Najnowsze treści autorstwa Thann

1. Era cudów

Odp: Era cudów Czyżby dalszy krecik???? :cool: no coż wojna to wojna widzę ale żeby aż tylu żeście wstawili no nie. Pozdrawiam i szacunek za wypowiedź
  2. Era cudów

Odp: Era cudów Drogi graczu adamje. Startowaliśmy z opóźnieniem do was wy mieliście już wszystkie cudaki na 2. Zapomnieliście chyba że dogoniliśmy was pięknie. Artemida wyprzedzona, Grobowiec rzeczywiście mieliśmy plecy, co do ogrodów no tu bym się kłócił, latarnia szybciej od was Więc...
  3. Era cudów

Odp: Era cudów Jak najbardziej będę grał pod swoim nickiem. Bana załatwiliście nam pięknie na 24h jakiś 19 przywódców poszło w pieruny a mimo tego byliśmy na równi z wami na równi nie za wami tylko na równi wręcz was wyprzedzaliśmy w niektórych cudakach. Jedyne spoznienie bylo z Grobowcem gdzie...
  4. Era cudów

Odp: Era cudów Nie no normalnie padam ze śmiechu???? Wypowiedź w stylu nie śpieszyliśmy się z budową cudów świata. A niby dlaczego wszystkie cuda mieliśmy w tym samym czasie co wy???? Nawet w niektórych byliśmy przed wami. Ja nikogo nie błagałem żeby zaprzestał ataków. I jakoś żadnego miasta mi...
  5. Sytuacja na świecie Psi :p

Odp: Sytuacja na świecie Psi :p Czy jest może któryś z administratorów lub moderatorów strony??? Może jakiś manager???? Czekam na odpowiedzi dotyczące mojego sprezciwu a średnio otrzymuję je raz na dzień???