Najnowsze treści autorstwa sunsun

1. sunsun

Sytuacja na świecie - My

Witam Przypominam, że ten temat dotyczy sytuacji na świecie MY i tego proszę się trzymać. Poza tym małe przypomnienie : Regulamin forum A poniżej kilka istotnych punktów : * Off top i spam są zakazane, od tego macie wszlekiego rodzaju komunikatory. * Zabroniona jest dyskusja o...
  2. sunsun

Karczma światowa

Witam Mój post tyczył się tylko i wyłącznie tematu na Forum Ogólnym Grepolis, założonym przez Ciebie. Oczywiście ów temat zostanie, ale przypominam, że nawet tutaj obowiązuje Regulamin. Nie mam władzy jako Moderator w wewnętrzne fora w grze. Jeśli nie będzie na nim łamania Regulaminu Gry...
  3. sunsun

Karczma światowa

Witam Proszę pamietać, że pomimo założenia tematu "Karczma Światowa" obowiązuje tu regulamin forum, wszelkie posty typu : wulgaryzmy, obraza, kłótnie, prowokacje będą odpowiednio karane. Pozdrawiam Sunsun
  4. sunsun

Wojna KP vs AH

Witam serdecznie. Przypominam, że wszelkie łamanie regulaminu forum, a w szczególności : * off top * spam * prowokacje do kłótni/kłótnie * obrażanie innych graczy/użytkowników forum * wulgaryzmy * dyskusje o pracy moderatorów/banach w grze/banach na forum są surowo ZABRONIONE...
  5. sunsun

Sytuacja na świecie

Skunksik? Żalisz się? :) Już my Ci musztrę we trzy zrobimy :P
  6. sunsun

Ranking

Witam Szanownych Państwa Bardzo proszę o stosowanie regulaminu forum. W przeciwnym razie posypią się odpowiednie nagrody ;). Pozdrawiam Sunsun
  7. sunsun

Sytuacja na świecie

No taki mnie zaszczyt kopnął, że muszę ogłosić to wszem i wobec ;) Dlaczego masz krótko grać? Ja nic nie wiem:(
  8. sunsun

Sytuacja na świecie

Tak oto i SunSun dołączyła do Disco Robaczków :)
  9. sunsun

Muzyka hh/reggae

A mi podoba się Rasta System :) Gratuluję talentu :D Oto mieszanka utworów, które ja lubię : 1.Lilu - KOBIETY (ft. Reno) 2.Indios Bravos - Tylko tu i teraz 3.Banach + Dziun + Gutek - Ściana 4.ReggaeMan & Mentaja - Będę szedł 5.Marika - So Sure To tylko krajowi wykonawcy i...
  10. sunsun

The horde

Temat został przeniesiony na właściwie miejsce. Pozdrawiam Sunsun
  11. sunsun

Sytuacja na świecie

Witam Uprzejmie informuję, że od tej pory, wszelkie posty łamiące regulamin (w tym kłótnie, prowokacje, brak szacunku dla innych użytkowników Forum), zostaną nagrodzone warnami lub banami. Proszę o zachowanie kultury na forum i powrócenie do tematu. Pozdrawiam Sunsun