Najnowsze treści autorstwa Vlad Dracula

1. Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum Tutaj mamy cytacik z strony 380 tego forum :) Beka z typa - - - Automatycznie połączono posty - - - I to też adresuję do tych co sa za tym aby pochód kosztował 150 pw. Bob germanie 7 milionów lewych punktów na kulture by przerobił a po 150 a bob Podalejros...
  2. Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum Hehe a co tam Pedalijros zamilkł, jeszcze nie tak bardzo dawno jechał tu i odsądzał od czci i wiary jak można sobie pw samemu nabijać. Nawet screeny są hehe, ja i EL Gato mamy na kompach to. To się nazywa hipokryzja.
  3. Gela Party

Odp: Re: Odp: fakty Niejakiego piszemy razem. Bez spacji.
  4. [Ulepszenie] Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego. Wojownik użytek zrobi lepszy ale nie zmieni to faktu, że bob nadal będzie miał więcej slotów a o to się rozchodzi. Nie wyrówna to niczego. Ja np. na papierze wyglądam na boba i festyniarza ale co jest na papierze a co jest na...
  5. [Ulepszenie] Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego. Kojarzysz, jak Rafaello to robił na Geli ? I top 1 obrońców wykręcił. Ja nie mówię, że to się wszystkie miasta tak przestawia. Wystarcza 70% a resztę na froncie mieć ustawioną normalnie na walkę. Przecież tyle się pisze o...
  6. [Ulepszenie] Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego. O tym jakie ja robie synchro i akcje to się nie wypowiadaj bo nigdy ze mną nie grałeś. Cofkę umie zrobić każdy przeciętnie rozgarnięty gracz, więc jeśli ktoś nie umie to znaczy, że rzeczy jeszcze trudniejszych tym bardziej nie...
  7. [Ulepszenie] Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego. Obie czynności pokazują zaawansowanie gracza. Jeśli ktoś cofki robi jak noob a celuje jak mistrz no to coś tu jest nie tak chyba ??? Zwłaszcza, że cofka jest o wiele prostsza technicznie. Liczby nie urwały mi się z choinki. Po...
  8. [Ulepszenie] Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego. Tak ale taki gracz nie powinien mieć problemu ze zrobieniem cofki. A tu patrz, cofki pieprzą a trafiać trafiają idealnie z miasta do miasta. Ja w przypadki nie wierzę. Jeśli ktoś umie świetnie zgrywać to nie powinien mieć...
  9. [Ulepszenie] Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego. Haha akurat :) Co za przypadek :) A wyspa obok podbijasz sobie miasta. A ich jeszcze nie zgłaszałem. Zbieram raporty. - - - Automatycznie połączono posty - - - I lepsze synchro nie polega na tym, że po każdym kolonie równo Ci...
  10. [Ulepszenie] Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego. Aha i Mati my mamy główny front z Killa Beez, to jest nasz główny wróg a z Neverami walczy kilka osób od nas a biorąc pod uwagę, że grają na botach to nie jest z nimi tak łatwo. Do Osczep: moim zdaniem propozycja jest...
  11. [Ulepszenie] Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego. Ściśle rzecz biorąc to tych miast jest 7 bo w jednym przypadku gracz wyszedł z soja by staty nie ujęły straty i jeszcze jedno przejęcie jest tam od czerwonego. 1/5 miast wzięta od czerwonych to jest statystyka wielu zawodników...
  12. [Ulepszenie] Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego. Owszem nie jest to taki temat. Więc niech nie wyjeżdża z tekstami do gracza, który jechał jej sojusz na żywca na Delfach. A skoro każdy wstawia to nie piszcie mi, że odbijanie okupacji się nie opłaca, bo opłaca się bardziej od...
  13. [Ulepszenie] Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego. Na okupację odbijaną ogniami wstawiasz offa i deffa lądowego na wsparcie, który kradnie punkty obrońcom okupacji i kompensuje Ci to z nawiązką straty. Przy okupacji odbijanej mitykami wstawiasz biremy, ognie, triremy, transy na...
  14. [Ulepszenie] Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego. Bo przy maksymalnych kopalniach serio idzie ogarnąć wojo i porobić festyny w wielu miastach. I nie trzeba stawiać żadnej alternatywy pomiędzy walką a klepaniem festynów. Bo da się i to i to. A jak rozwalisz pakę ogni komuś w...
  15. [Ulepszenie] Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego. Wiesz to jest gra ekonomiczno-wojenna a nie czysta nawalanka. Jesli nie lubisz takich to graj w strzelanki tam sobie nie trzeba zawracac glowy ekonomia. Ja wiem po sobie, ze jak masz eko na full i handlarza i porobisz przesyly...