Stolica;.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7672
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem stolic?

  • Tak.

    Głosy: 358 85,4%
  • Nie.

    Głosy: 45 10,7%
  • Obojętne

    Głosy: 16 3,8%

  • W sumie głosujących
    419

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica;.

Genialny pomysł ciekawy i niczego nie psuje a urozmaica
 

DeletedUser13957

Guest
Odp: Stolica;.

Bardzo interesujacy pomysl jestem jak najbardziej za.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica;.

Do tego żeby sobie ona była? Co nie można?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica;.

Pomysł ciekawy tylko że Stolica powinna wracać do stanu normalnego gdy gracz ma mniej niż 5 miast
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica;.

Pomysł ciekawy tylko że Stolica powinna wracać do stanu normalnego gdy gracz ma mniej niż 5 miast
Czy ja wiem.. Skoro gracz, który ma mniej niż 4miasta dał radę podbić stolicę gracza, który miał 5miast lub więcej to chyba w sumie powinien mu przysługiwać przywilej posiadania stolicy trochę wcześniej, bez tego jednego wymagania::)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica;.

Czy ja wiem.. Skoro gracz, który ma mniej niż 4miasta dał radę podbić stolicę gracza, który miał 5miast lub więcej to chyba w sumie powinien mu przysługiwać przywilej posiadania stolicy trochę wcześniej, bez tego jednego wymagania::)

A jeżeli ten który ma lepsze 4 miasta to co?
 

DeletedUser7672

Guest
Odp: Stolica;.

Witam, czy jest coś nowego w tej sprawie? Czekamy i czekamy, nic się nie dzieje. Oczywiście nie chcę naciskać na Państwa. Tylko się dowiedzieć czegoś nowego na ten temat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica;.

Pomysł urozmaiciłby rozgrywkę, ale widać, na naszym (jako zdaniu graczy) zdaniu nikomu nie zależy :)
 

DeletedUser7672

Guest
Odp: Stolica;.

Widział ktoś kiedyś tyle głosów? Hmm ciekawi mnie reakcja jak odpowiedź zabrzmi "nie".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica;.

Widział ktoś kiedyś tyle głosów? Hmm ciekawi mnie reakcja jak odpowiedź zabrzmi "nie".

Dokładnie, widać tutaj, że propozycje graczy są akceptowane tylko wtedy, gdy taka propozycja "komuś" się spodoba :( ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica;.

Widzę,że na to forum już nawet moderatorzy nie zaglądają hehe
 
Do góry