Najnowsze treści autorstwa wraithsc2

1. wraithsc2

Sytuacja na świecie Olint

Czy będzie kiedyś taki serwer gdzie będziecie potrafili się przyznać do porażki i wziąć ją na ,,klatę,,? Zawsze płacz, lament widać gwiazdo że wywodzisz się ze starego ,,kasyna,, jak nie było przeciwników na Waszą miarę to wielkie kozaki. A jak pojawiły się śpiochy, karkówki i zaczęły Was...
  2. wraithsc2

Top15 sojuszy

Zwyczajnie zignorowanie przeciwnika taki poziom narzuca. Szkoda tylko że zawsze zostanie Ci oglądanie moich pleców :) A podbicia miasta pogratulować.
  3. wraithsc2

[Oczekuje na akceptację] DIO-Tools

Ta witryna jest nieosiągalna Serwer diotools.de potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź. Wypróbuj te rozwiązania: Sprawdź połączenie Sprawdź serwer proxy i zaporę sieciową Uruchom Diagnostykę sieci systemu Windows ERR_CONNECTION_TIMED_OUT Ktoś miał podobny przypadek?
  4. wraithsc2

Top15 sojuszy

Pasuje jak ulał :D tylko zamiast współpracownik wywiadu dać supportu i pasuje
  5. wraithsc2

Top15 sojuszy

Można też dodać że ekipa gmarta dobrała sobie ekipę konfidendów która prężnie działa :D A dziś maja biesiadę ale tylko dziś więc świętujcie póki możecie w inny sposób miasta nie podbijecie a to nawet trochę smutne
  6. wraithsc2

Dyskusja na temat aktualizacji gry.

W takim razie czekamy z niecierpliwością :)
  7. wraithsc2

Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Czemu potusek/grepolive itp nie działają po ostatniej aktualiacji?
  8. wraithsc2

Sytuacja na świecie Olint

Raczej rozbijaniem offów swoich kolegów na zmysłach
  9. wraithsc2

Sytuacja na świecie Lapitos

No dlatego zapytałem bo Olsen dużo mówił ale każdemu chyba co innego my w radzie nic o tym nie wiedzieliśmy że ktoś ma przejmować sojusz a do rady cię zaprosiliśmy żeby skorzystać z twojego doświadczenia. Ja nie czuję się urażony bardziej zdziwiony że dowiaduję się o takich rzeczach po takim...
  10. wraithsc2

Nie miałeś tam Panie gmart objąć rządów tylko pomóc Nam w prowadzeniu sojuszu nie wiem co ci obiecał Olsen ale on tam nie miał nic do gadania. Po tym wpisie zaczynam się zastanawiać czy te wpisy o tobie że piszesz bajki nie są prawdą. Może się mylę? A czyj to był plan żebyś objął rządy w...
  11. wraithsc2

Co racja to racja. Niektórzy weszli tu ze zbyt dużym ego. Żeby nie roszczeniowa postawa tuptusi i patrzenie z góry kichoty by pewnie nie powstały a sklep na pewno trochę by ze śpiochami powalczył a potencjał był pomimo tego że byliśmy rozrzuceni bardziej niż koalicja :p Spiochy podeszły do tego...
  12. wraithsc2

o miło mi Adriany rządzą!
  13. wraithsc2

o i zostalem zdemaskowany ah ta przebiegła Sisi
  14. wraithsc2

Przysneło mu się trochę a ze ja poprzednie dwa swiaty grałem w nie pospisz to cos mi z tego zostało :d
  15. wraithsc2

a tu druga czesc