Najnowsze treści autorstwa xXxShockWavexXx

1. Kontrowersyjnie, ale proszę o zmianę zasad i bany

Już kiedyś pisali w propozycjach o tym złomie i nie mogli tego jakoś ugryźć było o karach za wychodzenie z sojuszu że np nie mógł wrócić człowiek przez np 72h ale to nie wiele by zmieniło i takie tam :P temat chyba nie do załatwienia :) a tak jak Kacper napisał propozycja pójdzie za 10 lat może...
  2. Kontrowersyjnie, ale proszę o zmianę zasad i bany

gang kociar robi porządek :P
  3. Kontrowersyjnie, ale proszę o zmianę zasad i bany

Obaj macie jakieś skrzywienie na punkcie zwierząt :)
  4. Kontrowersyjnie, ale proszę o zmianę zasad i bany

Mówię o Polskim podwórku. Jeszcze mnie nie poniosło na takie servery :pZwykle jest tak że jest sojusz np top1 i top 2 inne soje dzielą się na pakty z sojuszem top1 i top2 a na koniec z tych paktów te prowadzące sojusze wyciągają najlepszych(najwięcej slot) Graczy :) i hula :D każda dominacja...
  5. Kontrowersyjnie, ale proszę o zmianę zasad i bany

Każda dominacja tak wygląda :p
  6. Kontrowersyjnie, ale proszę o zmianę zasad i bany

A co jeśli jeden sojusz będzie w obszarze dominacji a drugi nie ?? albo mega daleko :p? Bo obszar dominacji teraz jest już właśnie po pomniejszeniu :)
  7. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

sztos :D
  8. [Potwierdzony i zgłoszony] Nadal brak alarmu w apce

W końcu średniak :)
  9. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

no proste ja już wygrałem :D
  10. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Przynajmniej ktoś myśli Bartek :P wiem że nie wiesz jakie to uczucie hehe :P
  11. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

co innego chętnie rozdają :) Pozdrawiam support <3
  12. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

50 graczy co miesiąc kupuje premki na msc za ok 20-40 pln noo i zwykle dłużej niż 6 miesięcy :) np 50x20pln to 1000pln x 6 miesięcy 6k pln z jednego sojuszu :) Więc 1k golda waluty wirtualnej której nie kupują,ich nic nie kosztuję to nie jest jakaś rozrzutność :D a no i jak jest event czasem...
  13. [Ulepszenie] Nagrody Lojalnościowe?

i jak tam tu propozycja poszła ?
  14. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

No to piszcie propozycję :D mój głos macie hehe :D
  15. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

co roku powinni dawać prezent a nie jakieś widełki :D w końcu co roku masz urodziny nie 1,2,5,8 czy jak to sobie wymyślili :D