Najnowsze treści autorstwa user10011

1. user10011

Statki

a5-b9-c6-d8-e1-f5-g4-h10-i2-j3 user10011/MYONIA
  2. user10011

Sytuacja na świecie Idalium

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium masz racje jak widzisz ja nie gram na handlu ani jakos tak zawziecie jak inni wole oddac wioski i niech dzieci nie placza ze nie wygrali albo korony nie maja heh choc ostatni swiat walnolem szaraki bo moi przyjaciele sie podzielili i byla...
  3. user10011

Szczęśliwa Siódemka - dzień 4

Odp: Re: Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 4 2341.
  4. user10011

Szczęśliwa Siódemka - dzień 3

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 3 .1111
  5. user10011

Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa maniu to jest porazka i powinni wszyscy walnac szaraki
  6. user10011

Szczęśliwa Siódemka - dzień 2

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 2 typ.2222
  7. user10011

Szczęśliwa Siódemka - dzień 1

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 1 jak szczesliwa to niech bedzie 777
  8. user10011

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa //ciach// i to jest racja a kto nie chce wygrac niech nastepnemu oddaje miejsce nooo pomysl dobry i nie bedzie zadnego zalu
  9. user10011

Sojusze TOP-15

Odp: Sojusze TOP-15 jakie teraz jest zestawienie heh dawno nikt tu sie nieodzywal
  10. user10011

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa ooo ja nie dostalem zadnego masa o co tu biega heh kolano dlaczego mi nie wyslales - - - Automatycznie połączono posty - - - oo wow ladnie pojechales i dzieki ze dostalem ta wiadomosc ale tak jak ci pisalem teraz na pw powinienes...
  11. user10011

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa oo i znowu milosc redka i killer hehe pieknie ,,piszcie piszcie i o tym i o tamtym moze sie wszystkiego dowiem i wtedy manka zleje za kare bo kogo teraz bic dajcie jakies propozycje
  12. user10011

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa czyzby to ten co mnie namowil na gre na tym swiecie heh i spitolil Robson sie pojawil
  13. user10011

Odp: Sytuacja na świecie Edessa no wlasnie hehe jackpol byl ze mna na dobre i zle a manka opieprzylem hehe bo oddawal wladze jak zwykle jakiejs babie ktora chciala swoje ego podniesc hahaha
  14. user10011

Odp: Sytuacja na świecie Edessa sisi skad ja ciebie znam heh bo cos mi to mowi ale nie pamietam ale to pewnie demecja starcza heh
  15. user10011

Odp: Sytuacja na świecie Edessa ooo dawno mnie tu nie bylo witam wszystkich starych jak i nowych grepocholikow