Najnowsze treści autorstwa SzaaKii

1. SzaaKii

Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

Marzenia to ważna rzecz w życiu człowieka, lecz rzeczywistość okazała się inna haha U Nas bardziej trafne wiersze latają: Zlocisza pewny siebie był Lecz Szakii z niego drwił Wziął wiernych kompanów krwi Shakira i Mała mi Fejkami zezloscili ich Leon ze złotnikami pomóc chciał Bank jednak się...
  2. SzaaKii

[Wyjaśnione] Kolonizacja, a utrata miasta

Witajcie. Mam takie pytanie: Jeżeli statek kolonizacyjny płynie na skałkę / palik i w tym momencie utraci się miasto , z którego idzie to zapewne zawróci , ale jeżeli dotrze na palika i zacznie się kolonizacja (np.12h) to czy po utracie tego miasta , z którego szedł kolon , kolonizacja twa...
  3. SzaaKii

Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

hahahah ale mam polewe teraz z napinaczy co golda ładują w szybki świat , widać po ilości wypowiedzi niektórych i napince ile golda władowali w Messyne. Spokojnie ludziki to tylko gra, zróbcie sobie wolny weekend, to taka przerwa na życie :) Kont nie wyzerują, wrócą technicy/programiści po...
  4. SzaaKii

Nie ma opcji zaznaczenia buntu

Witam Po aktualizacji na przeglądarce chrome nie wyświetla się tabelka z wyborem rodzaju ataku (zwykły/bunt) oraz opcje wyborów czarów podczas ataku. ( w przeglądarce firefox działa) Pozdrawiam
  5. SzaaKii

Sytuacja na świecie Hermonassa

Moim zdaniem moderatorzy powinni zablokować założyciela bo nazwa jest wulgarna :)
  6. SzaaKii

[Potwierdzony i zgłoszony] Zły opis nagrody z eventu

Kolejna nagroda i kolejny błąd w opisie. Tym razem w "Miecz olimpijski" nagroda otrzymana w skokach narciarskich a opis jest ,że w zawodach łyżwiarskich zamiast w skokach narciarskich.
  7. SzaaKii

[Potwierdzony i zgłoszony] Zły opis nagrody z eventu

Witam Zauważyłem,że na nagrodzie "Kupiec olimpijski III" otrzymanej za drugie miejsce z Eventu za dyscyplinę łyżwiarstwo figurowe jest opis ,że nagroda otrzymana została za skoki narciarskie ;) Pozdrawiam
  8. SzaaKii

Halo, czy świat Hermonassa już umarł? nawet tutaj zamarło? :) Cuda się zbliżają? święta się zbliżają? "Dzisiaj w Betlejm.... ....Cuda, cuda ogłaszają.." hehe
  9. SzaaKii

[Przekierowano do ticketów] Nie można się zalogować na żaden świat

Witam Mój login w grze to SzaaKii, gram na DYME i na HERMONASSA po raz kolejny mi się zdarzyło ,że nie mogę się zalogować na swoje konto ani z komputera ani z telefonu, logowanie trwa długo i nie ładuje się strona/aplikacja... Proszę o sprawdzenie i pomoc. Pozdrawiam
  10. SzaaKii

Nocne godziny to nie będzie 12.06.2018 tylko 13.06.2018 ;) więc raczej w wieczornych lub późno wieczornych. ...a o której najczęściej otwierane były starsze światy? Kto pamięta?
  11. SzaaKii

w godzinach rannych , popołudniowych czy wieczornych?
  12. SzaaKii

Kiedy świat startuje?