Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Jesteś za 2.0 bo tą wersję znasz.

A co mają mówić Ci, co nie znają tej wersji, siedzą sobie na znanym i lubianym świecie i nagle ktoś im poprzestawia zabawki?

Z tego co wiem, na moim świecie większość ludzi zlikwiduje konta i to niezależnie od tego w jakim są sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Sisi zmiana serwerów na 2.0 nie nastąpi z dnia na dzień raczej(jeżeli nastąpi oczywiście). masz czas by poznać lepiej 2.0.

Właśnie dlatego że już znam tą wersje jestem na nie. Jest tylko jedna opcja by ją naprawić. ograniczyć sure w wioskach rolniczych do 1/8 może 1/10 tego co teraz tam jest do zabrania. Bo to są worki bez dna. Nie chcę już opisywać reszty wad tego systemu bo chyba większość zdaje sobie z nich sprawę.

Swoją drogą Sisi to trochę głupio coś odrzucać nie znając tego nawet. Nie sądzisz? To jak większość starszych ludzi odrzuca komputer i internet bo tego nie znają.
 

DeletedUser1359

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Kiedy będzie podjęta decyzja czy wprowadzą 2.xx czy nie??
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Sisi zmiana serwerów na 2.0 nie nastąpi z dnia na dzień raczej(jeżeli nastąpi oczywiście). masz czas by poznać lepiej 2.0.

Właśnie dlatego że już znam tą wersje jestem na nie. Jest tylko jedna opcja by ją naprawić. ograniczyć sure w wioskach rolniczych do 1/8 może 1/10 tego co teraz tam jest do zabrania. Bo to są worki bez dna. Nie chcę już opisywać reszty wad tego systemu bo chyba większość zdaje sobie z nich sprawę.

Swoją drogą Sisi to trochę głupio coś odrzucać nie znając tego nawet. Nie sądzisz? To jak większość starszych ludzi odrzuca komputer i internet bo tego nie znają.

Pisałam wcześniej, że znam tą wersję, bo gram na Ny od początku tego świata.
Nie zarzucaj mi, że odrzucam coś czego nie znam.

Mówiłam, nawigacja różni się od 1.0 znacznie.
Nie wyobrażam sobie, jak ludzie mający po kilkadziesiąt wiosek i nie znający wersji 2.0 sobie poradzą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Xen za kazdym razem jak sie odezwiesz mnie zanudzasz.A bo to hakar w NN i BD.A bo to malo wojska sla mimo przewagi liczebnej.A bo to Wam przeszkadza,ze organizujemy akcje w nocy.No i na koniec mamy wtyki w supporcie.Nastepnym razem zanim sie odezwiesz przemysl to kilka razy.

marny z Ciebie manipulant za to z ogromnym ego ;)
nigdy nic o supporcie nie pisalem, a w innych sprawach zartow nie zrozumiales
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Pisałam wcześniej, że znam tą wersję, bo gram na Ny od początku tego świata.
Nie zarzucaj mi, że odrzucam coś czego nie znam.

Mówiłam, nawigacja różni się od 1.0 znacznie.
Nie wyobrażam sobie, jak ludzie mający po kilkadziesiąt wiosek i nie znający wersji 2.0 sobie poradzą.


Nie czytałem wszystkich wypowiedzi w tym temacie więc mi wybacz pomyłkę :p
Ci ludzie co nie znają jeszcze 2.0 mają czas by poznać. Chyba każdy po tygodniu gry na 2.0 przyzwyczai się do nowego interfejsu. Nie rozumiem o co się martwisz. Pamiętasz jak zaczynałaś grę na NY? czy to na prawdę był taki szok że nie wiedziałaś np. jak wysłać atak?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Jestem przeciw.
Kiedyś w plemionach były odpalane serwy z rożnych światów.
W grepolis też chyba można robić serwy grepo 1.0 i 2.0?
Czestopliwośc zależna od chętnych do gry.
A przy okazji można dać Hadesa do 1.0.
Proponuję też propozycje nowego boga hermesa.
Łaski:
Przyspieszenie wojska i floty.
Zwiększenie morale i szczęścia obrońcy lub atakującego.
I jeszcze jeden pomysł aby pasek łask był jeden dla wszystkich bogów.
Nie 500 ale teraz 4x500 czyli 2000.
I każdy by wybierał na co da łaski.Istoty mistyczne bez zmiam.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

W grepolis też chyba można robić serwy grepo 1.0 i 2.0?
nie można, stanowisko Inno jest tutaj jasne - tylko 2.0 będzie dalej rozwijane a 1.xx będzie istnieć tylko ew. do śmierci starych światów gdzie gracze opowiedzą się przeciw wprowadzeniu 2.0 - tłumaczą to tym, że nie da rady prowadzić równolegle dwóch różnych wersji (zauważ, że w Plemionach poszczególne wersje nie różnią się tak bardzo jak ma to miejsce tutaj)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Jak dla mnie to 1.0 wcale nie trzeba rozwijać, tylko po prostu postawić na nim nowy serwer. Tam wszystko działa w porządku i nie trzeba wydawać multum kasy na łatanie kolejnych bugów.

Widocznie nie jest mi dane rozumieć toku myślenia innogames ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

True.
2.0 ma choćby więcej opcji premium i to może być prosty acz główny powód faworyzowania tej wersji.
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Gram na Alfie i na świecie Pi dlatego uważam że jak ktoś chce Grepolis w nowej wersji to niech pogra na światach gdzie ta wersja istnieje a nie zmienia stare światy , zagłosowałem na nie a z chwilą gdy te zmiany nastąpią to z jednego świata na pewno zrezygnuję :(
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Szkoda że nie da sie zobaczyć obecnego wyniku ankiety ;P
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

a czego świat herosów nie miałby być w dwóch wersjach 1.0 i 2.0 ,każdy z graczy mógłby wybrać to co lubi,a co do zmiany na starych światach to zgadzam się ,że jak ktoś woli 2.0 to na takim świecie gra ,ja się przyzwyczaiłem ,ale grałem też na 1.0 więc w zasadzie dla mnie nie byłoby różnicy
a z farmieniem to obojętnie jaki nie byłby system to jest masakra powyżej 40-50 miast i to nawet z kapitanem w wersji 2.0 zajmuje tyle czasu ,że czasami szlag trafia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

wyluzujcie z tą zmianą na starych światach
obiecana była rok temu, Pi do dziś nie działa
ponad to stary interfejs jest o niebo lepszy jak nowy
dajcie walczyć i nie psujcie radości z gry

stanowcze NIE dla zmian na wersję 2.0

buchcio
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Nie czytałem wszystkich wypowiedzi w tym temacie więc mi wybacz pomyłkę :p
Ci ludzie co nie znają jeszcze 2.0 mają czas by poznać. Chyba każdy po tygodniu gry na 2.0 przyzwyczai się do nowego interfejsu. Nie rozumiem o co się martwisz. Pamiętasz jak zaczynałaś grę na NY? czy to na prawdę był taki szok że nie wiedziałaś np. jak wysłać atak?
Cięzko mi było i nadal jest.
Jestem przyzwyczajona do 1.0
Dlatego uważam i wiem, że większość osób z alfy zlikwiduje konta po zmianie wersji na 2.0
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Nie czytałem wszystkich wypowiedzi w tym temacie więc mi wybacz pomyłkę :p
Ci ludzie co nie znają jeszcze 2.0 mają czas by poznać. Chyba każdy po tygodniu gry na 2.0 przyzwyczai się do nowego interfejsu. Nie rozumiem o co się martwisz. Pamiętasz jak zaczynałaś grę na NY? czy to na prawdę był taki szok że nie wiedziałaś np. jak wysłać atak?

Nie chodzi o to, że nie wiemy jak wysłać atak itp. , ale najprościej w świecie mówiąc >> jest dla nas nieporęczny i niewygodny.




___
I jeszcze jeden pomysł aby pasek łask był jeden dla wszystkich bogów.
Nie 500 ale teraz 4x500 czyli 2000.

To nie temat na pomysły, jest odpowiednia zakładka.

Takie coś ma swoje plusy jak i minusy :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry