Najnowsze treści autorstwa Terrorist12

1. Terrorist12

Sytuacja na świecie Lindos

Koronkę to ja mam już dawno i nie gram dla koronki, tylko po to żeby się pobawić i pośmiać przy tym, śmiałem się zrywając pakt z Wami i śmiałem się kiedy waliłeś szarakami :D Nie wierzysz?? Popytaj ludzi jak się bawiłem kiedy zerwałem z Wami pakt, a potem kiedy walnąłeś szaraczki :D
  2. Terrorist12

Byłeś.Skończyłeś.Przegrałeś. To po co teraz tutaj płaczesz? Może gdybyś został i grał do teraz, nadal byłby zgraną paką 30 osób i nie myślelibyście o cudach. :)
  3. Terrorist12

No nie wiem czy mamy 1000 paktów Panie kolego, do tysiąca sporo brakuje ;)
  4. Terrorist12

Gracz Roku 2016 - głosowanie

a) Terrorist12 b) DareDevil4 Głos oddaje na tego kolegę, dlaczego? Zasłużył na niego.
  5. Terrorist12

Gracz Roku 2016

a) Terrorist12 b) Leon009borszewice Oddaję swój głos na tego pana! Zdecydowanie na to zasłużył!
  6. Terrorist12

249.45 mln. / 250 mln cuda ruszą już na tym weekendzie
  7. Terrorist12

Gracz Roku 2016 - typowanie

a) Terrorist12 b) Leon009borszewice c) Leon009borszewice d) gościu wie jak grać, potrafi grać, świetnie się z nim rozmawia, pełna kulturka, oby więcej takich!
  8. Terrorist12

Gracz Roku 2016 - typowanie

a) Terrorist12 b) DareDevil4 c) DareDevil4 d) dlaczego? gość jest najlepszym grajkiem, pokazał na co go tak na prawdę stać i jak potrafi grać i zrobił to w świetnym stylu, krótko mówiąc oby więcej takich graczy!
  9. Terrorist12

Dyskusja na temat nowego świata

Bonus jak najbardziej na +++ w końcu pierwszy będzie o 1 w nocy, bo tak czy siak nie śpię po nocach więc zapowiada się ciekawie
  10. Terrorist12

Również za nowym nie przepadam, totalne warzywo wtedy jestem noo, a pograć zawsze można jak najbardziej
  11. Terrorist12

jeszcze nie raz gdzieś się spotkamy widzę kolejny gustujący w starym podboju
  12. Terrorist12

[Sport] Komu kibicujecie?

Tak jak w temacie, komu kibicujecie?? Ja osobiście z Resovii Rzeszów
  13. Terrorist12

Sytuacja na świecie Delos

12 DNI
  14. Terrorist12

W takim razie wklej mi to podanie, bo nie przypominam sobie, żebym jakiekolwiek podanie składał..... Nie płacz , bo Twoja przygoda się tutaj zakończyła. ku Twojemu zdziwieniu "Szacowany czas rozpoczęcia ery Cudów Świata: ~1 m-ce/y"
  15. Terrorist12

Kosza od drinków? Pierwsze słyszę ;)