Najnowsze treści autorstwa Wodzu1905

1. Sytuacja na świecie Katania

TEAM POL
  2. Sytuacja na świecie Katania

cronica juz sie rozpada
  3. Sytuacja na świecie Byllis

Pany gdzie wy gracie w to jeszcze? :D
  4. Sytuacja na świecie Byllis

heheszki
  5. Sytuacja na świecie Byllis

istnieje ta gra jeszcze?
  6. Sytuacja na świecie Rizinia

Spokojnie pogra jeszcze 2 miesiace bedzie pozniej wystawienie ocen, mamusia pojdzie do szkoly dowie sie i chlopaczek dostanie kare na komputer i tyle z gry.
  7. Sytuacja na świecie Rizinia

oo elcomendant tutaj, a ty nie jestes na targach handlowych "Od wahadełka do gwiazdy 2017"?
  8. Sytuacja na świecie Rizinia

akurat to zaden progres dla swiata
  9. Sytuacja na świecie Oropos

Nie trzeba, mam cały dom w lustrach tak abym mogł podziwac siebie samego na okragło
  10. Sytuacja na świecie Oropos

Było cicho, bylo cicho gdy kronika przejmowala miasta lowcow a teraz jest rozglos. Taka ta gra i caly ten swiat skonstruowany, ze nikt nie bedzie mowil o tym jak przegral, stracił miasto a bedzie o tym jak wygrał, podbił i tak juz zostanie. Co do miasta to brawo:)
  11. Sytuacja na świecie Oropos

Czy ja sie do nich zaliczam?:))
  12. Sytuacja na świecie Oropos

Za to konkurs na kreta roku został z góry rozstrzygnięty :D
  13. Sytuacja na świecie Oropos

Czy ktoś nie umie czytac ze zrozumieniem? mowilismy wtedy, ze pojdziemy, od tamtej pory minelo duzo czasu i zmienilo sie sporo rzeczy przez ktore dzis nie moge grac aktywnie. wiec nie wiem kto sie bardziej osmiesza tym, ze nie potrafi czytac ze zrozumiem czy wymyslaniem nowych bajek. Szukaj...
  14. Sytuacja na świecie Oropos

smutne to jest takie łgarstwo i wymyślanie na siłę bajek. problem byl w tym, ze na myonie nie szedlem nawet grac bo ja i pare osob powiedzialo, ze pojdziemy tylko pohandlowac po czym oddany miasta a wrocimy do aktywnej gry na jesieni/zimie gdy pojdziemy cala kronika na szybki i dobry swiat. Wiec...
  15. Sytuacja na świecie Oropos

No tak wszystkie zostały oddane do rozbiorki wtedy moze byc ciezko wiec:D