Najnowsze treści autorstwa *Yang*

1. Sytuacja na świecie Myonia

A ja bym chcial goraco pozdrowić tolka banana/bioręTo ktory wbil na czerwona wyspe postawił mur na 25 w pol dnia, wstawil sobie tam 1300 birem i 550 łodzi lądu i zgrywa kozaka
  2. Sytuacja na świecie Gela

Odp: Sytuacja na świecie Gela Smoczemu to by sie przydal poradnik od miszcza polskiego grepo - Gloriana co ja mowie jakiego polskiego .. miedzynarodowego
  3. Sytuacja na świecie Gela

Odp: Sytuacja na świecie Gela w Twoim wieku to max na ciepłą herbatke
  4. Sytuacja na świecie Kalidon

Odp: Sytuacja na świecie Kalidon odzywka jak w gimnazjum ale czego tu sie spodziewac caly czas zwalacie wine na zla organizacje a gdyby nie ban to tej sytuacji by nie bylo to jak mam to nazwac jak nie usprawiedliwianie sie ze to zwycistwo jest zasluzone :) [Wesołych Świąt]
  5. Sytuacja na świecie Kalidon

Odp: Sytuacja na świecie Kalidon wrocilem :) oj swietnie odwracasz kota ogonem .. a nie masz pojecia jak wygladala sytuacja u nas juz o tym pisalem i powtarzał nie bede :) ale wymadrzajcie sie dalej Ty polish i tomaszek swietnie wam idzie wybielanie sie :) pewnie wnioski o bana tez sie same...
  6. Sytuacja na świecie Kalidon

Odp: Sytuacja na świecie Kalidon a smoku dalej nie ogarnia - - - Automatycznie połączono posty - - - i nie piszcie ze czujek nie bylo bo to bzdura..
  7. Sytuacja na świecie Kalidon

Odp: Sytuacja na świecie Kalidon no no wybielajcie sie teraz gratuluje wygranej mam nadzieje ze bedzie wam smakowac tak jakbyscie wygrali fair :)
  8. Gela Party

Odp: Gela Party a patrykmy i polish gdzie? na osobnej liscie ? miala byc lista graczy a nie bobów :(
  9. Gela Party

Odp: Gela Party patrykmy go podbije w ten sam dzien co sie zaloguje na swiat bo przed patrykmy nie ma ochronki
  10. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata no dokladnie ktos kto go kupuje to dla wzmocnienia floty.. a przy predkosci 1 on i tak wiele nie pomoze bo i tak sie to bedzie ślimaczyło.. a Ci co nie maja zlota i tak go nie kupia wiec nie rozumiem co inno chcialo osiagnac przez to bo raczej nie zarobia na...
  11. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata no tym ktorzy beda na tym swiecie grac.. przy wiekszej ilosci miast jest to meczace
  12. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata ehhh nie wiem czy te swiaty robicie dla graczy czy na złość graczom ? bo handel 1 to jest zart.. na kalidonie przy handel 2 jest meczace przesylanie surek to ja sobie nie wyobrazam przy 1.. i nie rozumiem motywacji tego czynu? bo nawet jezeli kazdy bedzie...
  13. Sytuacja na świecie Kalidon

Odp: Sytuacja na świecie Kalidon Piesku nie szczekaj juz tyle bo znowu sie to zle skonczy i polecisz ze skarga na mnie
  14. Sytuacja na świecie Kalidon

Odp: Sytuacja na świecie Kalidon o widzisz ucze sie od najlepszych gdyby Wsi i Drinki tak nie zaczeli pisac to tez bym tego nie robil wiec jak nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj
  15. Walki na świecie Kalidon

Odp: Walki na świecie Kalidon smoczy 2 paczki mant w jednym miescie trzymac xd nie udalo Ci sie chowanie