Najnowsze treści autorstwa TIGEREK77

1. Sytuacja na świecie Bizancjum

Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum Wybacz Wielki Grajku roku ale nie jestem AUTOMATEM abym był obsługiwany przez 3 Osoby - Naraz czy tam Osobno. Byłem cały czas - mniej lub bardziej Aktywny i jak ktoś chce sprawdzać czy ja to JA to oczywiście serdecznie Zapraszam - poczęstuję Go Błyskawicą...
  2. Sytuacja na świecie Bizancjum

Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum oj chłopaki, chłopaki ustalcie wspólnie jedną wersję i wróćcie jak będziecie już jednomyślni. Wczoraj niektórzy z Was chwalili za spięcie takiego niemałego przedsięwzięcia a dziś już za to samo Wy Ganicie. Jutro zaczniecie pewnie twierdzić, że to Wy...
  3. Sytuacja na świecie Bizancjum

Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum Niepotrzebnie dorabiasz sobie sam jakąś Ideologię co do mojej osoby. Nie miałeś okazji ze mną dłużej porozmawiać aby mnie bliżej poznać jednak gwarantuję Ci, iż nigdy nie będziesz miał już takiej okazji. Możesz sobie pisać o mnie co tylko chcesz mały...
  4. Sytuacja na świecie Bizancjum

Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum ależ ja Kakudo mam przecież Świadków na to, więc proszę Cię - nie pisz więcej o tym jakie to Świństwo wielkie być Szpiclem...
  5. Sytuacja na świecie Bizancjum

Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum a ja słyszałem Kakudo, że podobno to Ty Szpiclem byłeś w poprzednim Sojku. Pewnie więc dlatego dużo masz na ten temat do powiedzenia - z własnej Autopsji to biorąc. Ja nigdy nikogo do tego nie namawiałem ani nie mam zamiaru namawiać - absolutnie sami...
  6. Brak Buntu

Witam, Znajomy planował przejąć ode mnie miasto, które dla niego całkowicie wyczyściłem Poleciał na to moje miasto z podburzaniem dziś o 2 w nocy Lecz dziś o 17 jego Kolon się odbił mimo iż powinien trwać jeszcze bunt. Dziwne bo w raporcie z jego ataku z podburzaniem nie wyświetliło się, iż...
  7. podbój

Odp: podbój Możesz tak zrobić jednak jest to dość ryzykowne. Bardziej doświadczeni gracze potrafią w ostatniej chwili przed Kolonem wstawić wsparcie (biremy) i wtedy masz ZONK. Ja tak wczoraj na YPSILONIE 1 dnia utłukłem 3 Kolony ;P
  8. PILNE Pytanie z KOLONEM

Odp: PILNE Pytanie z KOLONEM No właśnie w definicji urlopu nie mogłem rozszyfrować czegoś takiego Thx Księżniczko ;)
  9. PILNE Pytanie z KOLONEM

no ten kolon leci cały czas - został wysłany już po aktywowaniu urlopu - w okresie 48 h poprzedzających urlop. Co więc może się stać z KOLONEM?? Wróci czy wejdzie w puste miasto ?? Ma wejść jutro o 21:59, więc mógł bym w sumie też przerwać urlop, bo minie okres minimalny 24h No to...
  10. PILNE Pytanie z KOLONEM

Mam pytanko. Czy jak leci już mój kolon do pustego miasta a od wieczora ide na urlop to KOLON się zawiesi na czas urlopu czy dojdzie do celu ?? chodzi o wejscie KOLONA w puste "młotkowe" miasto