Najnowsze treści autorstwa tharoo

1. Atena - Ochrona miasta

Oczywiście głos leci na tak, a dlaczego? Jest parę powodów: -Wielu słabych graczy kończy szybko grę, ale Ci upierdliwi często atakują czarami ofensywnymi (błyskawica, trzęsienie) graczy z TOP aby im zaszkodzić - po prostu zazdroszczą. -Strach jest przejmować gracza ze słabego sojuszu, takiej...
  2. Wiek graczy świata Gamma

Szkoda, że nie wpisałeś od 10 - 30 i od 31 - 60 :| mogłeś trochę więcej tych odpowiedzi zrobić, bo moim zdaniem 16 lat, a 24 to różnica :).
  3. Wyśrodkowanie mapy na dowolnym mieście z obecnego podglądu

Nie potrzebne bo wystarczy wejść w ranking i tam masz wszystko.
  4. Pioruny Zeusa

Jestem na nie ponieważ i tak ciężko jest na światach x1 na początku gry, uzbierać tyle łask na dodatek, jeszcze mogło by pójść na marne. Podoba mi się, że po użyciu pioruna była by blokada kilku godzinna, jak już to nie jest, wiem, że przy trzęsieniu ziemi jest 3h (na moim świecie 1x), pioruna...
  5. Jednostki

Od razu rozpiszę jednostki morskie: Obrona: -Birema - Podstawowa jednostka do obrony miasta, najczęściej używana, szybka i sporo defa 160. Ich najgroźniejszym rywalem są ogniowe, lecz w dużej grupie potrafią zatrzymać spory atak morski. -Brander - Rzadko używana najczęściej przez nie...
  6. Akademia

Teraz gdy wykorzystasz pkt z biblioteki, nie możesz jej zburzyć (w starszej wersji była taka możliwość, pkt były na minusie i co lepsze badania działały - wiem bo sprawdziłem). Była to fajna opcja badałeś 1 - 2 badania więcej burzyłeś i robiłeś np Łaźnie.
  7. usprawnienie forum

Dodaj ankietę bo pomysł dobry :)
  8. non pvp

A istnieje coś takiego?
  9. Kultura

Pomysł nie dopracowany, brak ankiety. Jak sobie myślisz gdy wbije 1 poziom i nie zdobędę miasta to następne np. pochody idą na marne? Nie logiczny pomysł mówię na nie.
  10. Prawdopodobna próba kradzieży kont

Jak ktoś ma trochę oleju w głowie to w takie linki nie wejdzie, a jak wejdzie to jest głupcem i jego strata.
  11. Nowe święto

Jestem na nie, zbędny i nie potrzebny pomysł do tego nie dopracowany temat.
  12. Handel z innymi graczami

Bez sensu, może jeszcze odznaczenie ile budowli wybudowaliśmy? lub ile razy ile razy za atakowaliśmy szermierzami. Leci na nie.
  13. Dyplomacja

Pomysł niezły ale chyba był już ruszany o ile się nie mylę. Powinno takie coś być do tego osobna zakładka po wejściu w sojusz. Często mamy jakieś sojusze, a nawet nikt o nich nie wie bo niema ich zapisanych lub są nieaktualne. Gdyby było wszystko widoczne i czytelne było by bardzo dobrze, do...
  14. okupacja

Lub wysyłasz atak i rozwalasz kolona. :)
  15. Żelazo v2

Z tą kuźnia to dobry pomysł, powinny te hmm, badania, ulepszenie? być drogie, nie dostępne dla słabych graczy wtedy jeszcze łatwiej ich by się przejmowało hahaha. A tak serio ? myślę, że nie przejdzie, ponieważ dużo grafik trzeba by było na nowo robić, myślę, że teraz jest idealna harmonia i...