Najnowsze treści autorstwa woda2003

1. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Brawo, tak było :D Coś sie tutaj dzieje?
  2. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

ooo forum , żyje :D Ciekawe czy świat też ?
  3. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Ja nie mam czasu, teraz sie zalogowałem tam popatrzeć co sie dzieje i tyle ;)
  4. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Nudy jak od 1,5roku. A Nowe daniny są wprowadzane i grzesiu ma coraz mniej na golda xDDDDDDDDDD I wiekszość już nie gra.
  5. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

To nieźle kto ma czas moze grać, werka ma wakacje i na Pandosi tam Cisnie ;)
  6. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

elo , A Ty słupie nadal grasz??? Jak tam? Polecam przeczytać artykuł o tym co działo się w #R hahaha. Takie real Sojek w grepolis ;) #hejtStop # StopMowieNienawiści hahahaha
  7. Dyskusja na temat nowego świata

5 września świat Stary system limit 35 . może tylu znajdziesz ;)
  8. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

co jest xD Przywitać sie nie można już na forum nawet xDDDDDDD elo po wakacjach coś się dzieje na grze? czy cały czas to samo? widziałem na pandosi werka się pnie mocno i już cele osiągnięte ( przegonić powera i kosiarza ) ;) ;) ;)
  9. Sytuacja na świecie Pandosia

Johny gra w grepo by nie byc samotny xDDDDD dziewczynę se znajdź , albo przyjaciółkę chociaż ;) ;) ;) PS dla mamy jesteś wazny :D
  10. Ankieta dotycząca Czasu Pokoju w Święta Wielkanocne 2019 r.

5 dni najlepiej, bo masz od czwartku swięta. Zresztą my jutro wchodzimy w czas pokoju, bo sie w końcu dominacja na Katanii kończy ;) ;) ;)
  11. Sytuacja na świecie Pandosia

Zmienili nicki albo juz tyle banów dostali i graczy wyciachali, że już nie mają po co wbijać. Same słupy albo Złotnicy. Nawet kamila juz nie ma
  12. Sytuacja na świecie Katania

Jest i dominacja w końcu hahaha
  13. OLINT - nowy świat z okazji 9 urodzin Grepolis

System: - stary - X - nowy - Zakończenie: - cuda - - dominacja - X Morale: - tak - - nie - X Prędkość: świata: - 1 - - 2 - - 3 - - 4 - X szkolenia: - 1 - - 2 - - 3 - - 4 - X handlu: - 1 - - 2- - 3 - X Bonus nocny: - 21:00 - 5:00 - - 22:00 - 6:00 -X - 23:00 - 7:00 - - 0:00 - 8:00 - Ilość...
  14. Sytuacja na świecie Nysa

Co tam ? Grzesiu pewnie wygra ten świat, bo dominacja to podboje miast a żeby to robić potrzeba sloty a ze złotem sie robi szybciej ;)
  15. Sytuacja na świecie Nysa

Napisz coś o "Wielkiej Kostusze" co "wygrała" Oropos, ( bo kronika nic nie robiła hahahaha) i zaraz się zlatują jak Ćmy do Lampy