Najnowsze treści autorstwa wojtas.

1. wojtas.

Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

gdzie to jest napisane ze jest obowiazek grania bez murków ? bez murków grają osoby które się obawiaja że łatwo im wjadą kolonem i potem trzeba odbijać ,ja może i jestem nobem(zresztą dla was każdy jest nobem} ale jestem na grze non stop więc mogę sobie na to pozwolić i wyłapywać darmowe pw...
  2. wojtas.

tak gram na dwóch tylko i wyłącznie (jeszcze oszi.) i tego nie ukrywam i nie chowam się pod innymi nickami a tylko dla tego że juz 2 lata temu miałem skończyć z tą głupią grą ale ktoś mnie jeszcze namówił na katanie i tak z ciekawości wszedłem tam na nowym nicku i tak się złożyło że zostałem( i...
  3. wojtas.

ja się w takie rzeczy nie bawię,nawet pewnie bym nie umiał z racji wieku robić zdjęć itp.
  4. wojtas.

ty mi czegoś nie przypisuj co nie jest prawdą , Fakt mam listę ogni i mitów i latam co jakiś czas na polowanie i często trafiam ,jednak nie przypisuj mi fejków lub ataków nocnych bo nigdy nie latam po nocach(chociaż siedze bardzo długo ) ,bo wyznaję zasadę że bonus jest od odpoczynku po...
  5. wojtas.

szkoda z wami dyskutować ,człowiek stara się coś wytłumaczyć a wy dalej swoje.
  6. wojtas.

To że jesteście dobrymi graczami nikt tego nie neguje ,to ze 4 zgranych osób może namieszać każdemu to również jest oczywiste ,tylko dla czego tyle nienawiści jest tu wylewane na forum ,przecież nikt nikomu ani matki ani ojca nie zabił żeby się mścić . To jest gra raz się traci miasta raz...
  7. wojtas.

teraz to załóżcie paliki na obrzeżach i fejkujcie cały sojusz ,w tym to jesteście naprawdę dobrzy .
  8. wojtas.

no fakt jesteśmy lamusami i dopiero uczymy się w to grać, fakt nie potrafimy zrobić synchro ,czego jeszcze nie potrafimy ? Zrozumcie jedno że wy się sami tu napędzacie mitami o nas ,sami rozdmuchujecie balon z oskarżeniami z nieprawdziwymi informacjami , A prawda jest taka ze mało kto się z nas...
  9. wojtas.

wiecie co wy na siłę chcecie żyć tą grą i zawsze musicie sobie coś udowadniać i szukać wrogów ,nie lepiej się po prostu bawić czemu zawsze wy macie najwięcej do powiedzenia ,ten taki ,tamten taki i owaki zawsze trzeba sobie wmówić że ja jestem ten dobry a wszyscy pozostali są źli, Moim zdaniem...
  10. wojtas.

po pierwsze my się niczym nie szczycimy i nie chwalimy ,to wy nam przypinacie taką opinię jako my to złotnicy ,bociarze oszuści itp..... więc nie przypisuj nam czegoś co sami o sobie nie mówimy ,a to że ktoś ma problemy z dowartościowaniem się na forum to jego problem . Po drugie to jest dra...
  11. wojtas.

Nie pisz o jakichś obawach ,bo nie po to wchodzimy na świat aby się kogoś lub czegoś bać ,po prostu wchodzimy dobrze się bawić ,a pozostała otoczka to strategia tej gry ,jeżeli ktoś się w jakiś sposób układa więc czemu my mamy stać z boku i się temu przyglądać ,tak się gra jak przeciwnik pozwala.
  12. wojtas.

nie zgrywaj bohatera bo dobrze wiesz że teraz podczas tych dopalaczy lepiej jest odbijać niż bronić ,a po drugie kto wam zabronił odbijać w 5 sojuszy ,więc nie wylewaj tu łez bo sami nas zmusiliście do współpracy ,obawiając się grześka i podpisując z nim pakt.
  13. wojtas.

Te złoto się nigdy nie kończy ,może sie jedynie ograniczyć jego ilość.
  14. wojtas.

dzisiaj rozegrała się jak na razie największa bitwa na tym świecie między oldbojami a autobotami ,w sumie dwie fale wyzłoconych ogni razem ok 15k ,kolon ustał praktycznie na oparach ,brakło jednego ataku . Gratki dla atakujących jak i broniących .
  15. wojtas.

Sytuacja na świecie Olint

poczekaj ja tylko kolejny świat otworzą to takich znikaczy będzie więcej ,to już stało się normą na każdym świecie ,sa ludzi którzy tylko na początku chcą poharcować a jak się już szanse wyrównują znikają ze świata