Najnowsze treści autorstwa sz4lony

1. sz4lony

Sytuacja na świecie Naksos

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Naksos //ciach// co do łondera i ozdara...to jest to gra, nikt nie chce odejścia kogokolwiek...wiadomo przejmujemy, tracimy i przejmujemy - taki ma sens ta gra...każda osoba która odchodzi zabiera ze sobą cząstkę tej zabawy a przecież wszyscy chcą by...
  2. sz4lony

Odp: Sytuacja na świecie Naksos na FO romanse, w karczmie romanse...normalnie Peace, Love, & Rock N Roll! hahaha ><wracając do złota ...jeżeli w grze jest taka opcja to można z niej korzystać i nie jest to ujma dla nikogo.
  3. sz4lony

Odp: Sytuacja na świecie Naksos nigdy nie miałem sie za ostoje prawości (Wy mnie mieliście??!!:confused:), a gra jest grą i każdy robi to co uważa dla siebie za najlepsze-jednym słowem "odżywam". Skomentować to możesz jak chcesz (nie jestem podatny na igraszki na FO)...jakbym miał podejmować...
  4. sz4lony

Odp: Sytuacja na świecie Naksos a mi szkoda by mieć premium xd a na serio tak można grać ...hahaha
  5. sz4lony

Sytuacja na świecie Pella

Odp: Sytuacja na świecie Pella podróbka;/ nie wiem czy jest tam ktoś z oryginału.
  6. sz4lony

Odp: Sytuacja na świecie Naksos jeszcze nie wiem wszystkiego co się tu dzieje po świętach ale mi pierwszy rzut oka widać że czasami wa bardzo się szanuje ludzi z którymi się gra. niektórzy po prostu na to nie zasługują.
  7. sz4lony

Odp: Sytuacja na świecie Naksos mnie tez to zastanawia...miał kilka gorszych chwil na grepo przez co miałem z nim nie smaczki (które zapewne pozostaną już do końca) ale tutaj daje radę. Czasami sam sie zastanawiam jak on może to wszystko pogodzić...a złotnik z tego co wiem to z niego żaden...
  8. sz4lony

Odp: Sytuacja na świecie Naksos oj sami twardziele tutaj, jeden puszy sie bardziej niż drugi a prawda jest taka że każdy świat jest inny...chyba wałkowany był już ten temat przy okazji BIAŁEJ DAMY...jak ktoś nie pamięta- niech poszuka. Na tym świecie wiadomo kto na razie ma władzę...ale to...
  9. sz4lony

Odp: Sytuacja na świecie Naksos kto ma żal... w wojnie różnie bywa, czasem jedna strona jest lepsza...ale zawsze sytuacja może się odwrócić Jak możesz...że ja?:D Mówisz że odpuściłeś swoją pozycję... rozumiem - są rzeczy ważne i... osoby ważniejsze ;)
  10. sz4lony

Odp: Sytuacja na świecie Naksos chciałbym zdementować plotkę jakoby kredki nie miały defa. wszystko w temacie;)
  11. sz4lony

Odp: Sytuacja na świecie Naksos chyba koledzy o akcji Ci nie powiedzieli :eek:
  12. sz4lony

Odp: Sytuacja na świecie Naksos Ale Piotruś sie rozgadał, tak słodko o Kredkach mówi że chyba zjem gofra bez dzemola:D Dziś wieczorkiem albo jutro rano znów lecicie? ehh ciężkie życie takiego szaraczka jak my (kredki) top 1 vs. top 9 hmm jak to może sie zakończyć
  13. sz4lony

Odp: Sytuacja na świecie Naksos tia, kredki mają sie dobrze , choć nasz bratni sojusz VENATORES umarł śmiercią naturalną...wielka szkoda.
  14. sz4lony

Odp: Sytuacja na świecie Naksos widzimy widzimy...25k pkt obrony do przodu...mam nadzieje że to nie koniec na dziś. Nie sadziłem że jeszcze tak potraficie ukąsić. :eek:
  15. sz4lony

Naksos - Party

Odp: Sytuacja na świecie Naksos to że tutaj jesteśmy po przeciwnych stronach barykady nie znaczy że nie graliśmy razem na wielu innych światach:) i to jest tajemnica sukcesu Piotra. MtG odpisz na PW to będziesz zadowolony