Omega - party

  • Rozpoczynający wątek norbert-omega
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser10755

Guest
Odp: Omega - party

Ale czym ty kliny robiles i zgrywales ataki skoro ty miales 1 potem 2 miasta i slales zawsze tylko kolona:D? hahah to chyba koledzy klinowali;p?

Ja zakazywalem robic hopkow:D? dziwne bo na Tau to bylo moje glowne wojsko;p

Przestan klamac bo jak czyta to Orangewater to moze potwierdzic gdyz w formie wyjasnienia dawalem jej kopie naszej rozmowy gdzie przepraszales mnie za swoje zachowanie i prosiles o dolaczenie do sojuszu.

Ja odmowilem i wtedy doszedles do new age of glory.

Skonczysz tu jak na tau czyliz 3 miastami skonczysz gre:)


ojjj ojj coś ci się pomyliło były okresy gry gdzie miałem dużo więcej miasteczek :)
a co do Orange się nie wypowiadam z jasnych przyczyn i ona może potwierdzać i dalej mnie straszyć nie rusza mnie to :)
zresztą na Tau też pisałeś że jestem noobem itp po czym z 'łatwej wojny' zaczęła wam się robić słaba sytuacja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Omega - party

Turek nie wypisuj bzdur ze Psychoza gra na omedze, w sojuszu 303 jest pare osob ktore odeszly od nas w maju. Wtedy to stwierdziles ze zjedziesz nas w miesiac, rzeczywistosc okazala sie inna, to MDG tracilo o wiele wiecej miast.
My ciagle gramy na TAU, jak wybudujemy 7 cudow to wtedy na inny swiat pojdziemy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omega - party

sam grales w 303 ze swoja dziewczyna bluecat ale po utracie miasta dziewczyna uciekla na tau a ty za nia.

Kolejna osoba z psychozy Proc tez gral ale zostal rozebrany.

Kolejna osoba obcyra stracila juz 2 miasta i tez uciekla na urlop.

kicaj oraz zbysz to czolowka psychozy byla.

Julia* kolejna osoba z psychozy.

virusebola77
Du bist mei...
duma I trad...
t0bbi
PETRUSZ
fcbarsa25

Do tego jeszcze kilka osob na nowych kontach plus mlody wilk co gra na koncie phirt w psychozie.

w 303 wiekszosc graczy pochodzi z psychozy i wiekszosc duzo lepiej od ciebie grala czy gra w psychozie.

Skoncz sie kompromitowac.

Teraz po 10 fuzjach 5 paktach i 7 ponach to psychoza sklad ma troche inny no ale to sa korzenie psychozy i maja wiecej wspolnegoz psychoza niz ty.

Nie moja wina, ze psychoza sobie tu nie radzi i gracze uciekaja na tau gdzie brak sojuszu kto im tak kopie tylki jak tu.

Tam narobiliscie fuzji i teraz bedziecie budowac cuda a nie walczyc.

Tu nie ma latwo i juz wielu graczy z psychozy ucieklo i nie wroci.

P.s.

Dzis 303 traci kolejne 3 miasta a grupa H 2 miasta.

Mimo koalicji wciaz nie potrafia nawiazac walki. Chlopcy do bicia...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omega - party

Masz traume z TAU, ze wszedzie widzisz Psychoze?

Chlopcami do bicia to wy byliscie, az w koncu uciekliscie z TAU. Spales po 2 godziny dziennie patrzac tylko czy nie lecimy kolonem. Nadal w srodku nocy budzisz polowe sojuszu zeby tylek tobie ratowali?
Juz ze Sparta sie o wiele ciekawiej walczy, bo oni przynajmniej wysylaja na nas ataki i kolony, a nie siedza w zabunkrowanych miastach produkujac tylko biremy i deffa jak MDG.

Skoro piszesz ze mamy tam miliony paktow, to nie wiem dlaczego caly swiat nas atakuje :D

Tutaj na omedze nikt z czolowki Psychozy nie gra. BlueCat poszla na ten swiat z nudow jak ja wyjechalem na dwa tygodnie, ale bylo ustalone ze jak zaczynamy wojne ze Sparta to koniec zabawy tutaj. hehe no ja gram na omedze niesamowicie aktywnie(wchodze raz dziennie poczytac czy nowe bajki w profilu wpisales). Petrusz co doskonale przeciez widzisz w statystykach sobie czasami wejdzie na konto.
Proca to u nas dawno nie ma i sami go rozbieralismy. Kazdemu bylo mowione ze priorytetem jest skonczyc zwyciestwem na TAU.

teraz to sie usmialem, co ty mozesz wiedziec o korzeniach psychozy, tak naprawde nigdy nie wiedziales kto stanowi rdzen naszego sojuszu i dlatego popelniles duzy blad lekcewazac nas
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omega - party

nie mam traumy wrecz przeciwnie wielu psycholi tam lałem i bylo sporo skalpow. To raczej wy ze mna mieliscie traume calym sojuszem nie dawaliscie mi rpawie samemu rady.

Ale admini pomagali wiec sami nie byliscie;p

Jak mi miala budzic sie polowa sojuszy by tylek ratowac jak spcyhoza mnie sie bala atakowac i robili tot ylko gdy dostawali cynka od admina grajacegow psychozie czy mam bana?

Przeciez wy sie mnie tam baliscie i nitk mnie nie atakowal. raz na tydzien jakeis proby;p

nauczylem was szybko, ze na mnie sie topi a nie podbija.

jak odeszlismy z tau to jeden pakt ze sparta zerwaliscie gdyz juz nie byla wam potrzebna do ochrony przed MDG.

calys wiat was atakuje:?D a nm baliscie sie zaatakowac tylko fuzje zorbilsicie KOLEJNA!

Jedyny przeciwnik tam co ma jakas renome to SPARTA reszta to nieznane sojusze z ktorymi teraz walczycie o pietruszke.

blucat grala tu ale jak styracila pierwsze miasto to szybko jej sie odechcialo.

Na tau traci miasta? nie bo tam nie ma kto was lac.

Tutaj zderzyła sie z prawda i szybko uciekla przed rozbiorka.

ty tez tu przylazles za nia ale zobaczyliscie, ze nie macie z nami szans to uciekliscie.

tak samo robi duzo osob co ich cisniemy.

przeciez zbysz kicaj fcbarca to byla scisla czolowka psychozy gdzie tobie do nich to daleko bylo bo siedziales na tylach a oni na froncie.

Prawda jest taka, ze w psychozie to wlasnie byli najlepsi gracze plus petrusz i grzegorz2000, ktory te tu byl i to nawet liderem ale tez skonczyl gre ciekawe dlaczego.

proc byl na omega i gral nawet raz mi klina zrobil ale stracil 3 miasta z rzedu i zostal bez miastai zrobil kasacje konta.

Ja wiem doskonale kto stanowil trzon psychozy na tau i ty byles daleko od tego trzonu.

grzegorz2000 poczatkowy lider do tego zbysz wasz tatus i kicaj fcbarca petrusz potem wilk i mariobigos to glowni gracze byliw spychozie.

potem narobiliscie mase fuzji nazbieralo wam sie tego pelno i teraz to taka mieszanka massu pod cuda.

Gratuluje wygrania swiata tau po masie fuzji i braku przeciwnikow boz kazdym rywalem robiliscie fuzje:)

z nm tez ze strachu fuzja bo gdyby mieli moz i ruszyli ze sparta na was plus kilka innych mniejszych sojuszy to moze by bylo inaczej.

a tak nie macie tak z kim walczyc i teraz pozostaje wam tylko zbudowac cuda i ajrac sie blaszka za nic bo z nikim tam nie wygraliscie. No moze sparte pokonacie ale to jak mowie po fuzjiz new age of glory z nm z soa i paroma innymi sojami.

masowka i nic wiecej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omega - party

turek proponuje wrócić do szkoły.naucz się człowieku pisać.czasami trzeba zgadywać co napisałeś
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omega - party

turek psychoza wygrała z mdg bo jakoś Was nie widzę na Tau a tłumaczenia typu ze admini nam pomogli są po prostu żałosne jak Ty i cale Twoje mdg , dużo szczekałeś i nic więcej a skończyłeś jak miernota i zawsze Ty i mdg tak będziecie kończyć

p.s. wiem nie musisz się powtarzać ze jestem nieudacznikiem i nic nie umiejącym graczem który chowa się po sojuszach i nic w grepo nie osiągnął i w ogóle jestem najgorszym graczem , wiem o tym i inni tez o tym wiedza wiec nie powtarzaj się

a tak po za tym co tam słychać na omedze po za tymi bzdurami co turas pisze ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Omega - party

Turek nie wypisuj bzdur ze Psychoza gra na omedze, w sojuszu 303 jest pare osob ktore odeszly od nas w maju. Wtedy to stwierdziles ze zjedziesz nas w miesiac, rzeczywistosc okazala sie inna, to MDG tracilo o wiele wiecej miast.
My ciagle gramy na TAU, jak wybudujemy 7 cudow to wtedy na inny swiat pojdziemy.
to mam pomysł ugadajcie się do jasnygo ciasnygo na jaki świat pójdziecie i tam wreście zagrajce ok?
bo już nudzą mnie te wasze kłótni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15554

Guest
Odp: Omega - party

Turek Ty jesteś niereformowalny - kilka miesięcy minęło a Ty wciąż ten sam bełkot
prawda jest jednak, że przegrałeś ten świat (Tau) bo byłeś za słaby i miejąc wielu świetnych graczy zepsułeś to - a do tego wypisujesz wciąż te bzdury, nie masz pojęcia co działo i dzieje się w Psychozie i właśnie dlatego poniosłeś klęskę (Twój jedyny sukces to dostanie tego bana o którego tak bardzo się modliłeś by odejść ze świata na którym grunt Ci się palił pod nogami )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omega - party

OOO to jest pomysl jak bedzie nowy swiat w listopadzie to z checia sie przylacze do MDG zawsze lubie grac w znienawidzonym przez wszystkich soju :) jedyny warunek to swiat bez morali i conajmiej szybkosc 2x :)
 

DeletedUser10755

Guest
Odp: Omega - party

Tak to jest jak jakis ciemniak gdzies cos zobaczy ale nie wie co i jak.

GH przyjelo gracza co go wyrzucilismy i mial juz okupacje zalożoną przez nas takze to przejecie bylo zanim doszedl do GH.

Takze doucz sie chlopcze a potem wypowiadaj na forum.

No i przestan straszyc, ze plyniesz bo juz na Tau udowodniles, ze jeste snic nie wwartym graczem skaczacym po sojuszach a na koniec konczacym gre.

Jedyne co na tau pokazales to to, ze koeldzy czyscili miasto a ty wplywales kolonem i na morale 30% nikt tego nie odbijal.

Wiec pytam gdzie twoje umiejetnosci? wyslac kolona i czekac az koeldzy wyczyszcza?
dodajmym, ze wplywales do najslabszych graczy malo aktywnych i nigdy nie przejales nikomu lepszemu miasta.

Teraz tez wpadniesz do nas z 2 miastami i bedziesz wplywal w wyczyszczone nieaktywne miasta:D?

wow juz sie boje;p

Uwielbiam jak jakis maly nieudolny gracz zaklada sobie miasteczko i mimo, ze jest malym pryszczem na swiecie i moze tylko poskakac na forum juz pisze, ze plynie do kogos:D



tak mi sie przypomnialo po drodze koledzy z omegi pamietajcie ze Nilus jest slabym i nic nie znaczacym graczem w mdg :)
 

DeletedUser14342

Guest
Odp: Omega - party

słabym graczem z nas dwóch jesteś ty :D
nie będę pisał że jesteś noobem i tak dalej bo Turek cię świetnie opisał na drugiej stronie tego tematu i mogę wszystko potwierdzić

słabym ? ciekawe po czym się tak sugerujesz z Tau bo tylko tam mogłeś mnie jeszcze spotkać :

może po tym jak przenosiłem się z fontu PSYCHOZY na NM i gdy oddawałem miasta naszym to straciłem 4 miasta na rzecz wroga ?

czy po tym jak traciłem miasta będąc na froncie z NM gdy wstawiali mi kolona w bonusie tracą kilka tysięcy woja

na Tau i tu na Omedze zawsze jestem na froncie a taki gracz jest zawsze cenny szczególnie że wrogów mamy jak zawsze sporo :cool:

wspomnę ci te słowa jak zbudujemy tutaj cuda :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Omega - party

ludzie!
Co tu tak cicho? Od zeszłego roku ani jednego posta!
 

DeletedUser17895

Guest
Odp: Omega - party

Trzeba tu trochę rozkręcić atmosferę :D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Omega - party

Acha, to możemy sobie troszkę pospamować?
 

DeletedUser17895

Guest
Odp: Omega - party

No ja jestem za :) Czym byłoby życie bez spamu ??
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Omega - party

Po co by była mi taka fajna ranga :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omega - party

A podziękowań nie widze :p Kto chce wygryźć range gildonowi ?;p
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Omega - party

Nie wiesz?
Przecież jest niemal takim samym spamerem jak ja!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omega - party

Ja ci ją wygryzę , nudny temat. Trzeba rozkręcić!
 
Status
Zamknięty.
Do góry