Najnowsze treści autorstwa tomcio666

1. Sytuacja na świecie Psi :p

Odp: Sytuacja na świecie Psi :p rzadko ma o czymś pojęcie, na niewielu światach gra ale za to w każdej możliwej zakładce się udziela :p szczególnie "przydatne" są jego wpisy w dziale PYTANIA :rolleyes: no ale za to lata już w randze rydwana :o
  2. Sytuacja na świecie Psi :p

Odp: Sytuacja na świecie Psi :p nie wiem czy każdy ale niektórzy boleśnie je odczuwają ;)
  3. Zaczęcie gry od nowa.

Odp: Zaczęcie gry od nowa. zaczniesz od nowa tylko na wybranym przez Ciebie świecie.
  4. Sytuacja na świecie Psi :p

Odp: Sytuacja na świecie Psi :p cóż chwila chwały bywa zgubna :p
  5. Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mikołaju

Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik nie zbierałem złota z innych światów ze względu na niezbyt jasną na tamtą chwilę sytuacje regulaminową (że tak to określę :) ) Może i nie jest Caritasem ale za swoją głupotę płacić musi. skoro są jakieś zasady...
  6. Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mikołaju

Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik Zostałem okradziony z szansy gry na równym poziomie z graczami którym dano możliwość zarobienia dodatkowego złota. Błąd??? Trudno nazwać błędem fakt że ktoś celowo zablokował możliwość logowania się na...
  7. Szara wioska

Odp: Szara wioska rodzaj podboju ma wpływ na zdobywanie szaraków??? nie wiedziałem za wprowadzenie w błąd przepraszam...:o
  8. Sytuacja na świecie Psi :p

Odp: Sytuacja na świecie Psi :p jestem pełen podziwu dla gościa który Was rozdziewiczył :p
  9. Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mikołaju

Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik prędzej się doczekam aż bandyci z wiejskiej staną się uczciwymi obywatelami niż mi ktoś odpowie na pytani mnie nurtujące...
  10. Szara wioska

Odp: Szara wioska Do przejęcia szaraka wystarczy że będziesz posiadał kolona (musisz też pokonać wojska będące ewentualnie w szarej wiosce) nie będą Ci potrzebne badania do tego
  11. Sytuacja na świecie Psi :p

Odp: Sytuacja na świecie Psi :p to urosła Wam poważna konkurencja ;) a czemu macie inną nazwę sojuszu? :)
  12. Opuszczone Miasta

Odp: Opuszczone Miasta co pewien czas w mieście automatycznie zawala się jakiś budynek... przez co traci ono swoje punkty
  13. Sytuacja na świecie Psi :p

Odp: Sytuacja na świecie Psi :p jakim cudem tak zacny sojusz dowodzony przez genialnych tuzów strategii mógł zaprzestać swego istnienia? :p
  14. Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mikołaju

Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik Mam pytanko :) czy może w końcu ktoś napisać jakie jest ostateczne stanowisko InnoGames w sprawie złota otrzymywanego za kalendarz??? Bo jak dobrze zrozumiałem Robina65 to logowanie się na innych światach i...
  15. Sytuacja na świecie Psi :p

Odp: Sytuacja na świecie Psi :p A jak tam Wasza wojna z super sojuszem 300 spartan? :D