Najnowsze treści autorstwa USUMBRA

1. USUMBRA

WspoldzIelcze konto-czary

No tak to nie dziala...on mnie nie atakuje i nie moze ...zupelnie inny gracz zadnej wspolzaleznosci nie ma nie atakuje i nie wspieram...bronie sie sprawdzam ataki i idiotyzm ze nie moge
  2. USUMBRA

WspoldzIelcze konto-czary

Totalnym bezsensem jest blokowanie czarow na wspoldzielczym koncie (np.sowa ) co ma to wspolnego?...i jaki ma sens skoro drugi gracz z tego samego konta nie ma nic wspolnego z innym graczem ktory moze mnie atakowac a ja nie moge sprawdzic czym leci...to jest do poprawki normalnie
  3. USUMBRA

Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

hmmm... aktywowano mi wszystkich od zarzacy po kaplnke...za free na 14 dni...a nie odpalalem ich...wedlug grepo mieli dostac tylko ci co mieli ich aktywnych przed awaria....:P takie bledy to ja rozumiem
  4. USUMBRA

ziomus :P ..wlasnie nie wydal a dostal...w tym problem...chcialbym sie wlasnie dowiedziec jak to jest... :P pozdro
  5. USUMBRA

ja nie zloce...mi to wisi ,ale zastanawiam mnie to jakie sa wlasnie kryteria jak ktos taka rekompensate dostaje :) to co sie teraz dzieje na grepo to zakrawa na pomste do nieba... :) coz jaja musza byc :)
  6. USUMBRA

jak to jest? .... czesc dostala rekompensate za zawieche swiata w postaci zlota a inni ani grosika...masakra jakas znowu faworyzowanie czy co?
  7. USUMBRA

Puszka Pandory

3-9-17-18-22-32-36
  8. USUMBRA

Puszka Pandory

9. USUMBRA

Pytanie nr 1

1
  10. USUMBRA

Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie adek176
  11. USUMBRA

Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum czytaj miedzy wierszami...... a zapomnialem zbyt niski poziom intelektualny.... dorosniesz to zrozumiesz.... chyba... ja juz dziekuje 5 wpisow zaliczone milej zabawy i kwasoty ... bylo was milo poznac... niektorych oczywiscie przynajmiej wiem gdzie siedze...
  12. USUMBRA

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum ale grajac do konca pokazujesz charakter i jaja... na tym to polega.... a jak slysze ze nie ma co robic to lapy opadaja.....a ostatnie wyburzanie maratonow przynioslo duzo radosci :)
  13. USUMBRA

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum hehheheh jasne tylko wystaw klate