Najnowsze treści autorstwa WALDEMARIS

  1. Gracz Roku 2021 - Głosowanie

    a} WALDEMARIS b} achilles , aranka
  2. Sytuacja na świecie Achilles

  3. Dyskusja na temat planów dotyczących Świata Bohaterów

    Odp: Dyskusja na temat planów dotyczących Świata Bohaterów to jest jawne oszustwo , najpierw mami sie nas żebyśmy przechodzili na swiat bohaterów , wysysa z pieniedzy (tych oczywiscie co chcieli płacić ) a potem sie oznajmia ze sie go zamknie , to normalny przekret jest w białych rękawiczkach...
  4. Gracz Roku 2013- Achilles

    Odp: Gracz Roku 2013- Achilles moje kandydatury to : Karolewski341 i aniae100
  5. Party Achilles

    Odp: Party Achilles no na morzu 55 tez ostra wymiana zdań :)
  6. Zmiana na grepo 2,0

    Odp: Aniołek Śmierci !!! smutno sie robi jak czyta sie ze swiat na którym zaczynałem zabawe w grepo wymiera :(
  7. Top 20 sojuszy (Itaka)

    Odp: Top 20 sojuszy (Itaka) Czasami wydaje mi sie tutaj ze ludzie zapominaja ze to ma byc tylko rozrywka , ucieczka od szarego swiata realistycznego i dobra zabawa , bawmy sie walczmy a nie wyzywajmy :cool:
  8. możliwość sprawdzania aktywności

    Odp: możliwość sprawdzania aktywności Dobry pomysł , napewno gra była by jeszcze bardziej ciekawa
  9. Dyskusja

    Odp: Re: Odp: Dyskusja myt ez jako były sojusz ARMIA CZERWONA dziekujemy za exytujące walki z wami i duzo fajnej zabawy
  10. Sytuacja na świecie Itaka

    Odp: Sytuacja na świecie Itaka no jest świat bohaterów achilles
  11. Sytuacja na świecie Achilles

    Odp: Sytuacja na świecie Achilles jak własciciele gry dalej beda nas zaskakiwać zmianami reguł gry podczas trwania gry bez uprzedzenia to chyba sami zabiją świat bohaterów , po zmianie działania czaru ochrona miasta , wiele rzeczy straciło sens , między innymi budowanie wiezy i muru bo teraz...
  12. Tajeminczy wzrost przyrostu łask

    Odp: Tajeminczy wzrost przyrostu łask u mnie to samo jest na każdym miescie przyrost łask 10% i 20% , ostatnio własciciele tej gry zaskakuja nas niespodziankami , na achillesie bez żadnego uprzedzenia zmieniono działanie czaru ochrona miasta i cos tu chyba jest nie tak skoro właściciele...
  13. Dyskusja

    Odp: Re: Odp: Dyskusja no to po naszym odejściu przestanie wiać nudą :))) a może byś sie dał namówić i dołaczył do naszego soja na achillesie , zaproszenie chyba kiedyś Ci wysłałem na maila
  14. Dyskusja

    Odp: Re: Odp: Dyskusja nudzić sie nie nudzimy , gramy na tym świecie bohaterów achilles , niestety tylko z nazwy bohaterów bo to taki sam swiat jak i kazdy inny , moze bys do nas dołaczył na achillesie , jak dobrze pamiętam chyba wysyłałem Ci zaproszenie na maila .
  15. Dyskusja

    Odp: Re: Odp: Dyskusja a nie nudno ci troche bez armii czerwonej hihihi
Do góry