Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12549

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

DunkelNymphe 04.01.12 o godzinie 15:50
nie atakujcie mnie specjalnie przeszłem żeby wam mówić jakie ataki idą od jutra zacznam ino mnie nie atakujcie bo chce wam pomuc rozwalić ten sojusz bo go nie cierpie prosze uwierz mi



On to powinien dostac bana za brak jakiegokolwiek pojecia o jezyku polskim, a nie za bycie szczurkiem:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Peja co ty mogłeś wiedzieć jak byłeś tylko zwykłym kretem

kim byłem?? to ze wiedziałem wojsku jakim miał wróg w mieście w którym atakowałem ? to były moje prywatne informacje. a w czasie kiedy byłem w cw bywuś ty byłes zwykłym noobem który budował swoje miasteczka o którym nawet nikt nie słyszał. kierujesz takie słowo do mnie? mozesz mi powiedzieć skoro jestes tak poinformowany co przyniosłem od VU do CW?? ***** wiesz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

A co tam u naszych kochanych INVICTUSkow slychac? Jakos umilkliscie...

Czyzby strata 3 miast przez dowodce m52 tak na Was zadzialala? :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Tez tak mi sie wydaje :p :p :p

Szukajcie a moze znajdziecie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

oj dzieje sie, dzieje... Invictus siedzi pod sciana i nawala "baranki" posypujac glowy popioplem plus w ramach pokuty uprawiaja wolna reka samobiczowanie.
wg wstepnych obliczen ok 800 atakow, mniej wiecej PÓŁ MILIONA przywiezionych punktow walki (w tym dla samego obroncy 230 tysiecy) i......

ZERO ZDOBYTYCH MIAST


ROTFL
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

oj dzieje sie, dzieje... Invictus siedzi pod sciana i nawala "baranki" posypujac glowy popioplem plus w ramach pokuty uprawiaja wolna reka samobiczowanie.
wg wstepnych obliczen ok 800 atakow, mniej wiecej PÓŁ MILIONA przywiezionych punktow walki (w tym dla samego obroncy 230 tysiecy) i......

ZERO ZDOBYTYCH MIAST


ROTFL

I jak zwykle od razu urlop po 2-3 dniach ataków ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

No tak... nikt nie zauważył jak złota 5 (może więcej? nie orientuję się dokładnie jaka ilość) uciekła z BSET do KM, PO TYM jak dyplomata KM (najprawdopodobniej Sir BANDI) zaczął wciskać w szeregi Black Sun kity o tym, że RI zamierza zaatakować BSET na dniach;))) Uwierzyli w gruszki na wierzbie, a wpadli z deszczu pod rynnę tak naprawdę.
Powiedz mi Marto w takim razie, dlaczego usuneliście DunkelNymphe ze swoich szeregów po tym, jak zdobyliśmy parę jego/jej miast? Zapomniał wól jak cielęciem był...
Jeszcze raz powtarzam, gracze, którzy grają solo do niczego tak naprawdę nam się nie przydają. Wielokrotnie (będąc jeszcze w RI) na gg powtarzałem Ci tą maksymę.



Nie wiem o co chodzi.

Bajkopisarz jesteś... a jeżeli chodzi o Twoje osobiste dokonania, to czy grasz solo, czy w grupie i tak niewiele to zmienia:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ajś tam bajkopisarz od razu:)) Zawsze walę prosto z mostu; nie owijam w bawełnę.
Zdaje się, że kiedyś spowiadałem Ci się z moich osobistych dokonań:D (punkty ataku nie są dla mnie jakoś iście istotne). Masz skuteczny podgląd na forum Stars, więc dobrze wiesz ile mam do powiedzenia w pewnych kwestiach;)))
PiS & lof.
iNs
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Widze ze mnie polubiono bo zaczęliscie mnie atakować ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Tak mając wzgląd w forum jedynie co moga wyczytać to że Władcy miasta śmierdzą i rzucać się na padlinę samemu baty dostając.
Ostatnio z Patrykiem królika gotowałem żylasty był mi osobiście nie smakował.
Na marginesie , bo słyszałem że w KM to sielanka i super i wo gule , pytanie mi się nasuwa jak podbijałem Oktasa , wsparcia było powiedzmy na lekarstwo (statek i 16 hop od władcy , troche lepiej Ares tylko troche) ale jak plądrowałem miasto enzo to już się wysilaliście macie hierarchie w KM według zasług idzie wsparcie.
Bez obrazy wróce do historii wiem dlaczego 5 uciekła do KM bo to cienkie bolki zabrać im miasto jest prostsze od zabrania dziecku zabawki i potrafią zaatakować tylko słabych lub nieaktywnych wszyscy pasują do siebie.
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Gratuluję Gwiazdkom z nieba ładnej akcji wczoraj. Niestety wasze 80+ ataków nie starczyło na to miasto :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Posty znikaja, dziwna sprawa...


Wiec co tam u Was INVICTUSki? Znalezliscie juz nowego dowodce morza 52? :D

Bo Wasz obecny znow starcil 3 miasta :p
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

taka mala refleksja
jakzesz to ladnie wyzywac nas od festyniarzy
kinder suprajsy nas tak bardzo lubia nazywac

wiec ja odbije pileczke....
nazwe was, suprajsiarze, multikonciarzami

to jest dopiero wstyd
gracz za graczem okazuje sie miec po 2 konta
no to faktycznie sprytni i rezolutni jestescie....
nic tylko usiasc i zaplakac nad poziomem etycznym :p

RBA czekalismy az pokazecie swoj poziom etyczny BRAWO tylko usiasc i klaskac.

Kozi - multikonto
Rico79 - ?
Arch0n - ?
Kaczo0or - ?
AngelDark111 -?

i co Ty na to ? Wiedzialem ze wczesniej czy pozniej wyjdzie wasza czystosc Fair Play...
Do tej pory sie udawalo ale czar prysl wiec mozecie spodziewac sie wiekszych strat ;)

Pablos - i jak sie prowadzi sojusz ponad 100 - osobowy ? Tak sie madrowales ze nie tracicie miast - zgodze sie 20 graczy lepiej kierowac jak 180 i chetnie bede obserwowal jak wielki STRATEG Pablos radzi sobie w zarzadaniu takim sojuszem...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Panie rok82 nie wiem czy wiesz, ale sam Pablos nie prowadzi sojuszu STARS - przypomnę wszystkim co jeszcze nie wiedzą :) jest to fuzja kilku sojuszy.
co do "fantastycznej 4" niestety ale zawsze się zdarzają osoby, które ulegają destrukcyjnym wpływom innych osób i nie jest to problem wyłącznie graczy ze Stars lub byłego Goaulds.
Kozi- multikinto? hm... a gdzie jest to drugie konto , które ma bana ? coś nie widać jego
Co do was - widzę, że nie potrafiliście odbić miasta koziego przy ( 1000) atakach więc rzucacie się teraz na niego bez honoru jak hieny na padlinę - cóż typowa postawa "szanującego" się wojownika - nic tylko pokłony składać.
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Droga Ago wiem ze nie prowadzi ale jak na gracza ktory prowadzi prym w grze nie koniecznie jako walczak spodziewalem sie wiecej. Co do graczy ktorzy skasowali swoje konta dobrze nie swiadczy o nich lub o sojuszu 4 na raz ? Nie wydaje mi sie zeby mieli takie cisnienie na raz aby o jednym czasie skasowac konta. Przypadek czy multi :) jesli chodzi o Koziego juz wiadomo czemu te "1000" atakow nie przynioslo rezultatow poniewaz gosc ma bana. To ze rzucilismy sie hmmm - nie po prostu jedziemy z nim - tak samo jak kazdy sojusz by sie zachowal... I pisanie ze jestesmy hienami jest smieszne mielismy czekac az wroci ? Honorowo na tym etapie gry nie gra zaden sojusz wiec prosze Cie skoncz pisac takie bzdury. Napisalem do RBA poniewaz "przygadal kociol garnkowi" nas wyzywali jak to sie gra a sami graja na multi i nie chodzi o Starsow tylko o konkretnych graczy jacy to oni nie stratedzy a tak na prawde przejmowali graczy slabych pomijajac (Scorpionik). Pablos dobrze wie ze tutaj nie po gra. Moze robic bunkry ale my na to czekamy ;) 80 atakow nie pomoglo na zalozenie buntu to ja bije Wam brawo. Bierzemy co sie da i ze spokojem poczekamy na powrot Koziego i (Wasza) odpowiedz. Tyle w temacie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

I przemowil wielki Roczek :D

Restart 4 naszych graczy i ban jednego to swietna okazja dla Was, bo kazdy dobrze o tym wie, ze potraficie przejmowac tylko nieaktywnych lub zbanowanych :D

A tak poza tym to kto powiedzial, ze Kozi ma bana za multikonto? Otoz nikt, wiec zamknac dziobki :p

tak na prawde przejmowali graczy slabych pomijajac (Scorpionik)

Myslisz, ze dobry gracz za kazda akcja traci po 3 miasta lub wiecej? Chyba mnie... Poza tym zdarzylam ta pania wyminac w pkt juz na dwoch kontach (mam na mysli pierw jedno, a pozniej drugie - nie multikonto :p), wiec nie sadze, zeby byla dobrym graczem. Chyba, ze miara "dobrego gracza" nazywamy kogos kto przejmuje miasta nieaktywnych ze swojego sojuszu :D :D :D
 
Do góry