Najnowsze treści autorstwa Wolf XXX

1. Wolf XXX

Amisos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Pańcio króciutko trzyma świat za smycz :P
  2. Wolf XXX

Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Zuch chłopak
  3. Wolf XXX

Pańcio cie wyjaśnił :P
  4. Wolf XXX

A ty masz kartę wędkarza?
  5. Wolf XXX

Nie cwaniakuj, bo jak widziałeś pisalem to tylko po to by coś się na tym świecie działo i na FO. Widzisz gościu wymagasz od kogoś szacunku a sam go nie umiesz wyrazić. Chwyciłeś Pana Boga za nogę(takie powiedzenie) i teraz pokazujesz jaki jesteś groźny. Szkoda ze królikowi tego nie pokazałeś...
  6. Wolf XXX

No cóż przegraliśmy gratuje zwycięstwa. Zachowywałem się tak, bo wiadomo ,,show must go on". Trudno tym razem przegrałem jak i futerka. No ale to tylko gra i ktoś musiał przegrać, by ktoś musiał wygrać Dzięki wrogom i sojusznikom za grę :) Może jeszcze kiedyś zagram w grepolis. Powodzenia na...
  7. Wolf XXX

Nie wiem co bierzesz ale weź zrezygnuj juz z tego. Gościu fakt error i ziomki są super mocni grajki ,ale wcale nie jest ze oni nas targają za uszy. Głównie dzięki Justynie jeszcze istniejemy
  8. Wolf XXX

1.Napisałem że z taką przewaga liczebna powinniście nas zniszczyć. 2. Jesteście hipokrytami XDDD(pewnie jak ja, ale ja się przyznaje do tego ) 3. Jest prawda że my i balkoniki to mają poziom. 4. Co do knajpy to nie przetrwali tej próby, ale my trzymaliśmy z nimi od początku. Sam uważam że...
  9. Wolf XXX

nie grałem na Nagidos do końca. fakt sam się zgadzam z tym, że balkoniki tam robią wszystko(wy jesteście siła koalicji)
  10. Wolf XXX

Królik ale widzisz, że niektórych rajcuje wygrana w 300 osób XDDDDD , bo w 50 by nie mieli cienia szans. To tylko gra. Ale sam wiesz ile znaczy kogoś słowo itp.
  11. Wolf XXX

Dyskusja na temat systemu antyspamowego w atakach.

Po części jest to fajna zmiana o ile by blokowało takie sytuacje jak są na Olimpie i zamulanie jednej stronie gry, ale z drugiej strony słabo to wygląda, bo powinniście popracować nad silnikiem gry, bo on sam się krztusi przy 100 atakach(takich poważnych). Bardziej by się przydało coś zrobić z...
  12. Wolf XXX

Dyskusja na temat nowego świata

Podoba mi się to nie ma jak brak ogarnięcia lagów przy prędkości 4, a powstaje 6
  13. Wolf XXX

Ale wam musi być trochę wstyd, że ostatnio potopiliście się na biremach kilku osób i nie możecie wygrać bez problemu świata w 300 czy 400 osób(nie wiem z kim tam jeszcze paktujecie). Ale wygranie ważniejsze :P niż gra z jakimiś zasadami :P Ostatnio jak się topiliście to doszedłem do wniosku że...
  14. Wolf XXX

Wyjdą jak coś balkoniki znowu ogarną
  15. Wolf XXX

Ostatnio jak się wydarłaś to mnie bębenki prawie pękły XD