Najnowsze treści autorstwa wariorreaktywacja

1. wariorreaktywacja

Sytuacja na świecie Eubea

Ze mną też wytrzymywał a sporo osób zwłaszcza od MG narzeka mimo iż nigdy ze mną nie grali ;)
  2. wariorreaktywacja

Sytuacja na świecie Eubea

No miałem pytać właśnie o Gmarta ale wyjaśniłeś mi sytułacje. A na marginesie mimo to jest tam mega dobra ekipa i chętnie poobserwuje.
  3. wariorreaktywacja

Sytuacja na świecie Apollonia

Zgadzam się już nie ten etap gra ma być dla mnie a nie ja dla gry :) Poświęcają życie prywatne sypiąć po nocach ,wstając rano żeby zrobić synchro pod akcje i na koniec światów jest tego efekt .A jeśli dodać by do tego że koordynuje to kilkadziesiąt osób na raz to przekłada się to na wygrane...
  4. wariorreaktywacja

W sigmie gram pierwszy raz i spodziewałem się dużo więcej po graczach którzy ten sojusz prowadzili przez kilka światów. Osobiście uważam że jakieś oddawanie koronek jest gówno warte .Powinien wygrywać jeden sojusz i te koronki by coś znaczyły bo na tą chwilę to większośc graczy ma je za darmo ...
  5. wariorreaktywacja

Widzisz mam po prostu charakter w realu dostał byś w łeb za obrażanie a tutaj muszę ciebie niestety słuchać na tym FO bo w grze coś kiedyś przypyskowałeś i mnie zablokowałeś :cool:
  6. wariorreaktywacja

Ehhh urlopy były jednodniowe lub kilku dniowe czasem firmę trzeba było ogarnąć a czasem po prostu chciałem was wybić z rytmu i mieć więcej czasu na odbudowe myśl.A siła złego na jednego to nie ma czym się szczyćić gamoniu .Walcie czekam bo grać mi się nie chce już słoneczko za oknem. Co do...
  7. wariorreaktywacja

Wario nigdy nie wchodzi w uklady a przyznasz że okładany byłem nie żle czy tutaj czy na Edessie .I to jest ta róznica :cool: W środe miałem sparingi i wyłapałem dwa podbrudkowe ale nie aż tak mocne :D Przecież widać że nie walczyli podbudowali tylko pod koronki.Widać też waszą współprace aż do...
  8. wariorreaktywacja

Świat przegrany ja tam gratuluje sypania po nocach bo na to się bym nie pisał. Co do oceniania kto co budował to jest to śmiechu warte :) Przed cudami AP plus dwa kolejne sojusze z czołówki zrobiły fuzje i sporą koalicje myślałem że zrobi się jakaś przeciw waga dla ZIP i coś się zadzieje...
  9. wariorreaktywacja

Ale ty jesteś tępy gram tak jak pozwala dany świat potrafię grać offem ale nie mam też problemu grać deffem.Lałem cię na edessie na nicku bodajże wtedy koicziro i wcześniej .Zgrywasz bohatera bo pykasz dzięki zipom 100% off na tym świecie.Oświece cię latanie offem w twojej sytułacji jest o wiele...
  10. wariorreaktywacja

Co wy cpacie co chwile pisze masa ludzi i ciagną mnie na kolejne światy .[***] nie grałeś ze mną to co ty możesz wiedzieć .Po za tym te kilkadziesiąt pomocników dnia to mam od wspierania siebie czy kolegów i koleżanek .Do leczenia jeden z drugim.A jak czegoś nie rozumiecie to chętnie się na kawe...
  11. wariorreaktywacja

A tak może z innej beczki może jakaś kawa i po starej znajomości pogadamy o grze ? :cool:
  12. wariorreaktywacja

a ty cymbale taki pyskaty jesteś a ciebie też łykam jako najlepszego gracza pizu na tą chwilę prawie dwukrotnie i wara od wariora bo was strasznie dupa boli widze.
  13. wariorreaktywacja

a cos cie sie tak na nich uwzieli ? Wolicie starty a koalicją AP byle merymoni nie wybudowali ? Ciekawe czemu ? Znów jakieś kombinacje?
  14. wariorreaktywacja

Ale ty jestes [***] w tamtym czasie zaczynalem grepo zdradzili nas radni namieszali wszedzie i poszli do wroga. Swiat byl z predkoscia 1 nie mialem zamiaru sie tam scierac. Byl to poczatek swiata i dalem graczom wybor! Rozegralem wiele fajnych swiatow ale tego juz nie widzisz! Sam jakims...
  15. wariorreaktywacja

Jesteś żałosny nie wywyżam się pisze na luzaku ale mimo iż nie gram na moim poziomie tylko troche urlopuje.przyjmuje akcje na mnie itd to jest to drugi swiat z rzedu gdzie indywidułalnie mam więcej punktow walki i miast niż najlepsi gracze Piz gdzie zebrala sie tam setka nie byle jakich graczy...