Najnowsze treści autorstwa Vear

1. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Dobra, ty naprawdę nie potrafisz niczego mądrego napisać, jedynie potrafisz prowokować. A jedyną przemądrzałą osobą tutaj, jesteś ty. A teraz na zakończenie, jeżeli jeszcze tego nie robiłem to gratuluję smerfom wygranej.
  2. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Xardas, ale ty przecież nic nie zrobiłeś, a chwalisz się, jakby to dzięki tobie smerfy wygrały.
  3. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Po prostu xardas szuka atencji, nic więcej nie trzeba tu dodawać.
  4. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Może się już nie pogrążaj, bo zaraz nikt nie będzie chciał z tobą grać, zachowujesz się jak dzieciak i tylko umiesz prowokować. Najpierw walczyłeś ze smerfami i byłeś pierwszy do walki z nimi, a potem jako pierwszy zmieniłeś strony. Zrażasz do siebie tylko coraz więcej osób, więc Ferdziu ma...
  5. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Pycha kroczy przed upadkiem.
  6. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Smerfy zamknęły rekrutacje, tyle się dzieje. Teraz jedyna możliwość dołączenia do nich to fuzja, albo zostanie podwładnym i powolna aneksja sojuszu.
  7. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Napisz podanie do smerfów, tam chętnie Ci pomogą ;)
  8. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Przezorny zawsze ubezpieczony. Jednak cartel nie wytrzymał zbyt długo, 4 odłam smerfów kiedy?
  9. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Nas zobowiązuje nazwa, skoro czcimy garudoo to też postępujemy według jego przykazań, czyli śpimy. Chciałem podziękować liderowi upadłych aniołów za oddanie nam miast na tyłach naszego morza, co prawda nikt się nie spodziewał, że akurat podczas akcji na nas zapadnie taka decyzja, ale jestem...
  10. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Teraz to już sam nie wiem w co mam wierzyć... Wszystko by się zgadzało! Od początku wydawało mi się dziwne, żeby sojusz nazywać na cześć funkcji trygonometrycznej, ale to... to wszystko zmienia. Dobrze, że w tych czasach, zależy jeszcze komuś na odkrywaniu prawdy
  11. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

CTG to skrót od funkcji trygonometrycznej cotangens, tu nie trzeba nic rozszyfrowywać, tylko uważać na matematyce!
  12. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Gra, niech wrogowie się od niego uczą, jak się stawia mury! :D
  13. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Wchodzić wchodzić, ludzie są, teraz tylko ich zjednoczyć i poprowadzić! :D
  14. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Chyba nawet Hermonessa wakacyjna była większa, no oby się M44,45,54,55 przynajmniej zapełniły, bo trochę ciasno będzie :confused:
  15. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Czemu nie ma informacji o starcie nowego świata na stronie startowej grepolis? Wtedy pewnie więcej osób by odwiedziło świat, a tak to kisimy się w 1100 osób o_O