Najnowsze treści autorstwa wariorreaktywacja

1. wariorreaktywacja

Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

Warior ten świat grał na pół gwizdka co widać po profilu nie budował cudaków i jakoś się niczym nie przejmował ale jak by koalicja podjeła jeszcze jakieś próby zanim poszli na kolanach po nic nie znaczące koronki oczywiście nie wszyscy to bym pomógł tak dla emocji
  2. wariorreaktywacja

Niestety nie potrafie a na dodatek po tych cyrkach nie ma już żadnego sensu.
  3. wariorreaktywacja

Tu się nie gra samemu .Koalicja bo taka istnieje już by mogła a ja bym na pewno wsparł . Samemu to się można w tyłek pocałować ....
  4. wariorreaktywacja

Wydarzyć się mogło zanim rozdaliście koronki teraz już można zwijać wrotki i czekać na coś nowego.
  5. wariorreaktywacja

Jaki sens grać skoro ... Koronki się rozdaje ? Rankingi naciąga ? A gracze którzy przechodzą do czerwonych piszą że to zabawa i nie przestrzegają żadnych zasad moralnych ? Tak to jest zabawa ale głównie imitacja wojny a na wojnie są ci honorowi i bez charakteru i wy jako wygrani jako jeden z...
  6. wariorreaktywacja

Ciesze się że nie budowałem a takiej koronki bym za żadne pieniądze nie chciał.Gram od zawsze na tym nicku i nie zmieniam go nigdy ale gdybym mógł to bym tą koronko skasował bo jest mi wstyd z nią grać .Więc może jednak pora na nowego wariora pozdro mordki...
  7. wariorreaktywacja

Swoich niech koronkują ale nie cały świat za free jak tak gramy to te budowy nie mają żadnego znaczenia.
  8. wariorreaktywacja

Jakie walki ? Jak CTG ukoronkowało trzy swoje sojusze a teraz przyjmują ludzi z całego świata do siebie i koronkują kolejnych :cool: Pora zwijać wrotki śmiech na sali i czekać na coś fajnego z dobrymi ustawieniami...
  9. wariorreaktywacja

słabe strasznie szkoda mi tych pazernych graczy ze ida po koronke ktorej nie wygrali o zasadach nie wspominajac . Miłego ...
  10. wariorreaktywacja

Gratulacje nokaut :cool:
  11. wariorreaktywacja

Udziału w budowie nie biore ale Coski chyba już na pewniaku bo dostaje codziennie sowy sztormy i inne cuda :)
  12. wariorreaktywacja

Kto przyjmie Wariora ? :D Może bym popykał po dłuższej przerwie :(
  13. wariorreaktywacja

Ja chyba podobnie ;)
  14. wariorreaktywacja

Ooo widzę znajome mordki ;)