Najnowsze treści autorstwa xCasanti

1. xCasanti

Sytuacja na świecie Katania

Jaki spokój się tutaj zrobił ..
  2. xCasanti

Czasami jak czytam to forum to się zastanawiam czy My wszyscy gramy w tą samą grę..
  3. xCasanti

Podajesz mało realny przykład, mnie bardziej chodzi o grupkę średnio doświadczonych graczy z podstawową wiedzą o grze. Raz zagrają swoje i mogą przegrać ale jak pokażą że coś potrafią i mają zgranie,atmosferę itp w sojuszu to na następnym świecie już każdy będzie ich kojarzył. Ale tak jak...
  4. xCasanti

Co jak co ale kolega wyżej powiedział całą prawdę, Nikt już nie chce iść trudniejszą drogą i stworzyć własny Nowy sojusz który coś osiągnie. Tylko wszyscy jedynie co to chcą być w tym sojuszu który coś osiąga a gra i walka za ten w którym aktualnie się znajdują robi się bez celowa i nieopłacalna.
  5. xCasanti

Życzę ci Szybkich szaraków :cool: No i dużo zdrowia.. :D
  6. xCasanti

Sprostuje to co piszesz o Retimno: Sojusz w którym Adam zaczął się nie rozpadł tylko część graczy przeszła do Bobrów a część chciała walczyć z nimi dalej i powstały z tej resztki dwa sojusze Znani Pijacy których prowadziłem Ja aż nie zniknąłem z servera a drugi sojusz bodajże Fight Club który...
  7. xCasanti

Właśnie dlatego powinniście się zastanowić nad sobą xD
  8. xCasanti

Przecież Wy sobie nawet pocisnąć dobrze nie umiecie :eek:
  9. xCasanti

Bardziej żałosnych rozmów jeszcze nie widziałem :V
  10. xCasanti

Czy ja wiem, jak ja wchodzę na jakiś server to nikogo nie znam nigdy po za Królem Aka Miotła :D
  11. xCasanti

Sytuacja na świecie Dyme

Siemka Knidos, gdzie cię znajdę? ;p
  12. xCasanti

Sytuacja na świecie Dyme

Sojusz go broni i pogania pejczykiem do aktywnej gry to chłopak nie ma wyjścia :P
  13. xCasanti

Sytuacja na świecie Dyme

Sam jesteś słup Nutello Krulowa
  14. xCasanti

Sytuacja na świecie Dyme

Eee to długo pograsz jeszcze ponieważ jest ochronka :D
  15. xCasanti

Sytuacja na świecie Dyme

Jak ktoś jeszcze nie wbił na server a chce to zapraszam na PW. Preferuje raczej byłych Znanych Pijaków czy innych MegaSekciarzy czy ogólnie osoby które kojarzę. W grze można pisać na świecie Cytera.