Najnowsze treści autorstwa wojtas.

  1. wojtas.

    [Zakończony] Gracz roku 2023 - Głosowanie i Wynik

    1 wojak12 2 Milas
  2. wojtas.

    Polityka i mapki

    SUPER ROBOTA
  3. wojtas.

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    no i gratki widziałem z drugiej strony jak wam to sprawnie szło ale takie malutkie sojusziki trochę stracha wam napędziły do końca idąc łeb w łeb i gdyby lasty bardziej wam zagroziły na przynajmniej 3 cudakach to mogło być róznie ,a w dodatku ludzie u nas nie byli przygotowani eko pod cudaki...
  4. wojtas.

    Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    no ale dwa wielkie sojusze musiały się mocno zmobilizować żeby deffa napakować
  5. wojtas.

    Gracz Roku 2020 - Głosowanie

    wojtas. Helike Naleśniczek kacperek lan
  6. wojtas.

    Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Prawda tak mnie poniosło offem ze wstawiłem kolona i cały deff z tego miasta wysłałem na okupację ,murek mi pomagał bo aktywnej osobie on nie przeszkadza jeżeli wie jak się bronić w tym wypadku jednak popełniłem błąd do którego się przyznaję ,zostawiłem puste miasto przed bonusem za co zostałem...
  7. wojtas.

    Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    różnica jest taka ze wy się skupiacie na obronie a my na ataku a w dodatku w czasie ewentu jest bez sensu mocno obstawiać okupacje bo to tylko pokusa na pw dla przeciwnika .My nie narażamy deffa sojuszników zeby potem przez kilka dni go odbudowywali :p Po ewencie będzie mozna znowu "NORMALNIE"...
  8. wojtas.

    Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    ponad 200 k deffa poszło do piachu
  9. wojtas.

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    no nie ma ideałów na swiecie więc pewne odstępstwa od normy zdarzaja się wszędzie :D
  10. wojtas.

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    mistrzu nie nadawaj na kronikę bo tam grają ludzie na poziomie i poniżej pewnego pułapu nie schdzą Jeżeli chodzi o ten swiat to ludziom się juz w głowach pomieszało i chyba zachciało im się z grepo zrobić simsy ,niektórzy to nawet nie wiedzą co to są fejki i każdy atak nazywają fejkami strasząc...
  11. wojtas.

    Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Do mnie to wogóle nie dociera ,porzucać swój sojusz jaki by on nie był i przenosić się do przeciwnika bo w danej chwili lepiej im idzie. Moja zasada jest taka że jak się wsiadło do jakiegoś statku to się z nim płynie na całego a jak tonie to się z nim idzie na dno. Z tonącego okretu to tylko...
  12. wojtas.

    Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Ja uwazam ze ekipa botów to jedna z lepszych ekip na grepo i pozowolić jej rozwinać skrzydla to żaden przeciwnik nie miał by wesolo . Na każdego jest jednak jakiś sopsób ,w waszej ekipie troszkę za bardzo grały emocje i to was trochę gubilo.Pamiętam jak naleśnik mial bana to juz mało brakło a...
  13. wojtas.

    Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

    tylko jest jeden drobiazg ,boty mialy tylko jeden front z nami i mogli się tu skupić a my walczyliśmy wszędzie ,w dodatku większość graczy chciała nam utrzeć nosa bo naczytali się gdzieś po forach że weszliśmy na swiat żeby go w cugach wygrać ,a prawda była taka że nikt z nas nie myślał nawet o...
  14. wojtas.

    Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

    dla tego piszę ze te osoby co z nami zaczynały gdyby grały na swoim normalnym poziomie i poświęcały więcej czasu na gre to nie było by tak żle ,ale z różnych przyczyn nie mieli tego czasu i trzeba bylo ich z frontu cofać.,a to drażniło osoby które na tym froncie zostały i musiały się dewoić i...
  15. wojtas.

    Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

    z tymi ludzmi co zaczynaiśmy wystarczyła by dobra aktywność ale niestety coraz więcej ludzi ma juz dośc tej gry i nie gra juz tak jak kiedyś za to ludzie nauczyli się tylko na alarmy wchodzić a niestety na takich szybkich światach to za mało.
Do góry