W czym problem

  • Rozpoczynający wątek lamus
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Kolejny temat zamknięty - jakoś mnie to nie dziwi:)

ciągnąc temat dalej uważam, że nie tylko regulamin jest istotny ale także zdrowy rozsądek i poczucie pewnej godności, kultury i taktu. Nie można traktować w jednakowy sposób gracza świadomie łamiącego pewne zasady i kanony oraz gracza zgłaszającego jakiś problem /usterkę gry/. Uważam, że nie można bezczelnie wejść na konto gracza zgłaszającego błąd gry i wykonywać opcje nie związanych ze zgłoszonym błędem. Do chwili obecnej admin do którego wysłałem wiadomość /poprzez odpowiedź na pytanie supportowe/ nie uzyskałem żadnej odpowiedzi!!!
wczoraj w temacie który został przez adminów usunięty zostałem wręcz zakrzyczany - a dzisiaj temat niewygodny jest zamykany:mad:

Support ma obowiązek odpowiedzieć na każdy napisany ticket, obojętnie jaki i o czym by on nie był. Musi i już, więc albo masz twarde dowody, albo nie pisz, gdyż oszczerstami nic nie zyskasz. Oczywiście nie mówię, że kłamiesz, lecz uprzedzam fakty


Zgłoszenie: Błąd w grze
lamus
2010-04-07 15:25:38
W przypadku wypraszania gracza z sojuszu (a jestem założycielem) otrzymuję informację : "przepraszam, ta nazwa sojuszu jest już zajęta"
Podobnie dzieje się w przypadku zmiany w opisie profilu sojuszu.

Pozdrawiam.
JGarner
2010-04-08 10:48:30
Witaj lamus,

sprawdziłam z twojego konta i zapraszanie funkcjonowało bez zarzutu.

Pozdrawiam
Dominika Borgosz
InnoGames
lamus
2010-04-08 11:11:01
Problem nie tkwi w zapraszaniu ale w wypraszaniu!!!
Dlatego uważam, że problem nie został rozwiązany.
Zastanawia mnie także czyjeś wejście na moje konto - bo chyba nikt mnie o to nie pytał!

pytam więc... GDZIE TA ODPOWIEDŹ????

PS. spodziewam się, że zostanę zbanowany za niewygodne wpisy dla adminów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
staje sie to wszystko nudne .. za chwile bedzie tutaj jak na Ogame itp. .. krzykacze zawsze sie znajda oraz ci co im nic nie pasuje .. a ludzie to nie roboty tez moga sie mylic , nie rób zametu bo to nie ma sensu !!!

Ps.. odróżniaj życie od gry a będzie ci łatwiej ..

..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
niektórzy z nas oczekują klarownych odpowiedzi... i nic więcej... dla mnie rozwiązaniem nie jest usuwanie tematów ale uzyskanie odpowiedzi na nurtujące nas pytania.
Team jest chyba po to aby służyć nam pomocą. To chyba nie są cenzorzy... bo te czasy już dawno minęły;)
 

DeletedUser17

Guest
Lamus, Dominika owszem źle zinterpretowała twoj ticket, ale podjęła już stosowne kroki, aby naprawić ten problem, o wszystkim wiemy.

Nie musisz robić wielkiej afery, wystarczy założyć temat w dziale "Błędy w grze", a nie pytać innych userów czy to Ci naprawią, bo na to wychodzi
 

DeletedUser462

Guest
lamus - ja nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.

Ok - nie dostałeś satysfakcjonującej odpowiedzi (problem nie został rozwiązany).

Ale jak ktoś z supportu miał sprawdzić jaki masz problem jak nie "wchodząc" na Twoje konto?

No chyba że ja nie rozumiem o co masz pretensje, albo jak wygląda pomoc supportu w takich sytuacjach.


A zamykanie tematów rzeczywiście jest żenujące.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Czy jest sens tej dyskusji?? Zawsze trzeba pamiętać, że suport to też, a raczej zwłaszcza ludzie, więc nie oczekujecie bóg wie co, tylko cierpliwie zaczekajcie.
 

DeletedUser

Guest
problem dotyczył WYPRASZANIA i błędu przy wprowadzaniu opisu a nie zapraszaniu graczy - a dla mnie to kolosalna różnica. To tak samo jakbyś zgłosił awarię układu wspomagania a sprawdzano by ci układ wydechowy pojazdu.
 

DeletedUser17

Guest
Ale czy nie wyjaśniłem w moim poście, że Dominika się pomyliła, ale dostrzegła swój błąd i próbuje wyjaśnić tą sytuację?
 

DeletedUser

Guest
Lamus, Dominika owszem źle zinterpretowała twoj ticket, ale podjęła już stosowne kroki, aby naprawić ten problem, o wszystkim wiemy.

Nie musisz robić wielkiej afery, wystarczy założyć temat w dziale "Błędy w grze", a nie pytać innych userów czy to Ci naprawią, bo na to wychodzi

cieszy mnie to, że ktoś z adminów raczył przyznać się do błędu. Ale chyba nikomu nie ubyło by na honorze gdyby powiedział zwykłe "przepraszam".

Co do tematu - była założony ale go usuneliście:rolleyes:
 

DeletedUser202

Guest
Fablee napisał:
Nie musisz robić wielkiej afery
ale to że gracz pisze o swoim problemie nie znaczy że robi aferę, może wydał pieniądze na konto premium, kupił jakąś usługę a support się pomylił, Ty jak kupisz w markecie przeterminowane orzeszki ziemne też nie jesteś zadowolony że sprzedali Ci towar nie nadający się do spozycia, nie ważne co sprzedajesz, sprzedając usługę trzeba się wywiązać z umowy :)
A to że napisał w zakładce pytania to normalne 99% graczy by tutaj napisało o swoim problemie, a że support myli się coraz częsciej to trzeba albo ich odciążyć nowymi pracownikami albo wymienić na lepszy model
pozdrawiam:cool:
 

DeletedUser17

Guest
Nie, nie usunęliśmy go.

Wejdź w dział i spójrz, że istnieje


@UP: Czy musze przypominać, że błędy w grze, to błędy w grze, powinno sie je zgłaszać do odpowiedniego działu.

Owszem, można zadać tu pytanie, nawet jest to wskazane, ale jeżeli jesteśmy pewni że to błąd to po co dalej rozstrząsywać ten temat?
 

DeletedUser

Guest
masz na myśli ten temat?
http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?t=1988
bo jakoś nie mogę go otworzyć:rolleyes:

ale nie to jest istotne - traktujecie każdego gracza jako potencjalnego sprawcę łamania zasad... a nie można wszystkich mierzyć jedną miarą - nie ma czegos takiego jak odpowiedzialność zbiorowa... nie wszyscy są źli... i chodzi o to abyście to zrozumieli
 

DeletedUser17

Guest
Chodzi o TEN temat.

Zgłosiłeś błąd, zajmujemy się tym i już.

My naprawdę chcemy jak najszybciej to naprawić, nie mamy żadnego powodu, aby chcieć inaczej, zresztą to nie jest nasza wina ani działka, ale techników/programistów, więc nie możecie mieć do nas winy za ten bład
 

DeletedUser462

Guest
Fablee - jeśli mogę coś zasugerować.

To że zamykacie niektóre tematy to przez nas graczy (zwłaszcza tych których problem dotyczy) może być odbierane jako lekceważenie naszych problemów.

Dziwnym trafem dzieje się tak że tematy np o przejmowaniu polis itp ciągną się w nieskończoność (i tam te same problemy są wielokrotnie roztrząsane) a wątki w których pojawiają się uwagi do teamu grepolis są zamykane. Przykładów takiego Waszego postępowania na tym forum jest wiele.

I to może budzić zaniepokojenie graczy. Moim zdaniem niepotrzebnie zrażacie do siebie graczy.

To tyle na temat zamykania wątków. Nie jest to pretensja a jedynie sugestia :)
 

DeletedUser

Guest
Odpowiem jak najbardziej szczerze...
podoba mi się postawa 2 modów...
jednym z nich jest yetj - pomimo młodego wieku bardzo kompetentny, udzielający wyczerpujących odpowiedzi
drugim jest Fablee - konkretne odpowiedzi, potrafi przyznać się do błędów...

zawiedziony postawą Pani Dominiki... wystarczyło wstawić drobną odpowiedź i wszystko było by oki
 

DeletedUser202

Guest
odpowiadając na pytanie zawarte w temacie "w czym problem":
problem cały czas się kręci wokół krytyki pod adresem supportu
luzdelsur napisał:
Dziwnym trafem dzieje się tak że tematy np o przejmowaniu polis itp ciągną się w nieskończoność (i tam te same problemy są wielokrotnie roztrząsane) a wątki w których pojawiają się uwagi do teamu grepolis są zamykane. Przykładów takiego Waszego postępowania na tym forum jest wiele.
trzy tematy niżej "Grzeczne pytanie" dyskusja jeszcze się nie rozpoczęła a temat już zamknięty:eek:
 

DeletedUser528

Guest
Problem zgłoszony i rozwiązywany. Z uwagi na wyczerpanie zasobu tematycznego, dalsza dyskusja jest bezcelowa, prowadzi do spamu.

W związku z powyższym wątek zostaje zamknięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry