Najnowsze treści autorstwa Superadamo

1. Sytuacja na świecie Pandosia

Wszedłem tu bo to żeby poczytać co we wsi mówią :p Ale tu sam spam idzie od kilku stron wstecz :D
  2. [Omawiane] Grepo umiera??

Ja bym miał kilka ciekawych pomysłów żeby grepolis urotowac, zaproponowałem dwa z nich ale spotkało się to niestety z odrzuceniem już na etapie rozmowy z naszym działem polskim :/ Może jak będzie już naprawdę mało graczy to zareagują w jakiś sposób, ale to może być za późno :/
  3. Sytuacja na świecie Byllis

A z pw nie jesteśmy w stanie dziecku dorównać, ponieważ w odróżnieniu od niego nie nabijaliśmy ich na swoich sojusznikach przy odpalonych zmysłach. Pozdrowienia
  4. Sytuacja na świecie Byllis

A ja tam doszedłem do wniosku że nie warto zniżać się do poziomu takiego Astrolousa. Dziecko ma bardzo wysokie mniemanie o sobie i ma tendencję do poniżania przeciwników na forum oraz wywyższania się ponad nich... Naprawdę, nie warto...
  5. Sytuacja na świecie Byllis

Kto ja jestem pytasz? ;) Jestem tym graczem od którego za każdym napadem na wasze cuda wchodziło najwiecej wsparcia z naszego sojuszu :) Tak że podsumowując gratulacje moim sojusznikom za wbicie tych kolonów, ale gratulacje jeszcze większej ilości za utrzymanie ich. Ponieważ wbić kolona jest...
  6. Sytuacja na świecie Byllis

I znowu dobro zwyciężyło nad złem i występkiem.