Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Ja jest za a nawet przeciw ;D

Logicznie myśląc 2.0 ożywi stare światy gdzie coraz mniej jest graczy i nie długo i tak by zostały zakończone. 2.0 pozwala na wprowadzenie czegoś nowego i wstępu do świata bohaterów. Wiec jeśli ma być koniec to jakiś sensowny. A zaczynając w św bohaterów będziemy mieć nasze dotychczasowe miasta jak dla mnie super. To prawda ze nie da się otworzyć wielu kart ale są inne rozwiązania np planner ataków.

Wiec glosujcie na mnie pamiętajcie Grepolis Jest Najważniejsze

że co? na światach które są w "środku" nikt się nie będzie rejestrował,bo to nie ma sensu

jest wielu przeciwników 2.0 więc tylko na tym stracą.Pytanie;jak rejestrujesz się i chcesz wybrać świat,to wybierasz ten po środku,czy na końcu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

kategoryczne nie dla 2.0 !
 

DeletedUser1359

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Witam
Osobiście gram na ś. Beta ze starym systemem 1.xx i wiem, że każdy większy sojusz mam już po 7 wysp i więcej z 20 miastami. Wprowadzenie 2.xx wymusi u nas rozpoczęcie konsolidacji sojuszy tak, że powstaną 2-3 sojusze, które zaczną wyścig. W tym wyścigu wygra większa masówka a sojusze elitarne (tworzone przez np. 20 zgranych osób) podporządkują się masie lub przegrają.
Na starych światach osiągniecie 4 cudów przez wiodący sojusz nastąpi bardzo szybko. A zdobycie 7 cudów to może stanowić wyzwanie.
Dla mnie wprowadzenie wersji 2.xx oznacza zmianę celu gry z tworzenia paktów i przyjaźni z innymi sojuszami na wyścig szczurów i wasali oddających surkę na cuda.
Czy takiej zmiany chcemy???
 

DeletedUser

Guest
...

nikt nie chce zamykać starych światów (na razie...) a to, że światy będą się kończyć zostało zakomunikowane krótko po starcie polskiego świata Beta, więc na długo przed pojawieniem się 2.0, więc nie wiem o co tutaj robisz aferę i doszukujesz się spisku? :)

Nie doszukuję się żadnego spisku. Są serwery na których jest 2.0, a w trakcie gry nie zmienia się zasad. Komuś odpowiada 2.0, to niech na tamtych gra.
Ci co grają na 1.0, grają na 100% tak, bo lubią grać w ten sposób /taki im odpowiada. Komuś się to nie podoba, to jak mówiłem są serwery 2.0.
Ale oczywiście dla ułatwienia : Wolą zostać na starych serwerach i prosić o 2.0, by mieć to co lubią, ale tam gdzie "są mocni".




gra jest własnością Inno i to oni decydują jak gra będzie wyglądać - oni nie mieli nigdy zamiaru utrzymywać wersji 1.xx - ale wyszli Ci na przeciw, możesz zagłosować czy chcesz zmiany czy nie (inna sprawa, że ta głosowanie powinno odbywać się dla każdego świata osobno... :rolleyes: )

Ale Inno chyba w dużej mierze jest utrzymywane ze sprzedaży usług premium/<monet , więc chyba Ci konsumenci co z nich korzystają powinni mieć pierwsi prawo głosu.

ale o czym Ty mówisz? na świat herosów przechodzą wszyscy aktywni gracze danego świata na którym któryś sojusz "wygrał"

Hmm.. tak zagmatwanie piszą że informacje, że trudno doszukać się tego, co najważniejsze.
Ja do gry nie potrzebuję świata herosów. Nie potrzebuję 2.0.
Chyba wiadomo, że któryś sojusz wygra na każdym serwerze, jakaś inna opcja ? Przecież wiadomo, że ktoś wygra.. A co z innymi sojuszami ? Bo jak np. gram z kimś, kogo lubię, jest w innym sojuszu, to co z nim ? Nie przedostanie się ?

Tak rozumiem te informacje, które co kilka dni od początku roku są pisane.

Podsumowując : Głosowałem na nie i nic mnie do 2.0 nie przekona ;p

Pozdrawiam.


Edycja :


Witam
Osobiście gram na ś. Beta ze starym systemem 1.xx i wiem, że każdy większy sojusz mam już po 7 wysp i więcej z 20 miastami. Wprowadzenie 2.xx wymusi u nas rozpoczęcie konsolidacji sojuszy tak, że powstaną 2-3 sojusze, które zaczną wyścig. W tym wyścigu wygra większa masówka a sojusze elitarne (tworzone przez np. 20 zgranych osób) podporządkują się masie lub przegrają.
Na starych światach osiągniecie 4 cudów przez wiodący sojusz nastąpi bardzo szybko. A zdobycie 7 cudów to może stanowić wyzwanie.
Dla mnie wprowadzenie wersji 2.xx oznacza zmianę celu gry z tworzenia paktów i przyjaźni z innymi sojuszami na wyścig szczurów i wasali oddających surkę na cuda.
Czy takiej zmiany chcemy???


Popieram w pełni.

______
Ja jest za a nawet przeciw ;D

Logicznie myśląc 2.0 ożywi stare światy gdzie coraz mniej jest graczy i nie długo i tak by zostały zakończone. 2.0 pozwala na wprowadzenie czegoś nowego i wstępu do świata bohaterów. Wiec jeśli ma być koniec to jakiś sensowny. A zaczynając w św bohaterów będziemy mieć nasze dotychczasowe miasta jak dla mnie super. To prawda ze nie da się otworzyć wielu kart ale są inne rozwiązania np planner ataków.

Wiec glosujcie na mnie pamiętajcie Grepolis Jest Najważniejsze

Plener ataków, to ja mam na kartce papieru. I tam wszystko rozpisuję. O wiele łatwiejsze niż ten "plener ataków", który jest ciężki nieporęczny.
Jeśli serwer ma się kiedyś skończyć, to wg mnie przejęciem miast aktywnych graczy. Ożywienie jest bezcelowe.
Przykładowo :

Na plemionach angielskich, 12 serwerze zakończyła się walka na serwerze tak :

Jeden sojusz przejął wszystkie miasta aktywnych graczy. Nie było nikogo prócz nich. Walka poświęciła ze 2-3 lata (może więcej, nie pamiętam dokładnie, dawno to było..).
Oczywiście wiadomo, że ciężko jest przejąć tyle miast, ALE > gracze kończą niektórzy grę, nikt miast po nich nie przejmie, to stają się szare, a mówimy o graczach aktywnych :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser946

Guest
Odp: ...

Ale Inno chyba w dużej mierze jest utrzymywane ze sprzedaży usług premium/<monet , więc chyba Ci konsumenci co z nich korzystają powinni mieć pierwsi prawo głosu.
sam nie rozumiem Inno w wielu ich poczynaniach, ale mniemam, że wiedzą co im się opłaca a co nie... cóż - my możemy tylko grać albo nie :rolleyes:

A co z innymi sojuszami ? Bo jak np. gram z kimś, kogo lubię, jest w innym sojuszu, to co z nim ? Nie przedostanie się ?
na świat herosów przechodzą wszyscy gracze z danego świata, obojętnie czy są z sojuszu który wygrał czy nie

Tak rozumiem te informacje, które co kilka dni od początku roku są pisane.
też tak to rozumiałem, ale jakiś czas temu zostało to wyjaśnione na niemieckim forum ;)

Podsumowując : Głosowałem na nie i nic mnie do 2.0 nie przekona ;p
ja Ciebie ani nikogo nie mam zamiaru przekonywać - tak jak powiedziałem sam bym nie wiedział na co się zdecydować - jedynie wyjaśniam :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: ...

sam nie rozumiem Inno w wielu ich poczynaniach, ale mniemam, że wiedzą co im się opłaca a co nie... cóż - my możemy tylko grać albo nie :rolleyes:

na świat herosów przechodzą wszyscy gracze z danego świata, obojętnie czy są z sojuszu który wygrał czy nie

też tak to rozumiałem, ale jakiś czas temu zostało to wyjaśnione na niemieckim forum ;)

ja Ciebie ani nikogo nie mam zamiaru przekonywać - tak jak powiedziałem sam bym nie wiedział na co się zdecydować - jedynie wyjaśniam :)

To dziękuję za wyjaśnienia ;P Mógłbyś podać link ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Zagłosowałem na zdecydowane tak. :D
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Nie zmieniajcie starych światów bo to przeciez historia nasza ;)
chcemy się bać jak wy,
chcemy miec równe szanse
chcemy rozwinąć skrzydła na swój powolny i może nie nowoczesny sposób jak w nowszej wersji ;( :p:p
i to jest dopiero piękno we własnej naturze ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

A dlaczego nie pozwolisz by kazdy zdecydowal? Po co ta kampania?

My na jocie mamy takie sobie :) forum światowe i w związku z tym co pisał tam, się nie dziwię. Nic bardziej skomplikowanego.
 

DeletedUser3508

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Dostałem wiadomość o nowej ankiecie, ale z uciętym linkiem.
Dostanę link może od was?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

<ciach>

Link nie działa poprawnie. Można skopiować bezpośrednio z okna wiadomości, w ten sposób działa.

Wycięte z prezentacji wersji 2.0 przed oddaniem głosu.

Warunki zwycięstwa przez sojusz więcej ↓

Kiedy jeden z sojuszy wybuduje 4 z 7 Cudów Świata, wygrywa i pojawia się świat herosów, do którego dostęp mają następujący gracze:
- Wszyscy aktywni gracze z sojuszu ze świata w którym warunki zwycięstwa zostały spełnione.
- Gracze z innych światów, którzy spełnili kryteria. Możliwa jest gra na obu światach (normalnym i herosów) jednocześnie


Mi to pasuje :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

My na jocie mamy takie sobie :) forum światowe i w związku z tym co pisał tam, się nie dziwię. Nic bardziej skomplikowanego.

Ja nie wiem co on tam pisal.Moim komentarzem chciaem tylko zauwazyc,ze starasz sie obalic wypowiedzi wszystkich,ktorzy popieraja zmiany.

Dla mnie sprawa jest tak.Naleze do grupy osob,ktore popieraly nie tyle wersje 2.0 ile cuda dzieki,ktorym byloby mozliwe zakonczenie gry bez potrzeby kasowania konta.
Dla mnie nie bylaby to zmiana ile kolejny etap w grze.
Moze sie wytlumacze.Na poczatku kazdy z nas rozpoczynal gre gdzie wazny byl jego wklad indywidualny(kazdy staral sie rozbudowac swoje miasto/a).Kolejny etap to gra na poziomie zespolu (sojusz) gdzie liczylo sie zgranie.Cuda bylyby w peWnym stopniu potwierdzeniem tego czy ten zespol (sojusz) tak na prawde jest zgrany czy tez nie.Nie zgadzam sie z tym,ze narobiloby sie masowek,wrecz przeciwnie,wlasnie tutaj wyszloby,ktore sojusze to masowki a ktore to zgrane ekipy.W tej chwili mozesz zalozyc sojusz z kilkoma setkami czlonkow i nawet w rankingu mozecie byc na czele i to bez potrzeby wiekszej wspolpracy.Jak ktos straci miasto to nic bo przejmie nastepne opuszczone. Niestety jezeli taki sojusz bedzie musial wybudowac cud to bedzie potrzebne by kazdy dolozyl tam swoich surowcow,swoich lask i tutaj wyszloby ile tak na prawde jest wart.

No ale to moje zdanie;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Jak chcecie zmiany to na nowe światy,a stare zostawcie myśle że już się wycierpiały ;) :D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Ja nie wiem co on tam pisal.Moim komentarzem chciaem tylko zauwazyc,ze starasz sie obalic wypowiedzi wszystkich,ktorzy popieraja zmiany.

Zasad nie zmienia się w czasie gry.
Nie dziwię się, że nie wiesz.
Może to tak wyglądać ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Zasad nie zmienia się w czasie gry.
Nie dziwię się, że nie wiesz.
Może to tak wyglądać ;P

To nie zmiany tylko krok do przodu.Kto sie nie rozwija ten stoi w miejscu.Gdybysmy wszyscy mysleli tak jak Ty to teraz siedzialbym przed ATARI i patrzyl jak po ekranie skakaja ludziki z kwadratowymi glowami.
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Aby odkryć, jakie zmiany zaszły, najlepiej wróć do miejsca, które jest takie jak kiedyś.
Próba zmiany nic nie zmienia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

To nie zmiany tylko krok do przodu.Kto sie nie rozwija ten stoi w miejscu.Gdybysmy wszyscy mysleli tak jak Ty to teraz siedzialbym przed ATARI i patrzyl jak po ekranie skakaja ludziki z kwadratowymi glowami.

Ty nie rozumiesz widocznie o co mi chodzi i nie mam zamiaru Cię uświadamiać, bo nawet ochoty nie mam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

I tak mogą nas przekręcić,bardziej im się opłaca wprowadzić to 2.0.Biznes.
 
Status
Zamknięty.
Do góry