Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Witam, przy tej prędkości naprawde trzeba wiecej czasu spedzac, czy jest to tylko mit? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

to zależy kim chcesz być w grze, jeśli farmą to możesz wchodzić nawet tylko 2, 3 razy na dzień :)
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Jak na farmę to 2-3 razy dziennie to tak przyzwoicie tutaj :) Ale średnia waha się się w okolicach co 5-6h zaglądać :D Czyli tak od 4-5razy dziennie dla przeciętnej faremki którą plądruje się 2x dziennie :p Ale żeby wyjść z cienia i przestać być chłopcem do bicia musisz poświęcić już ok 1/3 swojego dziennego życia :p O TOP10 nie wspomnę bo oni wsiąkli już tak że czasem zastanawiam się czy to już nie sztuczna inteligencja wszczepiona w powłokę biologiczną :p Bo spędzają tutaj niemal 24h :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Ale przy innych prędkościach jest inaczej? Jeśli nie, to chyba wracam do plemion. Chociaż uciekłem od nich, bo i tak sporo czasu na nie poświęcałem, własnie na bycie chociażby w top10 : P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

uciekaj gdzie pieprz rośnie :p grepo to straszny zjadacz czasu :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Na innych prędkościach jest trochę inaczej (choć niektórzy twierdzą że nie ma różnicy, ale głupców nie słuchaj ;-) ) Co innego poświęcić się i przesiedzieć na szybkim świecie 48h non stop i uzyskać przewagę np. 20k surki nad resztą, a co innego przesiedzieć 192h non stop i uzyskać taką samą przewagę. Dlatego na wolnych światach jest zdecydowanie mniej fanatyków grepo i szanse są bardziej wyrównane. Nie zmienia to faktu że stawiając na szali dwóch dobrych i doświadczonych graczy, raczej wygra ten co więcej siedzi ;-) Jak nie chcesz dużo siedzieć to pograj w jakieś RPG a nie On-line, ot taka rada zwykłej farmy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Nawet mi nie mów , jak sobie pomyślę ile się nocek poświęciło żeby powysyłać zsynchronizowane ataki i to na świecie Eta to aż mnie w krzyżu łamie .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

kury???
robią z tej gry wiochę po prostu!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Szkoda słów normalnie .
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Będzie Wojna...Albo Nie Bedzie.
Walczcie 1 na 1 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Czepiam się bo zazdroszczę że taki "A M E R Y K A Ń S K I" jesteś ;-)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Chyba "J A P O Ń S K I" :eek:
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Alex bo ci żyłka pęknie :) od tego napinania ,są Święta dajcie na luz :D
Zresztą napinki są w innym temacie :eek:
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Japońskie bajeczki są faktycznie do ****, podobnie jak mieczyki ale już najbardziej do **** jest Barca :p

...zresztą wszystko jest do **** ze świętami włącznie :mad:
jesteś pogodny niczym pogoda za oknem :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

jesteś pogodny niczym pogoda za oknem :)

po przeczytaniu tego postanowiłem faktycznie się trochę rozchmurzyć :) ale życie mnie sprowadziło szybko na ziemię...

wracam sobie o 8 rano z kościółka i widzę że wszedł już na mnie atak z miasta o nazwie 666 !!!, pomyślałem zbieg okoliczności, ale teraz płynie na mnie gość o nicku xxx666 !!!
nikt mi nie wmówi ze świat nie schodzi na psy :mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

po przeczytaniu tego postanowiłem faktycznie się trochę rozchmurzyć :) ale życie mnie sprowadziło szybko na ziemię...

wracam sobie o 8 rano z kościółka i widzę że wszedł już na mnie atak z miasta o nazwie 666 !!!, pomyślałem zbieg okoliczności, ale teraz płynie na mnie gość o nicku xxx666 !!!
nikt mi nie wmówi ze świat nie schodzi na psy :mad:
To za Twoje grzechy :p
Poczekaj jeszcze zaraz ja puszcze na Ciebie szpiega za 6666 :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Witam piekny swiat ypsilon.
Jak tam Lany Poniedzialek? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

mokry a jaki miał by być :] tylko że u mnie to matka jednej dziewczyny z siekierą wyskoczyła heh
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

dobra jestem ramzesaug ze św Ypsilon co ciekawego powiecie
 
Do góry