Najnowsze treści autorstwa Zukox

1. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

dobra, ja to kończę, nie będę z tobą dłużej konwersował, ponieważ z tego co zauważyłem, twoja kora mózgowa nie jest na tyle pofałdowana abyś mógł zrozumieć to co się do ciebie pisze, druga sprawa - twój mózg jest wielkości orzeszka ziemnego ponieważ ci spuchł a ty sam egzystujesz w brodziku...
  2. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Pomoc przez elitę ale nie w odbijaniu tylko w deffowaniu jak już coś - z tego co wiem to oni walczą z Valhallą, sami się dowiedzieli że UŚMIECHY wstawiły klocka do valhalli więc zaczęli wysyłać deffa żeby Valhalli było trudniej odbić :) CO do tej Fobii - skoro pomagacie deffem w okupacjach to...
  3. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

PORADNIK+UŚMIECH+WYGI+WYGI 2 vs Mechaniczna Pomarańcza + Pomarańcza mechaniczna +Nocna Runda + Nocna Rudna. + Ośla Łączka + Ośla Łączka* + Valhalla Elite + Fobia Bogowie Wojny w sumie nie wiem jak i z kim Do tego z tego co obserwuję, to wygi wczoraj pierwszy raz pomogły odbijać okupację...
  4. Carphi - rozmowy o świecie i nie tylko!

panowie, poradnik uśmiechu znowu wbił :D znowu będzie śmiesznie :D
  5. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata ale ostatnio jak byl Maraton to o 11:30 blem na grepo i juz tam bylo ponad 500 ludzi o tej godzinie.
  6. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata Bo zwykle okolo 10 przed poludniem startowal a ja czekam od 4 godzin na start tego swiata.
  7. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata a o ktorej godzinie startuje ten swiat?:confused: