Najnowsze treści autorstwa wujo6

1. Sytuacja na świecie Nysa

A tu tylko wczoraj i wczoraj:)a ja nowy tu na tym systemie :)ale w grze juz choc bez marudzenia i cosik zaczyna sie gra:)
  2. Sytuacja na świecie Katania

no bo sie nie dzieje :)pierwszy raz gram na starym systemie od ponad dwóch miesiecy maskara swiat:(pod wzgledem bez mózgów jakich tu spotkałem po za dufanych w sobie szefów sojuszy tu gra kazdy z kazdym przeciw kazdemu widze ze sojusz x pomaga sojuszowi y po czym sojusz x za godzine pomaga...
  3. Sytuacja na świecie Katania

o co wam wszyskim chodzi z tymi kolonami w nocy ??jakos nigdzie nie ma napisane ze to zabronione w tej grze :)to tak jak by ktos pracujący na noc miał pretensje ze wtawia mu sie kolona w dzień bo on śpi czyli ma noc za dnia :):cool:
  4. Sytuacja na świecie Katania

pytanie tylko których :)
  5. Sytuacja na świecie Katania

Dominacja 40 % tak :)chyba to potrwa do czasu gdy kilka sojuszy z czolówki nie walnie reseta :) chyba ze ta wartosc 40% bedzie szybko spadac:)
  6. Sytuacja na świecie Cytera

chimerycy i vl to chyba ekipa z innego swiata która grała razem ja akurat tu przypadkiem;)nie no bez rozłamu i z troszkiem własnej polityki mógł to byc mocny sojusz z którym by sie liczono ;)ale okazało sie zę cos zgrzytło :)pw walki cos mówią :)a tak po za tym nie mówie tylko o chimerykach...
  7. Sytuacja na świecie Cytera

nie no nikt nic nie odbiera ZC ani nie płacze nad brakiem polityki MTS;) bardziej chodzi o inne soje które póki co nie próbują stworzyc własnej alternatywy na wygraną swiata by było ciekawiej a tak nuda na zielonym swiecie :)
  8. Sytuacja na świecie Cytera

nie zmienia nic tylko pokazuje jak ludzie sie tu cieniują zero polotu tylko gra w 5/6 na jednego :)jesli kogos bawi taka zabawa to ok ale srednie to wyzwanie dla tych 5/6:)
  9. Sytuacja na świecie Cytera

No ten świat to parodia powoli :) nie wiem czy jeszcze jakis sojusz tu nie wbije z innego świata by lac mts ;)5/6 swiata na zielono to moze byc mało:)
  10. Sytuacja na świecie Cytera

kwaśnykwas DOŁĄCZYŁ: 24. LIS 2013 Nowy Że niby Myrmidones biją się z MTS/MTK? Myrmidones to sojusz wiecznych urlopów i najlepszy dawca miast, tylko podziękować. sratatata miasta wam padaja tak czy inaczej nie lekcewazył bym nikogo to zgubne w tej zabawie :)
  11. Sytuacja na świecie Cytera

A my gramy o pietruszke for fun i dzis sie dobrze bawimy :)a tu o to chodzi a układu nie mamy jakiegos obecnie z nikim:)jedynie nie wtrącamy sie między vódkę a zagryzkę;)
  12. Sytuacja na świecie Cytera

Cisza tu bo nie wiele sie dzieje poki co:) zc i myr leją sie z mtk zobaczymy jak potoczy sie ta wojna a reszta sojuszy gra o pietruszkę :)
  13. Sytuacja na świecie Cytera

hehe o tuchajbeju tak wspomniałem jakoś nie pamiętam powodu :).Słabo go znam ale na mnie zrobił bardzo duże wrażenie nie pakowaniem złota by pakowac tylko ekonomią i skutecznoscią gry choć moze był metorem. Nie skonczył tam gdzie nie którzy piszą grał duzo pózniej długo jako pierwszy w ataku a...
  14. Sytuacja na świecie Cytera

gretsky a ty grałes w camorra?
  15. Sytuacja na świecie Cytera

manfred ty mówisz o tuchajbeju czy grzesiu jesli chodzi o charakter :)obaj bardzo mocni goscie :)choc gdzie nie gram nikt tuchjbeja nie zna troche to mnie dziwi ale fakt nick miał krótko