Poprawa informacji o ataku

Czy jesteś za wprowadzeniem zmiany?

  • Tak, chcę widzieć na jakie miasto idą do mnie ataki czy wsparcie.

    Głosy: 21 80,8%
  • obojętne, mogą wprowadzić.

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie, po co ma się inno męczyć.

    Głosy: 5 19,2%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Poprawa informacji o ataku

ja jestem za, ogólnie jak już pojawia się komunikat o ataku to powinno być nie tylko skąd ale i gdzie(a nie tak jak teraz że wiesz skąd cie atakują ale gdzie to szukaj wiatru w polu) a zarządca na tym nie ucierpi bo jeżeli ktoś kupuje go to dla innych jego opcji(7 budek, zestawienia i wykresy, łatwy przegląd miast, lepszy podgląd ataków + zestawienie "ruchu między miastami" który można jeszcze dodać na forum)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poprawa informacji o ataku

chciałbym odświeżyć wątek, oraz proszę o rozpatrzenie tej propozycji przez team, przecież żyć się przez to nie da a mam dopiero 13 miast!!
 

DeletedUser7672

Guest
Odp: Poprawa informacji o ataku

Mimo iż już nie gram w tą śmieszną gierkę, mój głos poszedł na TAK.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poprawa informacji o ataku

Ja jestem na tak ponieważ mam około 150 wiosek na Thecie i ja leci kilkadziesiąt czy kilkaset ataków dziennie to muszę sporą część czasu przeznaczyć na to gdzie co leci
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poprawa informacji o ataku

Jestem jak najbardziej na TAK.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poprawa informacji o ataku

Może się ktoś z teamu wypowie? :mad:
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Poprawa informacji o ataku

Team Propozycyjny nie wypowiada się od razu ponieważ chcemy poznać opinie Graczy i co oni myślą o danym pomyśle. Co do tej propozycji to w obecnej wersji przelecenie przez 30 miast nie sprawia większego problemu. Ja sam przeglądając moje 80 robię to szybko. A jeśli ktoś chce od razu informację to jest to w zaletach Premium o czym już też pisaliście. Nie zostanie to wprowadzone bo już jest w premce wystarczy tylko aktywować podstawową opcje Premium. A Premium można także w Grepolis wygrać a nie tylko kupić więc zachęcam do brania udziału w konkursach na Forum w dziale KONKURSY.

Propozycja odrzucona. Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry