Najnowsze treści autorstwa weronika5401

  1. weronika5401

    Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

    Zawsze będzie rzucanie mięskiem na FO i stawianie się na piedestale ..... bo to Polska
  2. weronika5401

    Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ciekawe czy kiedyś ta dyskusja dobiegnie końca
  3. weronika5401

    [Naprawiony] boska strategia Boska strategia

    To chyba dość popularny już problem, u Nas było to samo z tym, że u mnie za 700 PW nabiło mi 22k
  4. weronika5401

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    :D:D:D:p.....
  5. weronika5401

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Dzieńdoberek Kochani :D Mamy piątunio godzinę 06:58 a ja już mam pobudke fejkami :D Tfu błyskawicami sie zaczęło. Specyficzny ten świat, tzn. szybko ewoluuje . Zaczęliśmy od moralowych, później fejkowania i spamowania serwera by nie robić cofek, później topienie sie na wojskach swoich albo...
  6. weronika5401

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nadal nietrafione :)
  7. weronika5401

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Dostales juz oklaski za ten jakże trafiony i perfekcyjnie obmyślony przekręt ktory szczerze powiedziawszy mi wisi w świetle tego, że wiedzielismy iż osób nie sprzedających sie w obecnym skladzie pomaranczy a dawnego SSW niestety jest mniej niż palców u jednej reki ale to juz wie kazdy na tym...
  8. weronika5401

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Wybacz moim życiowym celem nie jest Cię zadowalać. Udanego wieczorku plotkaro :)
  9. weronika5401

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Bo jesteś :)
  10. weronika5401

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    No i co mam juz klaskać? Naprawde? A co mnie to interesuje? I co ma moja inteligencja do tego? Kazdy gra jak potrafi jak widać :)
  11. weronika5401

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ajć to widać jakiś inny Rassmus wypisuwał do daanych hraczu SSW by topić na sobie wzajemnie ognie. Jeśli tak to sorki , moj błąd młody no albo inaczej rozumiemy złom. Bo wychodziloby wtedy na to, ze serio sie nie zlomujecie jeśli takie akcje sie nie wliczają :D
  12. weronika5401

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Przykro mi , schlebia mi twoje "parcie" na moją osobę ale nie bylam pierwsza :D Niestety uprzedził mnie RASSMUS i satyryczek za czasów galaretki :) Gdybym wiedziala,że moje jedno male zlomowanko wywola takie swędzenie u Ciebie to robilabym je regularnie wtedy przynajmniej zasłużenie...
  13. weronika5401

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    To faktycznie duzo wiesz ... wiecej ode mnie , to przerażające ale mniejsza z tym. Bo widze, ze ja jedno Ty swoje :) Mówię,ze walczymy z koalicją a Ty swoje , hahahah. Żyj sobie w swojej bajce jak Ci tam dobrze :)
  14. weronika5401

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    A czy cos oprócz tego,ze grales tylko na dwoch swiatach na ktorych gralam sprawia,ze choc w najmniejszym stopniu mnie znasz? Wątpię :) Ale praw swoje morały troche z ... nikąd. A i to,ze cala koalicja powołana przeciwko Wam nic nie robi i woli sie zlomować zamiast grac jak przystało nie...
  15. weronika5401

    Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Pijesz do mnie czy do belzenoobki ? Bo chyba nie załapałes tematu
Do góry