Najnowsze treści autorstwa zakarczemny

  1. Gracz Roku 2021 - Głosowanie

    zakarczemny Pegas; Dion
  2. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Może i się nie liczy, ale na bezrybiu i rak ryba, plus zawsze to trochę radości ;)
  3. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nikt się nie chce chwalić :rolleyes:
  4. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Zgodnie z życzeniem :D
  5. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nie chwal się, też mam podobny raport tyle, że z ogniami, lecz w mojej sytuacji był ogórkowy atakujący na ogórkowym morzu :rolleyes:
  6. Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Cześć wszystkim, da się na tym świecie wegetować? mam na myśli wejście raz dziennie na serwer :D
  7. Sytuacja na świecie Olint

    Zawsze łatwiej jest bić 5 razy mniejszych, wtedy wszystko przychodzi dość łatwo, ale gdy pojawiają się pierwsze trudności to sytuacja się zmienia i niektórzy po prostu nie wytrzymują, a zamiast wysłać na wsparcie to lepiej trzymać bunkry we własnych miastach, żeby przypadkiem nie oberwać
  8. Sytuacja na świecie Olint

    I muszę żyć z baranem, a już myślałem, że będę mieć święty spokój
  9. Sytuacja na świecie Olint

    W sumie to już można zacząć krzyczeć
  10. [Ulepszenie] Dominacja - zmiany

    Nie chcę się czepiać, lecz pomysł o nazwie "powiązanie" to kompletna pomyłka. Czy jest sens kombinować, skoro istnieje, łatwiejsze rozwiązanie? Po prostu wystarczy, żeby sojusze miały większy limit członków, a wtedy nie będzie trzeba parować sojuszy.
  11. Dyskusja na temat nowego świata

    Bez komisji śledczej to tu się nie obejdzie.
  12. Dyskusja na temat nowego świata

    Przeczuwam, że głosy liczył radziecki matematyk i dzięki temu wydarzył się "cud nad urną".
  13. OLINT - nowy świat z okazji 9 urodzin Grepolis

    System: - stary - - nowy - X Zakończenie: - cuda - - dominacja - X Morale: - tak - - nie -X Prędkość: świata: - 1 - - 2 - - 3 - - 4 -X szkolenia: - 1 - - 2 - - 3 - - 4 -X handlu: - 1 - - 2- - 3 -X Bonus nocny: - 21:00 - 5:00 - - 22:00 - 6:00 - - 23:00 - 7:00 -X - 0:00 - 8:00 - Ilość...
  14. Sytuacja na świecie Hermonassa

    W dużej mierze masz rację, często byli najemnikami, kupcami czy też tworzyli na plądrowanych terenach swoje osady, czy państwa min. Ruś, czy też Normandię. Mieszko też brał i sprzedawał niewolników. Jakby nie patrzeć piastowskie księżniczki z X wieku, zostały wydane z Królów Szwecji i Dani czyli...
Do góry