Najnowsze treści autorstwa yodła

1. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Wy się nie licząycie idź na emporie pakty przybijać ;) ,WAWA trzeba wiedzieć jak dymy nakręcać
  2. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Każdy Mnie chociaż nie mieszają z błotem :D
  3. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Osobiście czuje się wygrany, grając aktywnie nie straciłem ani jednego miasta i gdyby nie te złomowania myślę że byłbym w top 20 wojowników tyle mi starczy a sprzedawanie się i oszukiwanie żeby zdobyć jakieś blaszki nie rajcuje mnie (nawyki z reala przechodzą na grę)
  4. Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

Widzę sezony następny świat malują na zielono :) a później będą gadać że od początku grają solo i walczą na każdym serwerze sami na wszystkich ,hehe beczka z was :D
  5. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Przegrywać z klasą i solo a nie wygrywać grupowo ;)
  6. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Powiem ci po części masz rację ale co do tych paktów i wojny na każdym froncie to trochę naciągane jest ale ze sponsorem inno nie ma co się spierać no bo pewnie i tak by wam dali wygraną ;)
  7. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Idziemy na rekord postów ;)
  8. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

To jest Melo-dramat
  9. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Teraz tak spojrzałem na synopke to Kacperek wasz plan zepsuł bo złomowanie było u was na to żeby mieć topke wojowników w komnacie a tu pyk nie wyszło i jeszcze to sztuczne nabijanie PW żeby w statach ładnie wyglądać ,więc wracając do tej prawdy to tej więcej jest po naszej stronie ale to tylko...
  10. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Zaraz daj mu chwilę bo musi coś sensownego wymyśleć ;)
  11. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Zacznijmy że ułomny to ty jesteś przyjacielu mojej kozy bo robisz z waszego sojuszu nie wiadomo co a tak naprawdę to jest kulturalnie mówiąc moralne dno, mówisz że my mieliśmy po 2 sojusze tylko że wy przez około 3miesiące mieliście 3:kasztany,pomidory i dynie plus pakty a jak by tego było mało...
  12. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Weź ty mi powiedz gdzie wy byliście na m44 od początku świata??? Bo jakoś was sobie nie przypominam ,chyba że liczycie te pojedyncze miasta co mieliście to równie dobrze można powiedzieć że my walczyliśmy na m64 bodajże bo jeden od nas tam poleciał męczyć jednego delikfenta
  13. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Kolego moje kozy ty chyba nie wiesz co piszesz albo ja źle to rozumuje wyjaśnię to w podpunktach a ty weź klepnij czy dobrze rozumiem: 1pisałeś że ledwo zipiecie bo walczycie z "całym" serwerem i upadek bliski, 2z tego co zrozumiałem to wszyscy walczyli tylko z wami a między sobą nie ,mam...
  14. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Widzę że ty to w piórka ładnie obrosłeś ,jedziesz po osobie co pomogła wam wygrać hehe dobry jesteś normalnie bądź moim mentorem to będę miał wygrane za każdym razem a tak serio że gdyby nie ta fuzja z koksami inaczej by to wyglądało bo grając dwa sojusze na 5+ to nie którym się odechciało i...
  15. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Wiesz co to jest ironia??? To co tutaj napisałeś piszesz że na każdym froncie walczycie i nie dajecie rady mimo tego że mieliście pakty z tempesty, słupy i jeszcze kilka (nie chce mi się tego wszystkiego cytować) taki to był wasz plan wyzywać się na FO a na koniec szpachle zbite a co do fuzji...