Najnowsze treści autorstwa Wszystko Jedno

  1. Wszystko Jedno

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Długi i momentami upierdliwy był to świat, co nie zmienia faktu, że będę go wspominał bardzo dobrze, bo i tych pozytywnych akcentów nie brakowało - w pewnym momencie było naprawdę fajnie i emocjonująco. Dzięki wszystkim za wspólną grę. Oczywiście dziękuję też czerwonym, bo bez Was grania by...
  2. Wszystko Jedno

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    No właśnie, sporo tu złośliwości, zreszta jak chyba w każdym wątku „rozmowy o świecie i nie tylko”. „Naszym” życzę unikania szukania zaczepek i dla niektórych więcej pokory „Czerwonym” życzę mniej stresu i złości w naszą stronę ;) a Wszystkim - Szczęśliwego Nowego Roku :) Pamiętajcie, że to...
  3. Wszystko Jedno

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    A to jakaś ujma prowadzić na wakacyjnym serwerze? Każdy gra w gry, kiedy mu pasuje. Fakt faktem świat wymagający nie był (chociaż z początku było całkiem ciekawie), mocne ekipy tez tu nie zajrzały, ale śmieszne jest to szydzenie z wakacyjnych światów. Zresztą, nie jesteśmy żadną ekipą tylko...
  4. Wszystko Jedno

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Dla mnie i uwierz wielu z nas tez jest to niezrozumiale alpha, ale nie mozna oceniac wszystkich osob z koalicji przez pryzmat tego, co zrobila ta jedna osoba, a wysluchiwanie niektorych wrecz abstrakcyjnych tekstow Spartan na pewno dla wielu jest krzywdzace, zwlaszcza tych, ktorzy nie mieli w...
  5. Wszystko Jedno

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Skąd takie wnioski alpha? Dlaczego w ogole wrzucasz wszystkich do jednego worka? To, ze 'pracownik biura podrozy' jest po stronie koalicji Pancernych, to nie ulega watpliwosci - ale to nie znaczy, ze kazdy z nas by zrobil to samo, co ten jeden delikwent. Daj znac, jak juz zobaczysz, ze ktos z...
  6. Wszystko Jedno

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    A powiedz mi kto i za co od nas powinien dostać bana? Bo ja może nie w temacie. Tak jak pisałem, nie przypadek i nie pochwalam donoszenia, ale jeżeli ktoś daje powód do zbanowania, to kto jest temu winien? Support bo zbanowal? „Życzliwy” bo doniósł? Czy Ci, którzy pozwolili aby ten felerny link...
  7. Wszystko Jedno

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    "Grafika komputerowa to moja pasja" A tak serio - nie jestem zwolennikiem donoszenia, nie wiem, czy ktoś od nas faktycznie to zrobił, czy support sam to wyłapał, nawet do końca nie wiem o co poszło, ale czy jak się łamie dość prosty do zrozumienia regulamin gry, to nie powinno mieć się...
  8. Wszystko Jedno

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Cuda, cuda ogłaszają ♫ ♪
  9. Wszystko Jedno

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Po 1.Nie pytałem o to, czy straciłeś jakąś wiochę. Po 2.Nie zauważyłem, byś (będąc jeszcze w Siewcach) pisał "ale dostałem dziś lanie". Za to po zmianie barw pierwszą lepszą okazję od razu wykorzystałeś do wyrażenia swojej dumy z tego, że ktoś (my) dostał lanie. Co najmniej, jakbyś to Ty był...
  10. Wszystko Jedno

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Miałem się tu nie wypowiadać, bo ja nieśmiały chłopak jestem. Ale serio ktoś, kto w sumie przed chwilą sam dostawał ostre lanie w Siewcach, teraz rzuca dumny jak paw, takimi tekstami na FO? Raz jeden dostaje lanie, raz drugi. O to chyba chodzi w tej grze, żeby się bić. Nudno by było, jakby...
Do góry