Najnowsze treści autorstwa Xavierix

1. Sytuacja na świecie Kos

Kiedy w końcu zamkną ten świat co człowiek pójdzie na zasłużony odpoczynek...ech..
  2. Sytuacja na świecie Kos

Paweł daj spokój bo zaraz będziemy wyglądać na zadufanych w sobie buców
  3. Sytuacja na świecie Kos

i SiH
  4. Sytuacja na świecie Kos

Nie wystarczyło mu "sił" na Wasze "humory"
  5. Gracz Roku 2016 - głosowanie

a)Xavierix b)Sabajusss
  6. Statki

E1-F2-E3-F4-E5-F6-E7-F8-E9-F10 Xavierix/kos
  7. Sytuacja na świecie Kos

Agattha ja już chyba wiem o kim mówisz...chodzi o "Zuzille" który rozpętuje piekło w naszych szeregach swoimi masami
  8. Sytuacja na świecie Kos

W zasadzie to całkiem udana akcja z Waszej strony,zabraliście nam wioske(co prawda była w Waszym posiadaniu całe 24h ale zawsze) a tylu stron z buntami to dawno u nas nie widziałem... Przypomniały się stare dobre czasy grepomaniaków gdzie walą się wszystkim co mają wszyscy dookoła.ekstra wymiana...
  9. Sytuacja na świecie Kos

Odp: Sytuacja na świecie Kos a cóż to za koalicja powstała przeciwko Wam?:)
  10. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros Motzej Ci już wyjaśnił Trudno by było nas nie zauważyć jak bylismy już tą czwartą siła:p
  11. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros Na początku serwera nikt nie traktował poważnie SiH wszyscy pisali tylko Bumy,Si,bumy,Si nas nikt nie znał ot jakiś na sojusz w centrum jakich wiele:),jedynie Akson obserwował i za dużo gadał ;) )Tymczasem SiH razem z Chałwą robił swoje... i tak masz rację nie...
  12. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros jak nalegasz to proszę,nie krępuj się;)
  13. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros NorbiF -dlaczego od razu złość,jad,splunięcia...?Trochę delikatnej uszczypliwości z mojej strony (ten model tak już ma;)). Nie mogę wypowiadać sie za wszystkich ale wierz mi że zdecydowana większość nic nie ma to graczy byłej już "SI" to że teraz jesteśmy po...
  14. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros Manequin trafiłeś w samo sedno,z wyjątkiem jednego...jaką koronkę?:D. Śmiać mi się chce z jegomościa aegana który z radości aż przebiera nóżkami że Sih prawdopodobnie nie zbuduje 7 cudów w jednym podejściu, rzeczywście to będzie dla nas traumatyczne przeżycie ale...