Najnowsze treści autorstwa YoDa.

1. Baris Party

Odp: Baris Party E to slaby ten swiat bedzie
  2. Baris Party

Odp: Baris Party Wchodzi wgl tu ktoś ciekawy ? Jakaś ekipa ? Moze Redka ?:-)
  3. Akcjum Party

Odp: Akcjum Party Nie, te zdania maja praktycznie te same znaczenia, różnica jest tak malutka że wszystko jedno które wybierzesz, mimo tego dalej wiem o które zdanie chodzilo :-)
  4. Akcjum Party

Odp: Akcjum Party Zawsze można sie latwo domyślić o co chodzi, serio 5 razy czytałaś? :/
  5. Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum Mówił że już nie zagra w grepo bo to nie jest ta gra co kiedys
  6. Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum Ja tak dawno sie budowalem od nowa że już mnie coś bierze od klikania tych wiosek i budybków pod kolona i to bez zlota :-(
  7. Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum Forum zamarło, jaka jest sytuacja na świecie ? już dzieje sie cos czy tylko farmienie i podbijanie slabszych?
  8. Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum To zdradz i mi :-) Plosie :-D
  9. Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum Sisi a ty tu pod jakim nickiem grasz ? :-p
  10. Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum Oj tam nudy na tym świecie, na Retimno było ciekawiej, albo wywalilo mnie gdzies :-D
  11. Retimno party

Odp: Retimno party Turka osobiście nie znam :D Maniek i Redka nie tylko dobrze grają ale też są bardzo sympatycznymi osobami :D
  12. Sytuacja na świecie Pella

Odp: Sytuacja na świecie Pella Wymyślcie :D
  13. Sytuacja na świecie Pella

Odp: Sytuacja na świecie Pella Może jakiś zakładzik ktoś wymyśli :D
  14. Sytuacja na świecie Pella

Odp: Sytuacja na świecie Pella Coraz Ciekawiej na tym forum :D Wszyscy na wszystkich :P
  15. Sytuacja na świecie Pella

Odp: Sytuacja na świecie Pella Bez piohuna i jego wypowiedzi na forum będzie nudno :-) fajnie sie to wszystko czytało :-)