Najnowsze treści autorstwa yggdrasill

1. Dyskusja na temat nowego świata

jak będzie bonus do 6 to może bym i wrócił do gry.....ale jednak nie , nie ma szans
  2. Gracz Roku 2015 - Olimpia Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2015 - Olimpia Głosowanie Marekjozvik
  3. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata nawet ich nie pytam bo za nimi już dawno nie nadążam, za wysokie progi :) pewnie zagram incognito na luzie
  4. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata no nareszcie znowu 6 rano czekałem 3 lata na to ja p.....le, kusi mnie by znowu zagrać
  5. Sytuacja na świecie Phi

Odp: Sytuacja na świecie Phi o ile pamiętam to gdzieś tam na początku troi byłeś w jednym sojuszu z jarasterasem....
  6. Sytuacja na świecie Phi

Odp: Sytuacja na świecie Phi Jak nic nie wiem czy ktoś rzucał od nas, jedynie obrywałem od jakichś anonimów, to normalne, zazwyczaj czołówka graczy nie uczestniczy w takich wiesniackich zabawach choć zdarzaja się wyjątki. Jakis czas temu miałem na olimpii przez dwa tygodnie bombardowanie plus...
  7. Sytuacja na świecie Phi

Odp: Sytuacja na świecie Phi nie, no tak , oczywiście tak było, AH waliło tylko błyskawice, widocznie to wystarczyło do wygrania z wami, na poważnie , kto chciał to walił, z tą różnicą , że w waszym wykonaniu żałosne zagrywki typu dręczenie Królika miały zorganizowany charakter na olimpii nasz...
  8. Sytuacja na świecie Phi

Odp: Sytuacja na świecie jeden koleś się na mnie obrażał, ze go atakuję i psuje mu interesy bo musi bunkier odbudowywać heh, ale to było przed urlopem, miałem włączyć na dwa dni i już mi się odechciało a minęło ponad tydzień, teraz to już nie ma sensu tam wracać bo w tym czasie za bardzo bym...
  9. Sytuacja na świecie Phi

Odp: Sytuacja na świecie Prędkosc przyrostu jest 1 ale jednostek 3, ustawienia absurdalne, bardziej złotożerne sobie ciężko wyobrazić i to zarówno w skracaniu budowy jak i do tej "genialnej" nowej opcji zakupu surowców za złoto na targu (teraz to faktycznie ma sens odpalanie i logowanie do...
  10. Sytuacja na świecie Phi

Odp: Sytuacja na świecie jak wiesz odległość morza czy dwóch nie stanowi problemu a po tym jak poczytałem co się działo na retimno i pelli to coraz bardziej mi się to phi wydaje takie zwyczajne, spokojne i uczciwe
  11. Sytuacja na świecie Phi

Odp: Sytuacja na świecie mamy pakt z perwersem :) ale też się obijamy bardzo
  12. Sytuacja na świecie Olimpia

Odp: Sytuacja na świecie Olimpia Na epickie bitwy przyjdzie czas w erze cudów ale nie jestem przeciwny. Tyle, że mając 3 fronty musieliby się dogadać wszyscy nasi wrogowie w co nie wierzę. Co z tego, ze z CeV będziemy się zabawiać jak międzyczasie NBK będzie łykać nam puste miasta.
  13. Gracz Roku 2014 Olimpia

Odp: Gracz Roku 2014 Olimpia Dzięki za głosy. Wiadome-nie zgłoszono innych kandydatów, powinien wygrać Królicza, to też oczywiste ale nagrodą nie pogardzę :)
  14. Gracz Roku 2014 Olimpia - Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2014 Olimpia - Głosowanie Królicza Łapka
  15. Gracz Roku 2014 Phi

Odp: Gracz Roku 2014 Phi marekjozvik