Najnowsze treści autorstwa Strzyga32

1. Strzyga32

przedziały pkt w eventach

lvl nagrody czy w misjach wyspowych czy evencie zależy od poziomu rozwoju tu masz opisane https://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Misje_wyspowe poziom rozwoju osiągnięte punkty 1 < 10,000 2 10,000 - 49,999 3 50,000 - 249,999 4 > 250,000
  2. Strzyga32

Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

na DE podają ze dopiero w poniedziałek da się naprawić awarię zatem miłego weekendu :) https://de.forum.grepolis.com/index.php?threads/vor%C3%BCbergehende-schlie%C3%9Fung-von-jubil%C3%A4umswelt-epidamnos-de106.36569/#post-600566
  3. Strzyga32

Sytuacja na świecie Nysa

a teraz popajacujcie dalej bo fajnie się to czytało nie przeszkadzam w tej jakże elokwentnej dyskusji klubu dżentelmenów grepolisowych :D zawsze się mozna wymydlić czy wybielić, zawsze jakiś dzieciak bajkę łyknie jak pelikan :) zostawim panów czy chłopców samych... wjazdy na rodziny...
  4. Strzyga32

Sytuacja na świecie Nysa

i jakis jakis kolejny z wadami wzroku wpadł, kup se chłopie okulary zamiast złota a potem popatrz :)
  5. Strzyga32

Sytuacja na świecie Nysa

siergiejku bo ci zbieracz sury focha strzeli i glupio będziesz wygladał, skoro co drugi wpis tu jest kto ma dłuzszego to myślałam ze to jakis globalny problem u facetów w waszym sojuszu a któż to taki do nas przyszedł, mówisz o tej dwójce co adek stwierdził ze i tak nie mają miast na...
  6. Strzyga32

Sytuacja na świecie Nysa

siergieju wybacz ze tak jak inni z sojuszu skorzystalam z mozliwości wypicia piwa i spędzenia czasu wolnego zamiast lansowania się jakie to długiego nie mam ze złomu, dobre rady zostawcie dla siebie i tam macie dwóch specjalistów od rad zeby nie grać a walic samoyebki bo szkoda czasu na grę...
  7. Strzyga32

Sytuacja na świecie Nysa

część vvv też jest w luzakach tak żeby nie być ślepym, też dostali miasta na tacy jakby nie patrzeć więc każdy coś dostał a nie jedna strona, jedni zbierali cały serwer od czerwonych inni dostali coś teraz, jedni szukali 2 miesiące wcześniej, inni nie pisali wcale, niektórzy piszą na privy bo...
  8. Strzyga32

[Nowość] Nowość- ulepszenie podglądu

Element zaskoczenia został zabity juz w tej grze dawno wraz z wprowadzeniem Artemidy z oczyszczeniem
  9. Strzyga32

Sytuacja na świecie Nysa

nie da rady :P meczcie się sami taką grą 5-ciu miechów walenia w swoje
  10. Strzyga32

Sytuacja na świecie Nysa

Marzeniem Mery było przegonić wyluzowanych złomiaków w złomie niestety nie mamy tylu lat doświadczenia co wy więc nie damy rady, jesteście miszczami naszymi :) nam brakuje tego luzu pod kopułką . Wyrzucamy graczy na okrągło, nasi gracze lubią to, takie hobby mamy serwerowe, na dzień dobry...
  11. Strzyga32

Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

ty nie masz wytresowanego chomika symulanta ^^
  12. Strzyga32

Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

ejjj ja też chcem, szukam sojuszu co będzie na mnie złomował, najlepiej jakies półmózgi co uwierzą ze gracz z dużą ilością pw nic nie robiący jest prestiżowy bo grać mi się nie chce xd mogę tylko zmysły na eventach brac a reszta niech nabija ^^ nie będę się przemęczać robieniem wojska, 1 bira...
  13. Strzyga32

Dyskusja na temat Grepolympii.

czy wiadomo już gdzie atleta uciekł z Nysy oraz czy Łucznik się pojawi i czy trwa akcja poszukiwawcza? ewentualnie czy zostały powiadomione odpowiednie służby w celach ujęcia sprawców porwania łucznika?
  14. Strzyga32

Sytuacja na świecie Nysa

oficjalny hymn? :D
  15. Strzyga32

Sytuacja na świecie Nysa

niestety w tym swoim wypierdku 200 pkt ogni nie będzie badał, jego marzeniem bylo byc top1 wojowników to mu 1 takie male miasteczko wystarczy z tymi zmysłami ;) przynajmniej blaszkę sobie do piersi dzielnie przypnie :p 50 baniek w 1 dzień :) idziemy w rekord