Najnowsze treści autorstwa Wojtynol

1. Sytuacja na świecie Olint

Czy ja wiem, ze takie rozczarowanie. Mi tam koronka powiewa, bo w miedzy czasie zdobyłbym z 2 na innych swiatach gdybym sobie odpuścił te pół roku olintu. To byłaby pierwsza koronka coś warta i wywalczona no nie wyszło, ale i tak było git coś tam sie offem polatało potopiło się, porobiło większe...
  2. Sytuacja na świecie Olint

Fajnie, ze chociaż zgadzamy się z tym ze JINX bardziej zasługuje niz sugar czy prawy na top1 wojownika. Bo gra od poczatku do końca na tym serwerze i to bez bana dodam. Brakło troche czasu kupiliście szybkim przenoszeniem cudów mnóstwo czasu. Podjeliście nareście jakieś kroki żeby nie stracić...
  3. Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

Wszedłem na handel tylko czy to sie da tak nazwać? Co to za handel, 0 złotników 100 osób na morzu z tym samym zamiarem.. Tak ogórkowego swiata jeszcze nie widziałem, sadziłem ze wbije z 1/2 ekipy wygrac sobie swiat, ale widzę sie myliłem. Aż kusi zostać wejść do pierwszego lepszego sojuszu...
  4. Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

może w tym czymś wykluje się coś nowego ;)
  5. Swiadome wykorzystanie błędu w grze

po co ma grać? to najmniejszy problem bo nawet nie wiadomo JAK GRAĆ teraz
  6. Sytuacja na świecie Olint

te 3k ataków rozłozy sie na cały tydzień :)
  7. Sytuacja na świecie Olint

Ten świat umrze przez to. Serwery padają i się zamulają od paru set ataków w synchro, tak wiec nie można od dzis atakować fejkami, bo można dostać za to po łapach, dodajcie jeszcze 4 zakończenie zamiast zajać się prawdziwym problemem czyli 2 poprzednimi które sa doskonałe jak dziura w skarpecie...
  8. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

To prawda, świat do zapomnienia. W kartach historii grepolis to on się nie zapiszę. To sie powinno nazywać "wegetacja" a nie dominacja. Festyny, paliki i bobienie, to klucz do sukcesu ze tak powiem mieliśmy speców w ekipie jeżeli o to chodzi. Błedy były po jednej i drugiej stronie. Tyle ze...
  9. Sytuacja na świecie Olint

głowy nisko strzelają :oops:
  10. Sytuacja na świecie Olint

Obozy sobie porób ;P
  11. Sytuacja na świecie Olint

na innych akcjach było ok jak siadał serwer teraz nagle ktoś przewidział ze nie bedzie widać ataków i wymusił bład, ciekawa historia.. aa tory tez były złe
  12. Sytuacja na świecie Olint

3 akcje pod rzad było takie coś, nagle teraz problem bo miasto padło?
  13. Sytuacja na świecie Olint

O tym na kolosie tez nie wiedzieliście ze puste stoją?
  14. Sytuacja na świecie Olint

Sa jajuszka robione niestety, grunt ze na event smigały pieknie. Jest 23, ma człowiek nawbijane buntów nic nie zrobi bo na grepolis jest jeszcze 17.
  15. Kontrowersyjnie, ale proszę o zmianę zasad i bany

Nic nie zrobią, tak to jest jak w grze są dwa zakończenia gry a obydwa mają rażące wady i żaden się nie rozwija ale to nie tylko wina twórców gry, a tego rozpieprzonego grepolisowego community brakuje tylko włamań na czyjeś konta na cudakach byle wygrać, chociaż podejrzewam ze i takie zabiegi...