Najnowsze treści autorstwa WojtoNY

1. Sytuacja na świecie Baris

Witam, Dzieki serdeczne za wspolna gre na Baris. Jak juz bylo nie raz wspomninane, jako Psychiatryk weszlismy na ten swiat w celu pobawienia sie bez spiny z cudakami, ale wyszlo jak wszyscy wiedza i obiektywnie mowiac wydaje mi sie, ze to byla nasza wina ze ten swiat trwal przynajmniej o rok...
  2. Sytuacja na świecie Baris

Cos sie tam dzieje. Ale ciezko cos przejac aktywnemu jak to na koniec swiata.
  3. Sytuacja na świecie Baris

Odp: Sytuacja na świecie Baris Panie n1hasa, czytam twoj post na trzezwo, potem pod wplywem i dalej nie rozumiem o co chodzi. No moze poza tym, ze na koniec swiata doszliscie do tego, ze jak sie ma cudaka, to trzeba go obstawic i kontrolowac kto tam siedzi. To na prawde nie jest powod do...
  4. Sytuacja na świecie Baris

Odp: Sytuacja na świecie Baris Jak byla Theta, to Panoram1x dopiero dowiadywal sie co to jest myszka (choc nie jestem pewien, czy chodzi o komputerowa )
  5. Sytuacja na świecie Baris

Odp: Sytuacja na świecie Baris Skonczcie juz te dyskusje bo za duzo trace czasu na czytanie tego i nie moge przesylac spokojnie surki na moje paliki nie mowiac juz o farmieniu wiosek zeby festyny klepac.
  6. Sytuacja na świecie Idalium

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium Rozumujac tak to bym musial sprawdzic wszystkie gry jakiekolwiek byly czy dana nazwa nie byla juz uzywana. Poza tym jezeli spojrzysz na ich profil, to jest on skopiowany od nas i z tego powodu moze byc mylony. Tyle w temacie
  7. Sytuacja na świecie Idalium

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium Dochodza nas glosy, ze gra tu sojusz PSYCHIATRYK. Pragne poinformowac, ze sojusz ten nie ma nic wspolnego z sojuszem Psychatryk z Barisa i osoby ktore go tworzyly nie graja na tym swiecie i powstal on bez ich wiedzy i zgody.
  8. Sytuacja na świecie Baris

Odp: Sytuacja na świecie Baris Dzieki serdeczne w imieniu wszystkich w naszym wesolym szpitalu.
  9. Sytuacja na świecie Baris

Odp: Sytuacja na świecie Baris A po co maja sie powtarzac. Znow by napisali, ze nieaktywnych przejmujemy i jeszcze by im to ktos wytknal.
  10. Sytuacja na świecie Baris

Odp: Sytuacja na świecie Baris POwiem wiecej, dzis jeden z naszych radnych w koncu zlamal taktyke SGG. Tu go zacytuje: "Kiedyś muszą im się skończyć te sloty"
  11. Sytuacja na świecie Baris

Odp: Sytuacja na świecie Baris Ja juz dobrze wiem, zeby na akcji zmyslow nie odpalac. Zawsze sie smiejemy z tych co o tym zapominaja i potem narzekaja ze przewietrzyli wojsko.
  12. Sytuacja na świecie Baris

Odp: Sytuacja na świecie Baris I wszyscy polecieli obstawic cudaka, a miasta oddawane sa bez walki
  13. Sytuacja na świecie Baris

Odp: Sytuacja na świecie Baris Akcja jest, ale nie na cudaka.
  14. Sytuacja na świecie Baris

Odp: Sytuacja na świecie Baris Tez sie caly czas zastanawiam nad tymi killerami. Mialem opisac tu pewna sytuacje, ale moze nie bede podpowiadal przeciwnikowi jak grac, a chodzi o gracza z topki. Powiem jedynie tak - szalu nie robia i d... nie urywaja.
  15. Sytuacja na świecie Baris

Odp: Sytuacja na świecie Baris Ja wam powiem jak bylo naprawde. SGG jak budowalo Latarnie aka Palac Kultury tak sie spieszylo zeby wybudowac przed Magnatami, ze caly swiat do tego zatrudnilo. Niestety glowny inzynier nie dopatrzyl sie, ze cement sprowadzili z Chin i na dodatek dodawali do...