Najnowsze treści autorstwa Uiyt

1. Sytuacja na świecie Eubea

Zeszli panowie z toru, zboczyli z drogi i wyladowali w innym miescie, widzimy juz bunkry :) Jak sytuacja na swiecie podobno kolejna zdrada sie szykuje pomiedzy topkami ....
  2. Sytuacja na świecie Juktas

No właśnie coś mi nie grało u niech, zero zgrania, planu działania szarakow w czas nie potrafili przejąć, ogólnie mnóstwo błędów, zupełnie inaczej zapamiętana.
  3. Sytuacja na świecie Juktas

NIck inny yps kojarzy, teraz na eubea w sigmie, ale to chyba nie ta sama sigma co kiedyś ... ,choć ja tak srednio w temacie, ale miło było by wskoczyć, na jesien temat jest, ptaku móglby z legionem :) wtedy taki mały rewanż by był, pare na eubea jest więc powoli można zbierac .... ale od...
  4. Sytuacja na świecie Juktas

Siemaneczko, tyle lat, część gra, część zagląda, może powtórka, mały rewanż... Chyba każdy się świetnie bawił na tym świecie, .... no niewiem możę tylko ja, ale mega wspomnienia i chciałbym zagrać jeszcze raz .... ktoś chętny ?
  5. TOP 15 Sojuszy

Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy Same staty, to to możemy sami sprawdzić, jak sigma widzę że powoli się rozkręca i jak narazie nie ma żadnej koalicji wśród topek, przynajnmiej nie widać po przejęciach żeby działali razem..... A tera trochę o maluczkich ..... Trochę z doświadczenia :) Bardzo fajny...
  6. Sytuacja na świecie Juktas

Odp: Sytuacja na świecie Juktas Graty dla Legionu. Ptaku ( choć nie jestem fanem ) gratki Gapcio, Kogut, fajnie się grało, do nastepnego świata. Dla całej reszty legionu i legionu podobnego też wielkie gratki.
  7. Sytuacja na świecie Sparta

Odp: TOP 15 Sojuszy mam podzielną uwagę :o Gratki za tego cudaka i cała grę. Ptaku jednak dobrze was tam trzymał. Zara wpadnę na juktas i tam coś skrobnę.
  8. Sytuacja na świecie Sparta

Odp: TOP 15 Sojuszy No jeszcze jeden cudak ale to pewnie troche potrwa
  9. Sytuacja na świecie Sparta

Odp: TOP 15 Sojuszy Rozumiem że jeszcze za wcześnie na jakieś konkretne prognozy. I nie ma żadnej konkretnej siły na świecie. Poczekamy miesiąc może coś się wyklaruje wkońcu. Niestety rozmiar wioski o niczym nie świadczy, pk sojuszu również, przed chwilą dns miał ich sporo, a teraz już...
  10. Sytuacja na świecie Juktas

Odp: Sytuacja na świecie Juktas oj tam oj tam, mnie lubisz
  11. Sytuacja na świecie Sparta

Odp: TOP 15 Sojuszy Berdziej chodziło o opisanie top 15 sojuszy w tym momencie, najlepiej przez jakiegoś obiektywnego weterana może don ???:) WIelkość miast nie ma znaczenia, połozenie rozmiesczenie sojuszu, pakty pony, patrząc na mapkę każdy z każdy podpisuje pona, nie myślac jeszcze o...
  12. Sytuacja na świecie Sparta

Odp: TOP 15 Sojuszy A jak sytuacja na sparcie kto z kim trzyma, jakieś rokowania co do sojuszy czy jeszcze za szybko ???
  13. Sytuacja na świecie Sparta

Odp: TOP 15 Sojuszy :D oj tam oj tam trochę pospamować na forum trzeba na świecie się tyle najwidoczniej dzieje że nikt tu nie zagląda P.S. Ciastka is the best fakt cyrk wskoczyl, ale to chyba paru z dnsu przeszło
  14. Sytuacja na świecie Sparta

Odp: TOP 15 Sojuszy dns już się rozpada, gracze rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, kazdy dostanie coś dla siebie łapać co się da i jechać tych niedorbych z sb
  15. Sytuacja na świecie Sparta

Odp: TOP 15 Sojuszy SB już na 1 tylko czekać aż każdy zacznie ich jechać