Najnowsze treści autorstwa suchar25

1. suchar25

Sytuacja na świecie Ialissos

Liczę, że jakaś walka o cuda będzie, ostatni świat na jakim gram, pierwszy gdzie nie zrezygnowałem przy cudach. Przydałoby się zakończyć z przytupem :D
  2. suchar25

Ode mnie gratki. Wbili w naszym regionie, ładnie obstawili i jeszcze nas potopili to się cieszą, nie ma co się tego czepiać, od nas też sporo graczy wbija kolony na śpiocha. Znając grepo za parę dni i my będziemy pisać tak samo :rolleyes:
  3. suchar25

Obie strony w przypadku nieodbijania okupek od początkowego etapu prawdopodobnie rozbiją swoje offy, więc tak naprawdę żadnej ze stron nie wypada się śmiać... ale wszyscy wiemy, że i tak obie będą:rolleyes: Przy takich ilościach deffa, aż smutno patrzeć jak paka ogni zbija połowę mniej białych...
  4. suchar25

Trochę się dzisiaj zadziało. Jeśli walka o okupkę Nelmana to preludium tego co będzie się działo podczas cudaków, to może być całkiem ciekawie.
  5. suchar25

[Zakończone] Awantura o Punkty - Książka (+) vs Film (-)

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: 322 koledzy gracze, co to ma być? Za moich czasów team nie miał nic do gadania w tym dziale ;)
  6. suchar25

Cisza

Odp: Cisza Yyy, istnieje coś takiego jak multi na forum Xd?
  7. suchar25

Cisza

Odp: Cisza O ja, za co :/?
  8. suchar25

wytłumacz mi tato, wytłumacz mi mamo

Odp: wytłumacz mi tato, wytłumacz mi mamo Bo to złośliwe zwierzę i lubi najpierw pomęczyć - - - Automatycznie połączono posty - - - Co to kwas deoksyrybonukleinowy?
  9. suchar25

Nabijamy!

Odp: Nabijamy! 5600.
  10. suchar25

Skojarzenia

Odp: Skojarzenia Reżyser
  11. suchar25

Miejscowości

Odp: Miejscowości Elbląg
  12. suchar25

Cisza

Odp: Cisza Gdzie jest Cichy Pan?!? Uciekł bydła i już nie wrócił :/