Najnowsze treści autorstwa ZeusaBonk

1. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Patrząc na szarości mam sugestię aby wprowadzić jakąś formę wygrania świata przez RSC
  2. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Drugi raz gram z dominacją i nie jest to udany system. Wszyscy unikają walki a sloty robią na złomie. Dopóki support nie rozwiąże patologii złomowania (a pewnie nie rozwiąże bo zmysły + złomowanie nakręcają zakup złota) nie widzę sensu na grę w tym systemie. Na cudakach też złomowanie zaczyna...
  3. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Wypraszamy sobie! Ładną operację sztuki wykonały na mnie. Muszę pogratulować. 3 klocki z ładnym przesunięciem czasowym ok. 20 minut (nie na tę samą chwilę). Dwa się udało obronić na trzecieg niestety brakło materiału.
  4. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

naprawdę sądzisz, że zbieram takie informacje :)
  5. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

trzeba byłło startować zamiast flirtować na 10 teesach :)
  6. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

o ile pamiętam nikt o nicku Legenda_grepo nie startował w wyborach, a szkoda z drugiej strony Rada to nie huta - złomiarze nie są szczególnie przydatni
  7. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

zgodzę się z tym że wygrali "nie dosłownie"
  8. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

jak ja kocham takie komunikaty w tej fazie gry:)
  9. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

zespsułem zabawę, cyfra go odesłał do mnie ja miałem go odesłać do komixa, komix do darka darek do browara, browar do...itd ale zanim napisał kolejną aplikację już mu odmówiono :)
  10. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Filozofii szukacie kiedyś Boguś napisał mi na priv, że gra dopóki gra go bawi, gdy przestaje bawić przestaje grać. Następuje to zazwyczaj to okolicy 30 miast lub wcześniej na wniosek suppportu ;)
  11. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

proroctwa Wielkiego Wezyra zaczynają sie spełniać :) Boguś Ty kiedy?
  12. Sytuacja na świecie Pandosia

zobaczymy
  13. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Obserwuję na privach wzmożenie dyplomatyczne Vielkiego Victora, który czai się jak szczerbaty do suchara na boty taki mały casting kto pierwszy pokaże raport z ataku vvv na boty albo boty na vvv może liczyć na naszą pomoc
  14. Sytuacja na świecie Pandosia

Liczyłem na zmęczenie materiału u Was, ale u nas nastąpiło szybciej :) oficjalnie uznaję naszą porażkę i jeszcze raz gratuluje zwycięstwa. Żeby nie trzymać świata w niskończoność będziemy kończyć.
  15. Sytuacja na świecie Pandosia

Johnaldinho na rizzini też tak mówił :)