złote" misje

Czesc Pytanie jak w temacie wiadomości. Posiada ktoś z Was listę misji z samouczka, w których nagrodą są złote monety?
  7. Swiadome wykorzystanie błędu w grze

Cześć Nieczęsto się tutaj wypowiadam, ale wątek budzi spore emocje dlatego jeśli pozwolicie wtrącę swoje 3 grosze. Chciałbym odnieść się do wypowiedzi jacopolisa. Uważam, że jest to trochę niesprawiedliwe stwierdzenie. Grę można zawiesić na wiele sposobów w tym również wspomniane przez Was...
  8. [Zakończony] Statki

B2-B4-B6-D3-D5-D7-F1-F5-J8-J9
  9. Dyskusja na temat zimowej Grepolympii.

Jak długo po zakończeniu ostatniej konkurencji będzie można korzystać ze sklepu?
  10. Sytuacja na świecie Olint

Tak. Chociaż raporty dalej nie spływają. Ostatni mam o 17.11.20 czyli jeszcze kilka minut przed 'szczytem' ataków.
  11. Sytuacja na świecie Olint

Teraz mnie zaskoczyłeś. Wydawało mi się, że celujecie w komplet, a w najgorszym wypadku w 4. Z naszej (albo bardziej z mojej) perspektywy wyglądało to tak, że to Wy zgarniecie całą pulę. Może dlatego udało nam się zwyciężyć? Wszyscy spięli się tak żeby pokrzyżować plany faworytom i o dziwo...
  12. Sytuacja na świecie Olint

Coś mi się wydaję że tym razem będzie bardzo wyrównanie.
  13. Top15 sojuszy

Wrzuci ktoś jakieś podsumowanie? Może być stronnicze i mało obiektywne. Nieważne, byleby to forum trochę rozruszać.
  14. Sytuacja na świecie Olint

Według mnie jest bardzo wyrównany (szkoda tylko, że kolejny raz to walka między dwoma frakcjami) i przez to może sprawiać wrażenie nudnego. Po prostu trzeba mocno się napocić żeby zorganizować jakąś akcję zakończoną spektakularnym sukcesem stąd też niewielkie zmiany na mapie. Zastanawiam się...
  15. Sytuacja na świecie Lapitos

Wytłumaczy ktoś prostymi słowy o co nagle tyle szumu?