Najnowsze treści autorstwa trstrs

1. Sytuacja na świecie Cytera

dla diablicy i tak jest najlepszy nie przegadasz :) ona(pani) sie nie denerwuje , ze swiat przegrany to my w nerwach jestesmy:)
  2. Sytuacja na świecie Cytera

Chris najlepsze bedzie jak sie okaze , ze zona Ci polowe miast przejela.
  3. Sytuacja na świecie Cytera

za odpowiednia cene pomysle nad fotkami:)podam namiary na ludzi, adresy i cytaty:P niestety moja zona , nie ma pozytku z grepo i za kazdy moj zakup ,kaze oddac razy2:P:P:P
  4. Sytuacja na świecie Cytera

Ty przynajmniej przed pojsciem do ch. oddales miasta, wiec zachowales sie ok, ciekawe jak reszta sprzedawczykow, co do mts teraz donosi -koronke bedzie nosic z duma:) jak masa 60
  5. Sytuacja na świecie Cytera

defa od bumow nie kojarze(przy buntach zc) , moze gdzies byl, nie jestem w stanie tego udowodnic (wiem ,ze jak przyszedl wybor bumy czy padny, sam namawialem graczy na czacie ,zeby wybrac pandy i atakowac bumy za to , ze nam nie pomogli z ZC , jedynie opcja " poswiecenia sisi "byla, nie do...
  6. Sytuacja na świecie Cytera

dlatego trzymasz z dedixem i chwaliles sie, ze strzeliles z ucha do przelozonego sisi
  7. Sytuacja na świecie Cytera

no ja tylko wiem co juz oficjalne bylo na czacie:) co przed to rada wie
  8. Sytuacja na świecie Cytera

smoki upadly , poniewaz polowa soja myslala , ze wygra swiat logujac sie raz dziennie bo sojusz zostal okreslony "gwiazdy", jak zaczely sie problemy czesc uciekla do pand, a za jakis czas nastepni na nowy swiat, niestety za dlugo trzymalismy handlarzy ( i donosicieli)
  9. Sytuacja na świecie Cytera

i tu dedix klamiesz, bumy nigdy nie podeslaly nam defa przy buntach z ZC , jedynie przy buntach pand, a jesli dobrze pamietasz z czata, ja i kilka osob glosowalo zeby nie robic fuzji z bumami(wlasnie przez brak wsparcia ) i glosowala za opcja pandy, niestety jeden warunek haszka byl nie do...
  10. Sytuacja na świecie Cytera

Najpierw chcemy te drogie paczki ze stolicy,pozniej zapki wyslemy:)
  11. Sytuacja na świecie Cytera

jestem na tak:), jeszcze sie bedziemy bawic na imprezie wybacz mi u naszych liderow:)
  12. Sytuacja na świecie Cytera

Czyli ogolnie teraz planujecie z kim sie ulozyc ,do kogo przejsc? Ciekawe jak sie czuja gracze, ktorzy uciekli od Nas do Was i teraz lekka muka, do konca lutego beda w ZC:).
  13. Sytuacja na świecie Juktas

Odp: Sytuacja na świecie Juktas https://www.youtube.com/watch?v=47PXb7QA3Dg
  14. Sytuacja na świecie Juktas

Odp: Sytuacja na świecie Juktas ja tez , jutro multiliga, wodeczka sie chlodzi, a jeszcze dzis daniel walczy w ufc , lepiej byc nie moze.
  15. Sytuacja na świecie Juktas

Odp: Sytuacja na świecie Juktas myslicie ze tvn nakreci trudne sprawy o juktas? wojna milosc zdrada....czego chciec wiecej.