Najnowsze treści autorstwa USUMBRA

  1. USUMBRA

    Dyskusja na temat aktualizacji gry.

    Pytanie z innej beczki...czy stare jeszcze istniejące światy takie jak np.Hiperborea można zaktualizować do poziomu aktualnych Dokładnie chodzi mi tu o dodaniu bohaterów nowych jednostek i może nowych ulepszeń dopalaczy itp?
  2. USUMBRA

    Dyskusja na temat nowej aplikacji (hybrydowej) Grepolis

    Szczerze? Tylko stara...nowa to dziadostwo...tyle
  3. USUMBRA

    Dyskusja na temat wydarzenia Dary Bogów 2023

    Dzieki dorcia
  4. USUMBRA

    Dyskusja na temat wydarzenia Dary Bogów 2023

    Kiedy rusza...czy już ruszył?Bo gnije na urlopie
  5. USUMBRA

    Dyskusja na temat wydarzenia Dionizje 2022

    troche bez sensu to wszystko...zapelmisz "pelen pasek "maksymalna iloscia bochaterow na 100% i powinny byc dodane te punkty co otrzymujesz za misje ...tyle:)
  6. USUMBRA

    Dyskusja na temat wydarzenia Dionizje 2022

    nie da sie ukryc...najbardziej irytujacy event w historii grepo :rolleyes:
  7. USUMBRA

    Dyskusja na temat wydarzenia Dionizje 2022

    Tez wam nie zaliczyło punktów za zapełnienie szyszkami pierwszego drzewka?
  8. USUMBRA

    LADONY

    Zrobione
  9. USUMBRA

    LADONY

    PROSZE PRZYWROCIC STARE PARAMETRY LADONOW...TERAZ PO AKTUALIZACJI SA PRAKTYCZNIE NIEPRAKTYCZNE...PO CHOLERE RUSZALISCIE TE MYTY ?...TERAZ SA SLABSZE OD PROCKOW ;) BEZ SENSU TE ZMIANY.....DROGIE W PRODUKCJI A MOC ZNIKOMA
  10. USUMBRA

    Dyskusja na temat Zimowej Grepolympii.

    tradycyjnie.....jak zwykle duzo gadania malo roboty bana wam dac za to podejscie amatorskie
  11. USUMBRA

    WspoldzIelcze konto-czary

    No tak to nie dziala...on mnie nie atakuje i nie moze ...zupelnie inny gracz zadnej wspolzaleznosci nie ma nie atakuje i nie wspieram...bronie sie sprawdzam ataki i idiotyzm ze nie moge
  12. USUMBRA

    WspoldzIelcze konto-czary

    Totalnym bezsensem jest blokowanie czarow na wspoldzielczym koncie (np.sowa ) co ma to wspolnego?...i jaki ma sens skoro drugi gracz z tego samego konta nie ma nic wspolnego z innym graczem ktory moze mnie atakowac a ja nie moge sprawdzic czym leci...to jest do poprawki normalnie
  13. USUMBRA

    Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

    hmmm... aktywowano mi wszystkich od zarzacy po kaplnke...za free na 14 dni...a nie odpalalem ich...wedlug grepo mieli dostac tylko ci co mieli ich aktywnych przed awaria....:P takie bledy to ja rozumiem
  14. USUMBRA

    Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

    ziomus :P ..wlasnie nie wydal a dostal...w tym problem...chcialbym sie wlasnie dowiedziec jak to jest... :P pozdro
  15. USUMBRA

    Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

    ja nie zloce...mi to wisi ,ale zastanawiam mnie to jakie sa wlasnie kryteria jak ktos taka rekompensate dostaje :) to co sie teraz dzieje na grepo to zakrawa na pomste do nieba... :) coz jaja musza byc :)
Do góry