Najnowsze treści autorstwa Stary pies

1. Stary pies

Dyskusja na temat wymiany złota

Odp: Dyskusja na temat wymiany złota . Boże ! Co za tupet ! Dwa suche wykresy bez legendy i ... mamy odpowiedzi na wszystkie pytania i oraz ukazuje się nam Prawdziwe Znaczenie. Platon i św. Tomasz pobici na łeb. Domyślam się,ze to seryjna formułka zaklęcia ? Przepraszam, ale należę do mało...
  2. Stary pies

Dyskusja na temat wymiany złota

Odp: Dyskusja na temat wymiany złota Propozycja handlu złotem w zamian za surowce ma dobre i złe strony. 1. Dobra : z pewnością zwiększy dochodowość gry, zwiększy też pole manewru graczy - jakąś ilość złota gracz może zdobyć drogą intensywniejszego zbierania surowców. 2. W momencie...
  3. Stary pies

Quiz Wiedzy - odpowiedzi uczestników

Aby otrzymać złoto, zaproszony gracz musi zdobyć 3.000 punktów.
  4. Stary pies

Dyskusja na temat aktualizacji

Odp: Dyskusja na temat aktualizacji Pomijając sprawy naprawiania błędów, które są rzeczą naturalną, dla mnie rewolucyjną zmianą w nadchodzącej aktualizacji jest to, że : "Dodano nazwę atakowanego miasta w powiadomieniu o nadchodzącym ataku." - przy ilości miast powyżej 100, lub 200 ...
  5. Stary pies

Ustawienia nowego świata

Odp: Ustawienia nowego świata . Jesteś monarchistą, czy zwolennikiem "dyktatury proletariatu" ? Nie oceniam tak nisko inteligencji i motywacji graczy.
  6. Stary pies

Ustawienia nowego świata

Odp: Ustawienia nowego świata . Sprawa już zamknięta. Jednak czuję lekki niesmak. Niejasne są dla mnie intencje twórców ankiety. Iluzja, że o czymś decydujemy. Nie dość, że wybieraliśmy jedynie z pośród z góry ustalonych wariantów - to wynik tak przeprowadzonej ankiety nie był trudny do...
  7. Stary pies

Wasze Złote Myśli

"Raz się jest na wozie, raz się jest nawozem."
  8. Stary pies

Dolina Muminków

xxx Dla mnie super. 8/10 :)