Najnowsze treści autorstwa woda2003

1. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

brakuje werki i POwerka a gandalf na bramce to słaby wybór , ty masteres lepszy . I ktoś za prediego. JUż lepszy ellcomendante
  2. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Tez nie możecie wpisać miasta do planera ? pokazuje, mi że mam 3 ataki, ale ich nie widać , jak by ich tam nie było nigdy
  3. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Miałem na myśli swojego kolona
  4. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Na nic dobre synchoro moralowca ( kolon nałożony na ognie ) jak zasypane deffem. Brak wystarczającej liczby offa i kolon sie odbija :/
  5. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Dostali kiedyś szybkie bęcki na Dyme . Na berytosie był w poradniku .
  6. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Ale akcyjka dzisiaj :) ładne odbijanie
  7. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Już pomijam fakt błędów poprawnej polszczyzny. "Wszedłem "się mówi
  8. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Turniej esl w grepo ?
  9. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

lepiej grać z robotem :p
  10. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

ładnie :) Ale musisz przyznać , że ja też nie próżnuję ;) Tylko ja gram dla samego fanu i nie mam celu nadrzędnego jakim jest wygrania. Chce tylko fajnie sie bawić z celowaniem. Szkoda, że ostatnio serwer zamulał :/
  11. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Wyszło Ci :)
  12. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

cały świat xD
  13. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Bo nie grał z królem szaraków. Jest progres. Może następnm razem dotrwa do końca ( za światy) o ile ktoś go weźmie
  14. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Kazdy gra tak jak lubi i jak ma z wolnym czasem. Wiadomo teraz czasu więcej , ale np wole nim troche inaczej zagospodarować niż tylko grepo. A moje "szczekanie" . Ja tylko mówie , że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Oj chyba za ostrą szpadę wyciągnąłem :P
  15. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Jak wiecej takich osób u was to możesz iść na nowy . Dziś wystartował , wiele nie tracisz ;) Zależy jak na to spojrzysz.