Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Widzisz przyjacielu nie wiesz a zabierasz głos jak mogli planować jak to była norma walczyliśmy z sobą od początku istnienia Ksi (prawie) , poza tym nie mamy mentalności wyciągania kto i co , zdrowo myślący ludzie potrafią usiąść i się dogadać, jeżeli macie z tym problem wasza sprawa ale na marginesie
-jak NL się łączyło w NL my nie komentowaliśmy na pewno nie wyśmiewaliśmy,
-jak WLT łączyło się z TSF nie komentowaliśmy,
-jak UM łączyła się z KM nie komentowaliśmy,
-jak Rzym łączył się z RPG nie komentowaliśmy , pytanie czy ktoś pytał nas czy można , nie gdyż to była ich suwerenna decyzja
Więc pytanie brzmi czego chcecie , pożalić się na niesprawiedliwość społeczną to nie jest przytułek tylko gra , nikt wam nie każe , możecie strzelić focha.
AdrianKidler teraz do ciebie , nie płacz chłopie nie płacz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

potrzebuja RI tak samo jak beseciaki

kretowi multikonciarzy :p

bez nich nie potrafia grac noobki ;)

Za głupi jesteś żeby z tobą dyskutować:) Zapanuj nad emocjami, a może porozmawiamy;)

ps. Nie masz niczego sensownego do roboty w Brukseli zamiast siedzenia i pitolenia głupot na forum?

APEL: olewajcie go.
 

DeletedUser12549

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Widzisz przyjacielu nie wiesz a zabierasz głos jak mogli planować jak to była norma walczyliśmy z sobą od początku istnienia Ksi (prawie) , poza tym nie mamy mentalności wyciągania kto i co , zdrowo myślący ludzie potrafią usiąść i się dogadać, jeżeli macie z tym problem wasza sprawa ale na marginesie
-jak NL się łączyło w NL my nie komentowaliśmy na pewno nie wyśmiewaliśmy,
-jak WLT łączyło się z TSF nie komentowaliśmy,
-jak UM łączyła się z KM nie komentowaliśmy,
-jak Rzym łączył się z RPG nie komentowaliśmy , pytanie czy ktoś pytał nas czy można , nie gdyż to była ich suwerenna decyzja
Więc pytanie brzmi czego chcecie , pożalić się na niesprawiedliwość społeczną to nie jest przytułek tylko gra , nikt wam nie każe , możecie strzelić focha.
AdrianKidler teraz do ciebie , nie płacz chłopie nie płacz

Widzisz kolego , ja pisalem akuratnie o sojuszu z ktorym macie pakt (no teraz juz jeden sojusz), a nie o wtf,a po 2 pokaz gdzie sie zale czy cos? odpowiadam argumentami na posty innych osob, no chyba ze masz inne zdanie to przytocz moje wypowiedzi gdzie sie zale...
i masz racje to jest gra , a dzieki takim akcja jest ciekawiej:rolleyes:
 

DeletedUser9694

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Za głupi jesteś żeby z tobą dyskutować:) Zapanuj nad emocjami, a może porozmawiamy;)

ps. Nie masz niczego sensownego do roboty w Brukseli zamiast siedzenia i pitolenia głupot na forum?

APEL: olewajcie go.

Wysłucham APELU, bo to co on napisał to jest poniżej krytyki. Zdrada <hahaha>
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Wysłucham APELU, bo to co on napisał to jest poniżej krytyki. Zdrada <hahaha>

I pewnie uważasz, że to co Ty piszesz jest godne uwagi oraz bardzo inteligentne ??? :D Panie NIBYnieomylny
Podpowiem Ci, że odrobina samokrytycyzmu i autorefleksji nigdy nikomu nie zaszkodziła, Tobie pewnie też by nie zaszkodziła pod warunkiem, że potrafisz tego dokonać :rolleyes:
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Wysłucham APELU, bo to co on napisał to jest poniżej krytyki. Zdrada <hahaha>

a jak to mozna nazwac : planujemy akcje na pewnien sojusz a nastepnego dnia rozwiazujecie pakt i zaczynacie nas odrazu atakowac (co ty wiesz o zabjaniu
bandit.gif
ty stara :D:D:D jestes) :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1094

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

a jak to mozna nazwac : planujemy akcje na pewnien sojusz a nastepnego dnia rozwiazujecie pakt i zaczynacie nas odrazu atakowac (co ty wiesz o zabjaniu
bandit.gif
ty stara :D:D:D jestes) :p
Może polityką :D
To też gra. I niektórym wychodzi lepiej, innym już nie ;)
To po prostu skutek zatrudnienia ludzi do kierowania wojskami. SI w Warcrafcie czy Age of Empires był bardziej przewidywalny.
Ale to się nie wróci :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

a jak to mozna nazwac : planujemy akcje na pewnien sojusz a nastepnego dnia rozwiazujecie pakt i zaczynacie nas odrazu atakowac (co ty wiesz o zabjaniu
bandit.gif
ty stara :D:D:D jestes) :p

to samo było było po fuzji VU + NL , jeszcze dobrze nie przeszliśmy do NL a już ataki były, po mimo paktu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

... szpicelka nieirvany nic nie przebije :D Szprytna bestia:> Jednak jak każdy szpicelek robi jakieś błędy dzięki czemu zdezynfekowaliśmy to:p


skoro pan NONSENS ośmielił sie mój nick napisać na forum to owszem niech sie światy wszystkie dowiedzą jak było naprawde, moje wejście do RI było planowane od dawna był to mój autorski pomysł a tak urobieni byliście ze z otwartymi ramionami mnie witaliście , wystarczyło wyjść z KM żeby zaproszenie dostać a ile owacji i zadowolenia z waszej strony było...:) tylko ze ja nie przyszłam do was zeby sie z wami bratać ale żeby kreta waszego znaleźć i sie znalazła gnida MARZAK3 a to co przeciekało od was i było wklejane na forum KM to dla prowokacji zeby gnoja zdemaskowac koniec kropka. boli cie NONSENSIE ze nie każdy chce byc w twoim towarzystwie?? ze sie rozczarowali co niektórzy?? ty myślisz ze mnie zdemaskowałeś??!! po tygodniu miałam wracać ale zabawiłam aż 3 zanim dotarło do niektórych ze nie jestem po waszej stronie. długo wam to zajęło biorąc pod uwagę ze sie wcale z tym nie kryłam heheheeheh jak sobie przypomne niektóre rozmowy i ścieme to żal na was bierze (nie wszystkich mam na myśli) mi z sofistą zarzucasz "rynsztokowe wypowiedzi" a co ty sobą reprezentujesz?? mozesz sobie "ładnie" pisać a słoma i tak ci z butów bedzie wystawać. tak to już jest:) frak leży dobrze na człowieku dopiero w trzecim pokoleniu pamiętaj:) buziaczkiXDXDXDXDX

P.S. sprawdz na wiki co to honor bo nie masz pojęcia , wszystko umiesz wszystko wiesz ale nie to.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Co szpicel napisał? Wyświetlają mi się jedynie te dwa obrazki "
sad0015.gif

animal0056.gif
" To chyba jakieś afgańskie kodowanie wiadomości...
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

to samo było było po fuzji VU + NL , jeszcze dobrze nie przeszliśmy do NL a już ataki były, po mimo paktu

w tym wypadku zapewne działał kret ;3
Kocham tą grę, jednego dnia sojusznik ludzie częściowo przechodzą by się lepiej zgrać, drugiego nowy sojusz i na 99% wróg(już100%) ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Te nasze KSI jest lepsze niz brazylijska telenowela :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

A ludzie dziwia sie, ze nie mam telewizora :p

Po co mi TV skoro moge sobie wlaczyc Grepolis i mam to samo jakbym ogladala "Luz Marie" czy "Mode na Sukces". Tutaj tez kazdy z kazdym kloci sie, godzi, brata i tak w kolko :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Zbliża się, a właściwie już jest, długi weekend. Ciekawe co przyniesie na Ksi? :D :cool:

Ciekawe dlaczego nasze star [chipsy ;)] wyrzuciły z sojuszu swojego gracza, który zaczął tracić miasta. Czyżby wyłącznie po to, aby nie psuć sobie statystyk?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ciekawe dlaczego nasze star [chipsy ;)] wyrzuciły z sojuszu swojego gracza, który zaczął tracić miasta. Czyżby wyłącznie po to, aby nie psuć sobie statystyk?

Dokladnie Marta. Gramy z aktywnymi ludzmi, taki byl cel sojuszu. Gdy gracz nie gra,nie ma go od dawna, to i bezsensu aby zajmowal slota:) Tym bardziej,ze kilka sojuszy przeglada namietnie statystyki w poszukiwaniu padliny:)

Nie odbieram Wam ambicji- wszak i zorgainzowaliscie super akcje na Kylusa. Szacunek. Wazne sa checi ;)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Mój Wspaniały Kolego z wrogiego niestety sojuszu :p

otóż kolec wcale nie był graczem nieaktywnym gdyż logował się systematycznie i o tym doskonale wiemy wszyscy. Więc proszę Cię nie wykręcaj się, tylko zwyczajnie przyznaj się do nieudolności swojego sojuszu w obronie tego gracza. Ponieważ nie lubicie tracić na statystykach to zachowaliście się bardzo nielojalnie względem niego i zwyczajnie wyrzuciliście go ze swoich szeregów.
W końcu w takiej masówce jedna osoba mniej, nie wiele znaczy. Ciekawe czy wyrzucicie następnego, któremu będziemy przejmować miasta? :confused:
Nie wszyscy widać jesteście świetnymi graczami. A za Kylusa tak naprawdę, to jeszcze nie wzięliśmy się na poważnie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

:) no tak, bo w końcu Marta to wszystkowiedząca istotka;) Jakoś nie przypominam sobie żeby kolec zgłaszał bunt w swoich miastach. Brak takiego zgłoszenia świadczy wyłącznie o braku aktywności na rzecz sojuszu. Po cholere komu tacy gracze?
Jak samopoczucie kolegów dezerterów z BSET? Jak podoba im się ucieczka z deszczu pod rynnę?

ps. Za KYLUS'a pewnie weźmiecie się na poważnie jak trafi mu się dzień kiedy będzie nieaktwyny;) Przecież analizę grepolis.stats opanowaliście do perfekcji, czyż nie? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

otóż kolec wcale nie był graczem nieaktywnym gdyż logował się systematycznie i o tym doskonale wiemy wszyscy.

nie znam krolewskiej definicji aktywnego gracza, jednakze nasi sojusznicy w chwili wzmozonych atakow tworza temat z prosba o wsparcie sojuszu:) Kolega kolec nie tylko nie stworzyl tematu- nie otworzyl rowniez wiadomosci z prosba o wyjasnienia przeslana na minute po przejeciu miasta :) Jak mowilem- co sojusz to obyczaj, kazdy ma swoj sposob postrzegania aktywnosci i ja na pewno nie bede podejmowal sie oceny polityki zarzadzania u konkurencyjnych sojuszy, bo to nie moj cyrk i nie moje malpy:) A demagogia rodem z wiejskiej srednio mi lezy, ale to juz jest indywidualna kwestia postrzegania estetyki formy i tresci :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

sratatata, i pewnie wyrzucił go benio? to samo niegdyś CW teraz masówka zrobiła z bobko, zaczelismy atakować nie dawliście rady to wypad z sojuszu. a moze macie za dużo tematów w dziale obrona. 194 graczy uhuhu niech 1/10 sojuszu poprosi o wpsarcie to jest 19 tematów i weź tu się dokop.
 
Do góry